تی وی تو
بازی زنده  والنسیا رئال بتیس

بازی زنده والنسیا رئال بتیس

پخش زنده بازی والنسیا و رئال بتیس امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های والنسیا و رئال بتیس بازی خواهند داشت. والنسیا مقابل رئال بتیس را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی والنسیا رئال بتیس را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال والنسیا و رئال
والنسیا
رئال بتیس

شنبه ۱ اردیبهشت ۲۰:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی والنسیا و رئال بتیس امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های والنسیا و رئال بتیس بازی خواهند داشت. والنسیا مقابل رئال بتیس را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی والنسیا رئال بتیس را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال والنسیا و رئال بتیس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی والنسیا رئال بتیس را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال والنسیا و رئال بتیس

رئال بتیس و والنسیا فینال کوپا دل ری را برگزار کردند و در پایان این رئال بتیس بود که در ضربات پنالتی حریفش را شکست داد تا جام قهرمانی را بالای سر ببرد. ایگلسیاس در دقیقه ی ۱۱ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و پس از او دورو در دقیقه ی ۳۰ موفق شد گل تساوی والنسیا را به ثبت رساند تا نیمه ی نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در نیمه ی دوم بر خلاف نیمه ی قبل ، بازی در میانه ی میدان در جریان بود و شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم. به این ترتیب کار به ضربات پنالتی کشیده شد که در نهایت پخش زنده بازی والنسیا رئال بتیس با پایان بتیس به برتری ۵-۴ رسید.

پخش زنده بازی والنسیا رئال بتیس

 

رئال بتیسوالنسیا 
۶۴%مالکیت۳۶%
۴شوت در چارچوب ۴
۱۰شوت خارج از چارچوب۱۱
۳مهار دروازه بان۳
۶۴۳تعداد پاس۳۳۵
۵۲۵پاس صحیح۲۱۷
۱۸سانتر۲۹
۴کرنر۶
۱۹خطا۲۵
۵آفساید۵
۴کارت زرد۵

پخش زنده بازی والنسیا رئال بتیس

برچسب‌ها: