تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

هیرنفین
آزد آلکمار

شنبه ۱۲ فروردین ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ هلند

پخش زنده بازی هیرنفین آزد آلکمار امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی هیرنفین آزد آلکمار را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی هیرنفین آزد آلکمار امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده اردیویژه هلند

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال هیرنفین – آزد آلکمار به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی هیرنفین آزد آلکمار را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی هیرنفین آزد آلکمار را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی هیرنفین آزد آلکمار را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال هیرنفین آزد آلکمار را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی هیرنفین آزد آلکمار

در جریان بازی های مرحله ی نیمه ی نهایی لیگ برتر هلند ، دو تیم آلکمار و هیرنفین در مقابل هم صف آرایی کردند. آلکمار در ۵ دقیقه ی ابتدایی با ضربه ی ویت دروازه ی حریف را باز کرد تا در ادامه ی نیمه ی نخست برتری ۱-۰ را داشته باشد.

در نیمه ی دوم آلکمار برتری خود را حفظ کرد و به حریف که تمام تلاشش را می کرد تا از خط دفاعی این تیم عبور کند ، اجازه ی گلزنی نداد. در دقایق پایانی پخش زنده بازی هیرنفین آزد آلکمار بود که ابوخلال گل دیگری را درون دروازه ی هیرنفین جای داد تا این دیدار با برتی ۲-۰ آلکمار به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی هیرنفین آزد آلکمار

 

آلکمار هیرنفین 
۶۴%مالکیت۳۶%
۳شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۱
۶۲۴تعداد پاس۳۳۵
۵۵۵پاس صحیح۲۵۷
۱۷سانتر۱۷
۵کرنر۳
۱۲خطا۵
۱آفساید۳
۴کارت زرد۰

پخش زنده بازی هیرنفین آزد آلکمار

 

پخش زنده بازی هیرنفین آزد آلکمار

در جریان بازی های هفته ی سی ام لیگ برتر هلند ، تیم های آلکمار و هیرنفین در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با شروع طوفانی دو تیم آغاز شد سار در دقیقه ی ۷ موفق شد هیرنفین را به برتری ۱-۰ برساند اما ضربه ی کارلسون در دقیقه ی ۴۴ برتری را از این تیم ربود و کار را به تساوی ۱-۱ کشاند.

در نیمه ی دوم بازی در میانه ی میدان دنبال شد و در دقایق پایانی پخش زنده بازی هیرنفین آزد آلکمار بود بود که رجیندرز ضربه ی زیبایی را راهی دروازه ی حریف کرد که به گل دوم آلکمار انجامید و این تیم به برتری ۲-۱ رسید.

 

پخش زنده بازی هیرنفین آزد آلکمار

 

آلکمار هیرنفین 
۵۸%مالکیت۴۲%
۸شوت در چارچوب ۴
۱۳شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۶
۵۴۷تعداد پاس۳۹۹
۴۵۴پاس صحیح۳۱۳
۲۱سانتر۱۳
۳کرنر۲
۵خطا۶
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی هیرنفین آزد آلکمار