تی وی تو
والنسیا
اسپانیول

جمعه ۱۰ دی ۱۸:۴۵

پخش زنده لالیگا اسپانیا

فوتبال زنده والنسیا و اسپانیول امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی والنسیا و اسپانیول را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی والنسیا و اسپانیول امشب را آنلاین تماشا کنید.

بازی زنده فوتبال والنسیا و اسپانیول امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده والنسیا و اسپانیول به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی والنسیا اسپانیول را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی والنسیا اسپانیول را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال والنسیا اسپانیول، شما می توانید بازی والنسیا و اسپانیول زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی والنسیا اسپانیول، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده والنسیا و اسپانیول را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی والنسیا اسپانیول

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و هفتم لالیگا اسپانیا ، تیم های والنسیا و اسپانیول در مقابل هم صف آرایی کردند. در نیمه ی نخست این دیدار والنسیا موفق شد با تک گل مهاجم فرانسوی اش ، گامیرو دروازه ی حریف را باز کرده و در پایان گزارش زنده بازی والنسیا و اسپانیول سه امتیاز از دیدار مقابل اسپانیول کسب کند، تا آخرین شانس های خود برای کسب سهمیه لیگ اروپا را امتحان کند. البته این تیم در آخرین دقایق گزارش زنده بازی والنسیا و اسپانیول چندان خوش شانس نبود و کاستا را در دقیقه ی ۹۱ با کارت قرمز از دست داد.

با توجه به اینکه ختافه، رئال سوسیداد و اتلتیک بیلبائو هیچکدام در دیدارهای همزمان موفق به کسب پیروزی نشدند، والنسیا این شانس را دارد با کسب برد در دیدار آخرش و نتیجه نگرفتن رقبا، سهمیه لیگ اروپا را کسب کند.

 

پخش زنده بازی والنسیا اسپانیول

 

والنسیا اسپانیول 
۴۷%مالکیت۵۳%
۳شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۱۰
۶مهار دروازه بان۲
۴۱۹تعداد پاس۴۳۵
۳۵۳پاس صحیح۳۷۴
۹سانتر۳۱
۴کرنر۴
۹خطا۱۸
۱آفساید۰
۲کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی والنسیا اسپانیول