تی وی تو

پخش زنده فوتبال هلند مکزیک ‌

هلند مکزیک

چهارشنبه ۱۶ مهر ۲۲:۱۵

بین‌المللی دوستانه جهان

دنبال یه سایت پیش بینی معتبر هستی؟

میخوای از واریز جایزه هات مطمئن باشی؟

معتبرترین سایت پیش بینی از دیدگاه کاربران
گارانتی بالاترین ضریب بازیها
پشتیبانی ویژه برای کاربران تی وی تو
واریز جوایز ریالی صددرصد بصورت پایا
بهترین نمره عملکرد از سایتهای نقد و بررسی مانند پلیس بت و ...
همین حالا ثبت نام کنید

پخش زنده بازی هلند مکزیک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی هلند مکزیک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی هلند مکزیک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بین‌المللی دوستانه جهان

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال هلند – مکزیک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی هلند مکزیک را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی هلند مکزیک را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی هلند مکزیک را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال هلند مکزیک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی هلند مکزیک- ۲۱ آبان ۹۳

 تیم ملی هلند در دیداری دوستانه در ورزشگاه آمستردام آرنا به مصاف مکزیک رفت و با نتیجه ی ۲ -۳  از حریفش شکست خورد. در این دیدار که تکرار دیدار مرحله ی یک‌هشتم نهایی جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل بود، ابتدا مکزیک موفق شد در دقیقه ی ۸ توسط ولا دروازه‌ی لاله‌های نارنجی را باز کند. در ادامه شاگردان هیدینک توسط اسنایدر این گل را در دقیقه ی ۴۹ پاسخ داد اما این مکزیک بود که باز هم دروازه‌ی هلندی‌ها را دو بار دیگر فرو ریخت. ولا دومین گل خودش و تیمش را در دقیقه ی ۶۲ به‌ ثمر رساند و چیچاریتو در دقیقه ی ۶۹ تعداد گل‌های مکزیک را به ۳ رساند. پس از این گل ، بلیند در  دقیقه ی۷۴ فاصله را کم کرد اما مانع شکست میزبان نشد. این چهارمین شکست در پنج دیداری‌ بود که هلند پس از جام‌جهانی برگزار کرد. 

 

هلند مکزیک
۶۲% مالکیت ۳۸%
۶ شوت در چارچوب  ۴
۷ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۵
۷ کرنر ۳
۱۷ ضربه ایستگاهی ۱۷
۱۶ خطا ۱۷
۱ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۳

پخش زنده بازی هلند مکزیک- ۸ تیر ۹۳

در مرحله ی یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ دو تیم هلند و مکزیک در برزیل به مصاف هم رفتند . این بازی در حالی آغاز می شد که نارنجی ها با حذف اسپانیا و شکست دادن شیلی، مقتدرانه به این مرحله صعود کرده بودند و در سویی دیگر، آزتک ها تنها به علت داشتن تفاضل گلی کمتر به عنوان تیم دوم گروه میزبان به این مرحله راه یافته بودند. 

در ۲۰ دقیقه ی ابتدایی بازی ، با اشتباه کلیسن دروازه ی هلند در آستانه ی باز شدن قرار داشت که این فرصت طلایی از دست بازیکنان مکزیک رفت تا نیمه ی اول با تساوی ۰-۰ به پایان برسد. نیمه ی دوم هم با تعویض هکتور مورنو به علت مصدومیت ،  آغاز شد و دیگو ریس به جای او به زمین آمد. بازی روند تقریبا آرامی را طی کرد تا سرانجام در دقیقه ی ۴۸ با ضربه ی جیووانی دوسانتوس دروازه ی هلند را باز کرد . از این لحظه به بعد تیم هلند فشار خود را بر دروازه ی مکزیک بیشتر کرد. در دقیقه ی ۵۷ ضربه ی بازیکنان هلند توسط اوچوآ به خوبی مهار شد. این توپ پس از مهار اوچوآ به تیرک دروازه  برخورد کرد.  کارت زرد آگوئیلار به علت خطا بر دپای در دقیقه ی ۶۹ به ثبت  رسید. در دقیقه ی ۸۸  شوت بی نقص وسلی اسنایدر که بسیار پرقدرت زده شد، به زیبایی در کنج دروازه مکزیک جای کشید تا در آخرین دقایق همه چیز به تساوی کشیده شود. در یک دقیقه ی ابتدایی وقت اضافه ی نیمه ی دوم ، خطای مارکز بر روبن سبب شد تیم هلند یک پنالتی بدست آورد و مارکز نیز یک کارت زرد دریافت کرد. هونتلار پشت توپ قرار گرفت و با گل کردن پنالتی کار مکزیک را تمام کرد.

 

هلند مکزیک
۵۵% مالکیت ۴۵%
۵ شوت در چارچوب  ۶
۶ شوت خارج از چارچوب ۵
۵ مهار دروازه بان ۳
۱ کرنر ۱
۱۲ ضربه ایستگاهی ۹
۸ خطا ۱۱
۱ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۳

 

بازیهای دوشنبه ۵ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان