تی وی تو
بازی زنده  هلند لهستان

بازی زنده هلند لهستان

پخش زنده بازی هلند و لهستان امروز یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های هلند و لهستان بازی خواهند داشت. هلند مقابل لهستان را آنلاین تماشا کنید. بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی هلند و لهستان را آنلاین تماشا کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ،
هلند
لهستان

یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۶:۳۰

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده بازی هلند و لهستان امروز یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های هلند و لهستان بازی خواهند داشت. هلند مقابل لهستان را آنلاین تماشا کنید.

بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی هلند و لهستان را آنلاین تماشا کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی هلند لهستان را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال هلند و لهستان

۳۱ شهریور ۱۴۰۱

لهستان در هفته پنجم رقابت‌های لیگ ملت‌ها میزبان هلند بود که این دیدار با برتری ۲-۰ مهمان به پایان رسید. تک گل نیمه نخست در دقیقه ۱۳ و توسط گاکپو به ثبت رسید تا هلندی‌ها شروع راحت‌تری در نیمه دوم داشته باشند.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال هلند و لهستان شاهد افزایش فشار بر دروازه لهستان بودیم تا این‌که برخواین با استفاده از یک موقعیت عالی موفق شد برتری ۲-۰ را برای تیمش کسب کند.

پخش زنده فوتبال هلند لهستان

لهستان هلند 
۴۲%مالکیت۵۸%
۲شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۲
۴۵۲تعداد پاس۶۴۹
۳۹۲پاس صحیح۵۸۳
۱۲سانتر۱۰
۴کرنر۱
۲۱خطا۱۸
۲آفساید۱
۱کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال هلند لهستان

پخش آنلاین فوتبال هلند و لهستان

در جریان بازی‌ها‌ی هفته‌ی ششم لیگ ملت‌ها ، تیم‌ملی هلند مقابل تیم لهستان قرار گرفت. 

لهستان شروع خوبی در نیمه‌ی نخست داشت و با ضربه ی یوژویاک در دقیقه ی ۵ دروازه‌ی حریف را باز کرد.

وقتی تلاش هلندی‌ها در نیمه‌ی نخست برای جبران این گل به نتیجه‌ای نرسید ، این تیم نیمه‌ی دوم را هجومی تر آغاز کرد اما همچنان در استفاده از موقعیت‌ها موفق نبود تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده بازی هلند و لهستان دپای ضربه‌ی ایستگاهی تیمش را به گل تساوی این بازی بدل کرد. هلندی ها که دوباره روحیه گرفته بودند در دقیقه‌ی ۸۴ با ضربه‌ی زیبای واینالدوم بار دیگر دروازه ی حریف را در هم کوبیدند تا هلند به برتری ۲-۱ برسد.

 هلند با کسب یک پیروزی ۲-۱ در خانه لهستان، با رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا وداع کرد. در گروهی که لاله‌های نارنجی فقط بر حسب یک امتیاز صدرنشینی را به ایتالیا واگذار کردند، لهستان سوم و بوسنی چهارم شد.

پخش زنده بازی هلند لهستان

 

لهستان هلند 
۴۶%مالکیت۵۴%
۲شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۱
۴۲۶تعداد پاس۴۹۲
۳۳۲پاس صحیح۴۱۴
۱۱سانتر۲۳
۲کرنر۹
۲۰خطا۱۳
۲آفساید۲
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی هلند لهستان

 

پخش زنده بازی هلند و لهستان

لاله‌های نارنجی در اولین بازی خود پس از جدایی رونالد کومان، مقابل تیم رده نوزدهم رنکینگ فیفا به برتری رسیدند.در این بازی که در استادیوم آمستردام آرنا برگزار شد، لهستانی‌ها در نیمه‌نخست حمله را آغاز کردند و بازیشان با چاشنی خشونت همراه بود در مقابل هلندی‌ها با اینکه مالکیت کامل توپ را داشتند٬ آرایش دفاعی به خود گرفتند.

در نهایت تیم لهستان با دریافت دو کارت زرد و نتیجه تساوی ۰-۰ راهی رختکن شد. لهستانی‌ها در نیمه دوم نیز همانند نیمه نخست٬ بازی را خشن آغاز کردند. لاله‌های نارنجی آرایش دفاعی به خود را در هم شکستند و اولین گل توسط استیون برخواین٬ در دقیقه ۶۱ با پاس هانس هاتبور وارد دروازه حریف شد.

حملات هر دو‌تیم در طول نیمه‌دوم ادامه داشت. سرانجام٬ هلند در مسابقه‌ای که کاملا مالک توپ و میدان بود، به بردی خفیف برابر لهستان دست یافت. با این نتیجه هلند با سه امتیاز صدرنشین گروه A شد.

پخش زنده فوتبال هلند لهستان | تی وی تو

هلندلهستان
۶۳٪مالکیت۳۷٪
۴شوت در چارچوب۱
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۳
۶۲۴تعداد پاس۳۵۳
۵۴۸پاس صحیح۲۷۱
۲۶سانتر۱۴
۸کرنر۴
۱۳خطا۲۳
۴آفساید۴
۳کارت زرد۵

پخش زنده فوتبال هلند لهستان | تی وی تو

پخش آنلاین بازی هلند و لهستان

لاله‌های نارنجی و عقاب‌ها این بار در لهستان به مصاف هم رفتند تا بار دیگر یک بازی آتشین را رقم بزنند. نیمه نخست اتفاق خاصی نیفتاد و بازی به آرامی سپری شد تا اینکه در دقیقه ۳۳ ٫ هلند توسط وینسنت یانسن به گل رسید و با بازی با نتیجه ۰-۱ به پایان رسید. در نیمه دوم٫ شاهد تعویض های متعدد لهستان بودیم.

سرانجام در دقیقه ۶۰ ٫ آرتور ین پیچک دروازه میهمان را گشود و نتیجه بازی را به تساوی ۰-۰ تغییر داد. بعد از این گل هر دو تیم حمله را آغاز کردند و در دقیقه ۷۶ ٬  جورجینیو واینالدوم دومین گل هلند را به ثبت رساند و بازی با نتیجه یک بر دو به سود لاله های نارنجی پایان یافت.

پخش زنده فوتبال هلند لهستان | تی وی تو

لهستانهلند
۴۶٪مالکیت۵۴٪
۳شوت در چارچوب۶
۵شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۱
۷کرنر۳
۲۱ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۱۸
۰آفساید۳
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال هلند لهستان | تی وی تو

 

برچسب‌ها: