تی وی تو
اتلتیکو مادرید
والنسیا

شنبه ۲ بهمن ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و والنسیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اتلتیکو مادرید والنسیا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید والنسیا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال والنسیا و اتلتیکو مادرید به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید والنسیا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اتلتیکو مادرید والنسیا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اتلتیکو مادرید والنسیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید والنسیا

اتلتیکو مادرید در هفته‌ی بیستم لالیگا همچنان به روند بی نظیر خود ادامه داد و موفق شد در ورزشگاه واندا متروپولیتانو با نتیجه‌ی سه بر یک تیم سرسخت والنسیا را شکست دهد تا همچنان صدرنشین باقی مانده و جایگاه خود را تثبیت نماید.

در این بازی اتلتیکو مادرید ابتدا از حریف خود عقب افتاد اما در نهایت توانست بازی را در دست گرفته و نتیجه را به نفع خود تغییر دهد. در این بازیاوروس چاچیچ در دقیقه ۱۱ دروازه اتلتیکو مادرید را با شوتی از راه دور و به زیبای هر چه تمام تر گشود اما در ادامه‌ی کار ژائو فلیکس در دقیقه ۲۳، لوئیس سوارز در دقیقه ۵۴ و آنخل کوره آ در دقیقه ۷۲ دروازه خفاش ها را باز کردند تا سه امتیاز دیگر به حساب اتلتیکو مادرید واریز شود و جای آن ها در صدر لالیگا بیش از پیش تثبیت شود.

در پایان پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید والنسیا اتلتیکو مادرید موفق شد با کامبکی که مقابل والنسیا زد، از ۱۸ بازی ۴۷ امتیاز کسب کند و با یک بازی کمتر از رئال مادرید دوم جدولی، اختلاف خود را به ۷ امتیاز برساند. والنسیا هم با ۲۰ امتیاز در رده ۱۴ باقی ماند.

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید والنسیا

 

اتلتیکو مادریدوالنسیا 
۴۸%مالکیت۵۲%
۵شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۲
۴۴۷تعداد پاس۴۷۱
۳۶۴پاس صحیح۳۸۹
۱۵سانتر۱۸
۷کرنر۷
۱۱خطا۱۴
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید والنسیا

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید والنسیا

در یکی از مهمترین بازی‌های هفته یازدهم لالیگای اسپانیا، امشب تیم‌های اتلتیکومادرید و والنسیا در ورزشگاه مستایا به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی را میهمان مادریدی با یک گل به خودی به سود خود به پایان رساند. تنها گل این بازی توسط تونی لاتو دفاع چپ تیم والنسیا رقم خورد که در دقیقه ۷۹ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. این نتیجه هفتمین پیروزی اتلتیکو مادرید در نهمین بازی‌اش در این فصل لالیگا را رقم زد تا شاگردان دیه‌گو سیمئونه با سوسیه‌داد صدرنشین که ۱۰ بازی انجام داده هم‌امتیاز شوند. هر دو تیم اکنون ۲۳ امتیاز و تفاضل گل ۱۷ دارند اما سوسیه‌داد به خاطر گل زده بیشتر در صدر باقی مانده است.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌والنسیا – تی وی تو

 

والنسیا اتلتیکومادرید 
۳۳%مالکیت۶۷%
۲شوت در چارچوب ۶
۱شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۳
۳۲۴تعداد پاس۶۵۷
۲۳۸پاس صحیح۵۵۹
۱۰سانتر۱۸
۲کرنر۷
۱۲خطا۱۵
۱آفساید۱
۲کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌والنسیا – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید و والنسیا

در خلال بازی های هفته ی بیست و چهارم رقابت های لالیگا اسپانیا ۲۰۱۹-۲۰۲۰ تیم های والنسیا و اتلتیکو مادرید با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار از سوی دو تیم بسیار خوب شروع شد. در طول این نیمه شاهد حملات زیاد و فشار بالای مهاجمان بر دروازه ی تیم ها بودیم. در نهایت ، یورنته در دقیقه ی ۱۵ موفق به زدن اولین گل این دیدار شد . گل تساوی والنسیا را پائولیستا در دقیقه ی ۴۰ به ثمر رساند اما اتلکو ای ها اجازه ندادند این نیمه با تساوی به پایان برسد.

پارتی در دقیقه ی ۴۳ فوتبال زنده اتلتیکو مادرید والنسیا حساب کار را به ۲-۱ کشاند. در ۴۵ دقیقه ی دوم والنسیا تمام تلاش خود را برای کمرنگ کردن این اختلاف به کار گرفت و در دقیقه ی ۵۰ بود که ضربه ی کوندوگبیا وارد دروازه ی اتلتیکو شد تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۲ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌والنسیا – تی وی تو

 

والنسیااتلتیکو مادرید
۶۳%مالکیت۳۷%
۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۱
۵۶۲تعداد پاس۳۳۲
۴۶۳پاس صحیح۲۴۹
۳۰سانتر۱۱
۱۱کرنر۴
۱۲خطا۱۶
۱آفساید۲
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌والنسیا – تی وی تو

 

پخش بازی زنده اتلتیکو مادرید و والنسیا

تیم های والنسیا و اتلتیکو مادرید در هفته ی نهم رقابت های لالیگای اسپانیا ۲۰۲۰-۲۰۱۹ با هم دیدار کردند. این دو تیم ضمن به نمایش گذاشتن بازی ای جذاب ، با تساوی ۱-۱ این دیدار را به پایان رساندند. کاستا در دقیقه ی ۳۶ ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل اول این دیدار تبدیل کرد تا اتلتیکو این نیمه را با برتری ۱-۰ به پایان ببرد.

در نیمه ی دوم پخش زنده اتلتیکو مادرید والنسیا ، تلاش والنسیا برای جبران این گل بی نتیجه ماند و درست زمانی که همه منتظر برد اتلتیکو بودند ، ضربه ی کانگ – این به دروازه ی اتلتیکو راه یافت و حساب کار را ۱-۱ کرد. این بازیکن در دقیقه ی اول وقت اضافه با کارت قرمز از زمین اخراج شد تا تیمش این دیدار را ۱۰ نفره به پایان ببرد.

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌والنسیا – تی وی تو

 

والنسیااتلتیکو مادرید
۴۴%مالکیت۵۶%
۴شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۳۸۹تعداد پاس۵۰۲
۳۰۹پاس صحیح۴۳۴
۲۲سانتر۲۰
۲کرنر۴
۱۸خطا۱۲
۲کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌والنسیا – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده اتلتیکو مادرید و والنسیا

استادیوم واندا متروپولیتانو در شهر مادرید اسپانیا ، شاهد رقابت دو تیم والنسیا و اتلتیکو مادرید در هفته ی سی و چهارم رقابت های لالیگا اسپانیا ۲۰۱۸-۲۰۱۹ بود.در این بازی پرگل و جذاب ، اتلتیکو موفق شد با نتیجه ی ۲-۳ والنسیا را شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل موراتا در دقیقه ی ۹ و گامیرو در دقیقه ی ۳۶ همراه بود تا این نیمه با تساوی ۱-۱ به پایان رسد. در ۴۵ دقیقه ی  دوم این دیدار ، گریزمان درد دقیقه ی ۴۹ بازی زنده فوتبال اتلتیکو مادرید والنسیا دروازه ی والنسیا را باز کرد و گل دوم اتلتیکو را به ثمر رساند.

والنسیا که قصد کوتاه آمدن نداشت ، فشار را بر دروازه ی اتلتیکو بیشتر کرد و در دقیقه ی ۷۷ این پارخو بود که ضربه ی ایستگاهی اش به دروازه ی حریف راه یافت تا حساب کار را ۲-۲ کند اما درست چهار دقیقه ی بعد ، گل کوریا تمام زحمات والنسیا را بر باد داد و در نهایت این تیم به برتری ۳-۲ اتلتیکو رضایت داد.

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌والنسیا – تی وی تو

 

اتلتیکو مادریدوالنسیا
۵۶%مالکیت۴۴%
۶شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۵۶۴تعداد پاس۴۲۷
۴۸۳پاس صحیح۳۶۸
۵سانتر۱
۴کرنر۳
۱۱ضربه ایستگاهی۱۶
۱۷خطا۱۳
۲آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌والنسیا – تی وی تو