تی وی تو
بازی زنده  هوفنهایم لایپزیش

بازی زنده هوفنهایم لایپزیش

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌هوفنهایم امروز جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های فوتبال بوندس‌لیگای آلمان و از ساعت ۲۱:۰۰ تیم‌های لایپزیش و ‌هوفنهایم بازی خواهند داشت. لایپزیش مقابل ‌هوفنهایم را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال هوفنهایم  لایپزیش به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی لایپزیش و هوفنهایم را از تی وی تو دنبال
هوفنهایم
لایپزیش

جمعه ۱۴ اردیبهشت ۲۲:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌هوفنهایم امروز جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های فوتبال بوندس‌لیگای آلمان و از ساعت ۲۱:۰۰ تیم‌های لایپزیش و ‌هوفنهایم بازی خواهند داشت. لایپزیش مقابل ‌هوفنهایم را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال هوفنهایم  لایپزیش به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی لایپزیش و هوفنهایم را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لایپزیش و هوفنهایم را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌هوفنهایم

۲۵ آذر ۱۴۰۲

لایپزیش در هفته پانزدهم بوندسلیگا میزبان هوفنهایم بود و در این دیدار به برتری ۳-۱ رسید. 

کلوسترمن در دقیقه ۳۴ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند اما این برتری خیلی زود با شلیک کاباک به تساوی ۱-۱ بدل شد تا دو تیم در نیمه دوم به جدال خود ادامه دهند. 

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌هوفنهایم از سرعت بازی کمی کاسته شد و تپ نیز بیشتر در میانه میدان در گردش بود تا  با نزدیک شدن به دقایق پایانی فورسبرگ و سیما کان دروازه هوفنهایم را در هم بکوبند. هوفنهایم که دیگر از جبران گل های خورده ناامید شده بود در دقایق پایانی تنها به دفاع پرداخت و این گونه بود که لایپزیش با نتیجه ۳-۱ تیم پیروز میدان شد.

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌هوفنهایم

لایپزیشهوفنهایم
۵۷٪مالکیت۴۳٪
۱۰شوت در چارچوب۴
۷شوت خارج چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۷
۵۰۸تعداد پاس۳۹۰
۴۵۱تعداد پاس صحیح۳۱۲
۲۲سانتر۱۸
۹کرنر۲
۱۱خطا۹
۲آفساید۰
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌هوفنهایم

پخش زنده بازی لایپزیش و هوفنهایم

۱۲ بهمن ۱۴۰۰

در جریان بازی های مرحله ی  یک هشتم نهایی بوندسلیگا ، تیم های لایپزیش و هوفنهایم با هم دیدار کردند. امیل فورسبرگ در دقایق ابتدایی و کنراد لایما در دقایق پایانی نیمه ی نخست برای لایپزیش گلزنی کردند تا تیمشان با برتری ۲-۰ به رختکن رفتند.

در نیمه ی دوم آرامی را در بازی شاهد بودیم و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که در دقیقه ی ۷۶ پخش زنده بازی لایپزیش و هوفنهایم ، کسپر دولبرگ کمی از این اختلاف کم کرد که این تلاش او با گلی دیگر از تیمو ورنر از بین رفت. در ادامه ی بدشانسی های هوفنهایم در طول انسوکی با کارت زرد دوم اخراج شد.

پخش زنده بازی لایپزیش و هوفنهایم

لایپزیش هوفنهایم 
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب ۱
۱شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۳
۶۵۱تعداد پاس۳۵۵
۵۵۵پاس صحیح۲۵۹
۲۱سانتر۱۱
۵کرنر۰
۱۲خطا۹
۵آفساید۲
۰کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی لایپزیش و هوفنهایم

 

پخش آنلاین بازی لایپزیش و هوفنهایم

۱۴ آبان ۱۴۰۱

دو تیم هوفنهایم و لایپزیش در چارچوب هفته ی بیست و نهم رقابت های بوندسلیگا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳-۰ به سود شاگردان یولیان ناگلزمن به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدار بسیار دیدنی سپری شد. فرانکونکو ، هالستنبرگ و سوبوسلای در طی این نیمه برای لایپزیش گلزنی کردند . در نیمه ی دوم تلاش بازیکنان هوفنهایم برای جبران این گل ها بی نتیجه ماند تا در پایان پخش زنده بازی لایپزیش و هوفنهایم آن ها بازی را به حریف واگذار کنند.

