تی وی تو
هلند
جبل الطارق

دوشنبه ۱۹ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی هلند جبل الطارق امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی هلند جبل الطارق را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی هلند جبل الطارق امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال هلند و جبل الطارق به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی هلند و جبل الطارق را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی هلند جبل الطارق را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی هلند جبل الطارق را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال هلند جبل الطارق را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی هلند جبل الطارق – ۱۰ فروردین ۱۴۰۰

در یکی از دیدنی ترین بازی های مقدماتی جام جهانی ، تیم های هلند و جبل الطارق به مصاف هم رفتند. همه انتظار داشتند که هلند این بازی را به راحتی و با اختلاف بالا پیروز شود؛ اتفاقی که تا پایان نیمه اول آنچنان محتمل به نظر نمی رسید اما لاله های نارنجی در نیمه دوم یکباره به خودشان آمدند و کار تیم رنکینگ ۱۹۵ فیفا را یکسره کردند. اولین کل این دیدار در دقیقه ی ۴۱ و با ضربه ی برهویس به ثبت رسید.

در۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار ، تلاش جبل الطارق برای جبران این گل سبب ضد حملات سنگین هلندی ها شد. دپای در دقیقه ی ۶۱ و ۸۸ ، دی یونگ در دقیقه ی ۵۵ ، واینالدوم در دقیقه ی ۶۲ ، مالن در دقیقه ی ۶۴ و دبیک در دقیقه ی ۸۵ بازیکنانی بودند که ۶ بار دروازه ی حریف را در هم کوبیدند تا با پایان پخش زنده بازی هلند جبل الطارق ، هلندی ها به پیروزی ۷-۰ برسند.

پخش زنده بازی هلند جبل الطارق

 

جبل الطارقهلند 
۲۰%مالکیت۸۰%
۰شوت در چارچوب ۱۶
۰شوت خارج از چارچوب۱۲
۹مهار دروازه بان۰
۱۸۳تعداد پاس۷۰۶
۱۰۰پاس صحیح۶۳۲
۵سانتر۳۹
۳کرنر۹
۱۳خطا۱۱
۰آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی هلند جبل الطارق