تی وی تو
واتفورد
برنتفورد

جمعه ۱۹ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده بازی برنتفورد واتفورد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی برنتفورد واتفورد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برنتفورد واتفورد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال واتفورد و برنتفورد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی برنتفورد واتفورد را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی برنتفورد واتفورد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال برنتفورد واتفورد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برنتفورد واتفورد ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

در هفته چهل و پنجم و ماقبل پایانی رقابتهای چمپیونشیپ انگلستان تیم برنتفورد موفق شد با نتیجه دو بر صفر از سد تیم واتفورد عبور کند . در نیمه اول این دیدار دو تیم بازی محتاطانه ای از خود به نمایش گذاشتند و بیشتر از گلزنی به فکر گل نخوردن بودند . اما با شروع نیمه دو همه چیز تفاوت پیدا کرد . در شروع نیمه دوم دقیقه ۴۶ مارکوس فورس توانست دروازه واتفورد را فرو ریزد و برنتفورد را با یک گل پیش بیاندازد .

دقیقه ۶۰ نیز ایوان تانی از روی نقطه پنالتی گل دوم تیمش را به ثمر رساند . در ادامه سیسکو سرمربی واتفورد با تعویض هایی که شکل داد سعی در جبران نتیجه داشت اما از تلاش های او و تیمش نتیجه ای حاصل نشد و این برنتفورد بود که با پایان گزارش زنده بازی برنتفورد واتفورد این مسابقه را با برتری دو بر صفر به سود خود به پایان رساند . همچنین سامان قدوس هافبک ایرانی و ملی پوش تیم برنتفورد در دقیقه ۷۴ به میدان آمد و تا پایان برای تیمش بازی کرد 

پخش زنده بازی واتفورد برنتفورد

 

برنتفوردواتفورد
۴۹مالکیت۵۱
۳شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۱
۴۵۸تعداد پاس۴۷۷
۳۷۱پاس صحیح۳۹۵
۱۶سانتر۷
۵کرنر۱
۱۱خطا۱۳
۴آفساید۰
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی واتفورد برنتفورد