پخش زنده بازی هوفنهایم لایپزیش

 

لایپزیش هوفنهایم 
۵۱%مالکیت۴۹%
۴شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۱
۵۱۵تعداد پاس۴۹۸
۴۱۳پاس صحیح۳۹۵
۶سانتر۱۰
۲کرنر۱
۱۱خطا۱۵
۲آفساید۵
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی هوفنهایم لایپزیش

 

پخش بازی لایپزیش و هوفنهایم زنده

۲۱ فروردین ۱۴۰۱

لایپزیش در هفته ۱۲ رقابت های بوندسلیگا موفق شد به یک پیروزی ارزشمند خارج از خانه مقابل هوفنهایم دست پیدا کند.لایپزیش که تحت هدایت ناگلزمن به یکی از قدرت های فوتبال آلمان تبدیل شده، موفق شد در بازی هفته ۱۲ مقابل هوفنهایم به هشتمین پیروزی فصل خود در بوندسلیگا دست پیدا کند و با ۲۷ امتیاز در رده سوم قرار بگیرد. تک گل این دیدار ، در دقیقه ’۶۰ بود . ارسال آنجلینو از سمت چپ به روی دروازه با ضربه سر سابیتزر توپ مقابل پای پولسن افتاد تا با یک بغل پا از فاصله ای کم دروازه هوفنهایم را باز کند.

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌هوفنهایم | تی وی تو

 

هوفنهایم لایپزیش 
۴۴%مالکیت۵۶%
۲شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۲
۴۱۱تعداد پاس۵۲۷
۳۲۱پاس صحیح۴۰۵
۱۶سانتر۱۳
۵کرنر۵
۱۶خطا۱۴
۳آفساید۳
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌هوفنهایم | تی وی تو

 

مکان تماشای بازی لایپزیش و هوفنهایم

۲۹ آبان ۱۴۰۰

دو تیم هوفنهایم و لایپزیش در چارچوب رقابت های بوندسلیگا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۰-۲ به سود شاگردان یولیان ناگلزمن به پایان رسید. شاگردان ناگلزمن در این دیدار خارج از خانه با درخشش دنی اولمو موفق شدند تا ۳ امتیاز حساس این مسابقه را کسب کنند تا شانس خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا افزایش دهند.در این بازی، اولمو در دقایق ۹ و ۱۱ برای لایپزیش گل زد.  با این برتری تیم شهر لایپزیگ ۶۲ امتیازی شده و در رده سوم به یک قدمی لایپزیش رده دومی رسید. هوفنهایم ۴۳ امتیازی هم در مکان هفتم ماند.

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌هوفنهایم | تی وی تو

 

هوفنهایم لایپزیش 
۵۰%مالکیت۵۰%
۶شوت در چارچوب ۷
۱۱شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۶
۴۴۸تعداد پاس۴۵۳
۳۳۶پاس صحیح۳۳۳
۲۳سانتر۶
۹کرنر۱
۱۵خطا۱۸
۴آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌هوفنهایم | تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال لایپزیش و هوفنهایم

در چارچوب هفته چهاردهم بوندسلیگا، لایپزیش در ردبول آرنا میزبان هوفنهایم بود. در دقیقه ی ۱۱ نیمه ی نخست ، روی یک ضد حمله تند و تیز که بازیکنان لایپزیش تدارک دیدند، ورنر توپ را به شیک سپرد و پس از دریافت پاس از شیک با بائومن تک به تک شد و گل اول بازی را به ثمر رساند. در دقیقه ی ۵۲ نیمه ی دوم ، هم ورنر پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و توپ را به وسط دروازه شلیک کرد تا گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند. این پایان کار لایپزیشی ها نبود. آن ها در دقیقه ۸۳ پخش زنده بازی لایپزیش و هوفنهایم با ضربه ی زابیتسر به گل سوم هم رسید در دقیقه ی ۸۹ بالاخره هوفنهایم جواب تلاش های خود را گرفت و با ضربه ی بیچاچیچ حساب کار را ۳-۱ کرد.

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌هوفنهایم | تی وی تو

 

لایپزیش هوفنهایم 
۴۱%مالکیت۵۹%
۱۴شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۱۱
۴۱۶تعداد پاس۶۱۹
۳۳۲پاس صحیح۵۱۰
۲۵سانتر۱۵
۸کرنر۶
۱۶خطا۵
۴آفساید۲
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌هوفنهایم | تی وی تو

برچسب‌ها: