تی وی تو
هلند
اتریش

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

پخش زنده بازی هلند اتریش امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی هلند اتریش را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی هلند اتریش امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده جام ملت های اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال هلند – اتریش به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی هلند اتریش را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی هلند اتریش را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی هلند اتریش را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال هلند اتریش را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی هلند اتریش – ۱۵ خرداد ۹۵

تیم ملی هلند در دیداری دوستانه با گلزنی وینسنت یانسن و جورجینیو واینالدوم، با نتیجه ۲-۰ از سد اتریش گذاشت. بدین ترتیب هلند به سومین پیروزی طی چهار بازی اخیرش دست یافت.در این دیدار، نمی شد به هیچ عنوان اتریش را بازنده کامل لقب داد چرا که با درخشش آرناتوویچ و آلابا، این تیم اصلا دست و پا بسته نبود. اما فرم آمادهٔ وینسنت یانسن آقای گل فصل گذشته لیگ هلند، در دقیقه ۹ کار خودش را کرد. ارسال پای چپ برقیوس از سمت راست به گونه ای بود که مدافعین اتریش را به اشتباه چشم انتظار اعلام آفساید از سوی داور نگه داشت ولی یانسن با جایگیری خوب خودش، توانست گل نخست را وارد دروازه اتریش کند.

در ادامه هلند به حملاتش ادامه داد و حتی یک بار ضربه واینالدوم از فاصله ۲۵ یاردی، تیر دروازه اتریش را به لرزش در آورد. بازی سپس به تعادل گرایید و نهایتا دقیقه ۶۶، هافبک باهوش نیوکاسل، باز هم برای لاله های نارنجی گلزنی کرد. این بار حرکت از سمت چپ صورت گرفت و رها کردن توپ به زیرکی هر چه تمام تر از سوی لوک دی یانگ، این فرصت را به واینالدوم داد تا با ضربه کشنده اش، آلمر را مغلوب کند. نهایتا تلاش دو تیم در پایان نود دقیقه، به برتری هلند انجامید.

 

پخش زنده فوتبال هلند اتریش – تی وی تو

 

اتریش هلند 
۵۵%مالکیت۴۵%
۶شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۵
۵کرنر۲
۱۸ضربه ایستگاهی۱۵
۱۱خطا۱۶
۴آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال هلند اتریش – تی وی تو