تی وی تو
فوتبال  فاینورد والویک زنده

فوتبال فاینورد والویک زنده

فاینورد
والویک

یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۹:۱۵

پخش زنده لیگ هلند

پخش زنده فوتبال فاینورد ‌والویک . امروز شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر هلند و از ساعت ۲۱:۱۵ تیم های فاینورد و ‌والویک بازی خواهند داشت. فاینورد مقابل ‌والویک را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فاینورد والویک امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال فاینورد و والویک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید بازی آنلاین فاینورد والویک را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده بازی فاینورد و والویک

۳ فروردین ۱۴۰۱

تیم های فاینورد و وال ویک در جریان یک بازی دستانه ب مصااف هم رفتند. در این دیدار پر گل ، بازیکنان دو تیم خوش درخشیدند و به تساوی ۳-۳ دست یافتند.  پس از گل لینسن دردقیقه ی ۳۳ ، وال ویک حملات خود را بیشتر کرد و در دقیقه ی با ضربه ی و سپس در دقیقه ی با ضربه ی حسب کار را ۲-۱ کرد. در نیمه ی دوم پخش زنده بازی فاینورد و والویک فاینورد پیش کشید و خیلی زود با ضربه ی دیگری از لینسن و سپس ناجوکس حساب کار را ۳-۳ کرد.

 

پخش زنده بازی فاینورد و والویک

 

پخش زنده بازی فاینورد و والویک

 

پخش زنده فوتبال فاینورد و والویک

۲۴ مهر ۱۴۰۰

در هفته نهم از سری مسابقات لیگ برتر هلند دو تیم فاینورد و وال ویک به تساوی دو بر دو رضایت دادند . تیم فاینورد که در این دیدار علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی ایران را نود دقیقه و به صورت کامل در اختیار داشت موفق شد در دقیقه ۳۴ توسط نمسترا

به گل اول خود دست پیدا کند . سه دقیقه تیم وال ویک موفق شد حساب کار را با گلزنی ینس اودگار به تساوی بکشاند . در ادامه این نیمه نیز این تیم در دقیقه پایانی بازی گل دوم را توسط آنیتا وارد دروازه فاینورد کرد تا جهانبخش و هم تیمی هایش نیمه اول را با شکست به رختکن بروند .

در نیمه دوم اما تیم فاینورد به سرعت و در دقیقه ۴۷ توسط گوس تیل به گل دوم خود رسید تا دوباره بازی به تساوی کشیده شود . در ادامه نیمه دوم این تیم فاینورد بود که تیم برتر میدان بود اما درخشش دروازه بان تیم وال یک مانع ار به گل برتری رسیدن تیم فاینورد شد . در نهایت با پایان پخش زنده بازی فاینورد و والویک هم دو تیم با تساوی دو بر دو به کار خود در این دیدار پایان دادند . 

پخش زنده بازی فاینورد و والویک

 

فاینوردوال ویک
۶۰مالکیت۴۰
۹شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۷
۵۸۱تعداد پاس۴۰۵
۴۸۹پاس صحیح۲۹۴
۳۶سانتر۷
۱۰کرنر۲
۵خطا۷
۲آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی فاینورد و والویک

 

پخش بازی فاینورد مقابل والویک

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

در هفته سی و چهارم لیگ برتر هلند مسابقه دو تیم فاینورد و وال ویک با برتری سه بر صفر فاینورد به پایان رسید . شاگردان دیک ادووکات در نیمه اول در دقایق ۳۷ توسط یارنسن و ۴۳ توسط تورنسترا به گل دست یافتند . همچنین در نیمه دوم در دقیقه ۴۹ توسط بره ویس به گل رسیدند .تلاش وال ویک برای جبران اختلاف امتیاز راه به جایی نبرد و به این ترتیب با پایان پخش زنده بازی فاینورد والویک فاینورد به برتری ۳-۰ رسید.

پخش زنده بازی فاینورد والویک

 

فاینوردوال ویک
۷۳مالکیت۲۷
۶شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۳
۸۲۱تعداد پاس۲۹۲
۷۵۶پاس صحیح۲۲۸
۱۷سانتر۷
۶کرنر۰
۷خطا۵
۲آفساید۳
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی فاینورد والویک

پخش زنده فوتبال فاینورد و والویک

جدال دو تیم فاینورد و وال ویک از هفته ششم لیگ برتر هلند با تساوی دو بر دو به پایان رسید . در دقیقه ۵۰ انگونگه مهاجم بلژیکی وال ویک گل اول این تیم را به ثمر رساند . نیکولای یارنسن در دقیقه ۶۲ گل تساوی را برای فاینورد وارد دروازه حریف کرد . اولا جان یک بار دیگر در دقیقه ۸۰ وال ویک را پیش انداخت اما چهار دقیقه بعد در دقیقه ۸۴ هپس برای فاینورد گلزنی کرد و در نهایت با پایان پخش زنده بازی فاینورد والویک این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید 

پخش زنده بازی فاینورد والویک

 

وال ویکفاینورد
۴۷مالکیت۵۳
۶شوت در چارچوب ۸
۲شوت خارج از چارچوب۹
۶مهار دروازه بان۴
۴۴۷تعداد پاس۴۹۶
۳۶۷پاس صحیح۴۱۴
۱۸سانتر۱۴
۲کرنر۳
۱۹خطا۸
۱آفساید۵
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی فاینورد والویک

برچسب‌ها: