تی وی تو
هوفنهایم
یونیون برلین

شنبه ۲۵ دی ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده بازی هوفنهایم یونیون برلین امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی هوفنهایم یونیون برلین را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی هوفنهایم یونیون برلین امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال هوفنهایم – یونیون برلین به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی هوفنهایم یونیون برلین را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی هوفنهایم یونیون برلین را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی هوفنهایم یونیون برلین را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال هوفنهایم یونیون برلین را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی هوفنهایم یونیون برلین

هوفنهایم در ادامه دیدارهای هفته دوم مسابقات بوندس‌لیگای آلمان، میزبان یونیون برلین بود و با تساوی ۲-۲ متوقف شد.کوین آکپوگوما در دقیقه ۱۴ و جاکوب برون لارسن در دقیقه ۳۰ برای هوفنهایم گلزنی کردند و نیکو گیزلمان و تایوو آوونی در دقایق ۱۰ و ۴۷، گل‌های شاگردان اورس فیشر را به ثمر رساندند.

در پایان گزارش زنده بازی هوفنهایم یونیون برلین هوفنهایم با ۴ امتیاز، به رتبه دوم جدول صعود کرد و یونیون برلین با ۲ امتیاز، در جایگاه یازدهم جدول بوندس‌لیگا قرار گرفت.

پخش زنده بازی هوفنهایم یونیون برلین

 

هوفنهایم یونیون برلین
۶۴%مالکیت۳۶%
۳شوت در چارچوب ۸
۲شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۱
۶۰۲تعداد پاس۳۲۲
۵۰۳پاس صحیح۲۲۲
۱۶سانتر۱۸
۶کرنر۵
۹خطا۱۰
۲آفساید۵
۱کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی هوفنهایم یونیون برلین