تی وی تو
هلند
لتونی

جمعه ۱۶ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی هلند لتونی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی هلند لتونی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال از اینترنت از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده فوتبال هلند لتونی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال هلند لتونی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش زنده بازی هلند لتونی را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی هلند و لتونی ، شما می توانید خلاصه بازی هلند لتونی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال هلند لتونی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی هلند لتونی- ۷ فروردین ۱۴۰۰ 

از هفته دوم در گروه G مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر جدال دو تیم هلند و لتونی با برتری دو بر صفر لاله های نارنجی همراه بود . شاگردان فرانک دی بوئر که در این بازی از امتیاز میزبانی هم برخوردار بودند در دقیقه ۳۲ توسط استیون بورهویس مهاجم تیم آژاکس به گل اول دست یافتند . در نیمه دوم و در دقیقه ۶۹ دی یانگ روی پاس ممفیس دپای گل دوم را به ثمر رساند تا با پایان پخش زنده بازی هلند لتونی ، تیمش به برتری ۲-۰ دست یابد.

پخش زنده بازی هلند لتونی

 

هلندلتونی
۷۶مالکیت۲۴
۱۱شوت در چارچوب ۰
۱۳شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۸
۷۴۹تعداد پاس۲۳۱
۶۶۹پاس صحیح۱۴۵
۳۲سانتر۴
۱۶کرنر۰
۵خطا۱۱
۲آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی هلند لتونی

 

پخش زنده بازی هلند لتونی ۲۲ خرداد ۹۴

در ادامه ی بازی های هفته ی ششم رقابت های انتخابی جام ملت ها ، تیم ملی هلند  و لتونی با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، شاهد افزایش سرعت بازی بودیم. هلندی ها بازی را در دست گرفتند و در دقیقه ی ۶۷ با ضربه ی واینالدوم و ۷۱ با ضربه ی نارسینگ به برتری ۲-۰ رسید. جبران این اختلاف امتیاز تا لحظات آخر بازی برای حریف لتونیایی ممکن نشد تا در نهایت هلندی ها با دو گل پیروز میدان شوند.

 

پخش زنده فوتبال هلند لتونی

 

لتونی هلند 
۳۶%مالکیت۶۴%
۰شوت در چارچوب ۱۱
۳شوت خارج از چارچوب۷
۷مهار دروازه بان۰
۰کرنر۸
۱۲ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۱۱
۰آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال هلند لتونی

 

پخش زنده بازی هلند لتونی – ۲۵ آبان ۹۳

در دیدار رفت رقابت های انتخابی جام ملت ها ، تیم های هلند و لتونی به مصاف یکدیگر رفتند.  هلندی ها با درخششی چشمگیر و ارائه ی یک بازی تماشایی ، موفق شدند با برتری ۶-۰ حریف خود را شکست دهند. در نیمه ی نخست این دیدار ، هلندی ها ۳ بار دروازه ی لتونی را باز کردند . فن پرسی در دقیقه ی ۶ ، روبن در دقیقه ی ۳۵ و هونتلار در دقیقه ی ۴۲ سه بازیکنی بودند که برای تیمشان گلزنی کردند.

در ۴۵ دقیقه ی دوم ، طبق انتظار ، لتونی آرایشی دفاعی به خود گرفت ، اما بازیکنان این تیم در دفاع از دروازه ی خود موفق نبودند، زیرا در ۴۵ دقیقه ی دوم از پخش آنلاین بازی هلند و لتونی بازی نیز دروازه ی این تیم ، سه بار دیگر با ضربه ی هلندی ها باز شد . بروما در دقیقه ی ۷۸ ، روبن در دقیقه ی ۸۲ و هونتلار در دقیقه ی ۸۹ بازیکنانی بودند که برتری ۶-۰ را برای تیمشان رقم زدند.

پخش زنده فوتبال هلند لتونی

 

هلند لتونی 
۷۲%مالکیت۲۸%
۱۵شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۷
۱۴کرنر۲
۹ضربه ایستگاهی۱۳
۱۱خطا۹
۲آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال هلند لتونی