تی وی تو
نیوکاسل
لسترسیتی

یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۷:۴۵

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده لسترسیتی نیوکاسل امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لسترسیتی نیوکاسل را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لسترسیتی نیوکاسل امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال نیوکاسل و لسترسیتی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لسترسیتی نیوکاسل را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لسترسیتی نیوکاسل را در همین صفحه دنبال کنید. . خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لسترسیتی نیوکاسل را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لسترسیتی نیوکاسل

تیم های لسترسیتی و نیوکاسل در چارچوب هفته سی و پنجم لیگ برتر انگلیس مقابل هم قرار گرفتند؛ نیوکاسل در این بازی پرقدرت ظاهر شد و میزبان رده سومی اش را بسیار آزار داد و با نتیجه ۴ بر ۲ بر این تیم غلبه کرد.

جوزف ویلوک در دقیقه ۲۲، پائول دامت در دقیقه ۳۴ و کالوم ویلسون در دقایق ۶۴ و ۷۴ گلزنی کردند تا شکست سنگینی بر شاگردان برندان راجرز تحمیل کنند. مارک آلبرایتون در دقیقه ۸۰ و کلچی ایهیناچو در دقیقه ۸۷ هم تنها دو گل خورده میزبان را جبران کردند.

در پایان پخش زنده بازی لسترسیتی نیوکاسل لسترسیتی با وجود این شکست، با ۶۳ امتیاز در رتبه سوم جدول لیگ جزیره ماندنی شد نیوکاسل هم با ۳۹ امتیاز به جایگاه سیزدهم جدول راه یافت و تقریباً بقای خود را در لیگ برتر قطعی کرد.

پخش زنده بازی لسترسیتی نیوکاسل

 

لسترسیتی نیوکاسل 
۶۸%مالکیت۳۲%
۹شوت در چارچوب۶
۷شوت خارج چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۷
۵۹۶تعداد باس۲۷۴
۵۱۷تعداد پاس صحیح۱۹۵
۳۲سانتر۱۴
۹کرنر۶
۱۲خطا۹
۲آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی لسترسیتی نیوکاسل