هدف جدید رئال شناسایی شد: ستاره جذاب انگلیسی!

آگوست 23, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، رئال مادرید در حال طی کردن آهسته اما مشهود روند تغییر نسل است که گاهی با سرعت کم مانند اتفاقی که در خط میانی این تیم رخ داد پیش می‌رود.

اما گاهی هم سرعت این تغییرات با توجه به تصمیمات بازیکنان یا باشگاه بیشتر خواهد شد، مانند اتفاقی که در خط حمله این تیم با انتخاب کریم بنزما برای ترک سانتیاگو برنابئو و پیوستن به باشگاه عربستانی الاتحاد رخ داد.

آنها از مدت‌ها قبل گزینه‌های متفاوتی را برای پست مدافعان کناری در نظر داشتند و حالا نشریه رلوو فاش کرده که استعدادیاب‌های این باشگاه علاقه خاصی به ستاره انگلیسی چلسی دارند.
درخشش جیمز در چند فصل اخیر در ترکیب چلسی و همچنین تیم ملی انگلیس توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده و رئال مادرید هم در بین باشگاه‌هایی قرار دارد که مشتاق است تا بتواند این بازیکن را به خدمت بگیرد.

تقویت دفاع راست از اهداف اصلی مدیران رئال برای چند فصل آینده است و این احتمال می‌رود که آنها به صورت جدی برای جذب این ستاره ملی‌پوش انگلیس در تابستان سال آینده اقدام کنند تا بتوانند او را به برنابئو منتقل و از تجربه و مهارتش در خط دفاع تیم‌شان بهره ببرند.