تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

نیوکاسل
بورنموث

شنبه ۲۰ آبان ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال نیوکاسل بورنموث امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی نیوکاسل و بورنموث را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی نیوکاسل و بورنموث امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال نیوکاسل و بورنموث امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده نیوکاسل و بورنموث به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی نیوکاسل بورنموث را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی نیوکاسل بورنموث را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی نیوکاسل بورنموث، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده نیوکاسل و بورنموث را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال نیوکاسل بورنموث، شما می توانید بازی نیوکاسل و بورنموث زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی نیوکاسل بورنموث

در جریان بازی های هفته ی سی و دوم لیگ برتر انگلیس ، تیم های بورنموث و نیوکاسل با هم دیدار کردند. گایل در دقیقه ی ۵ و لانگ استاف در دقیقه ی ۳۰ برای نیوکاسل گلزنی کردند تا این تیم با برتری ۲-۰ راهی رختکن شوند. پس از گل سوم این تیم که توسط لمیرون در دقیقه ی ۵۷ به ثبت رسید ربازی در میانه ی میدان جریان یافت.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی نیوکاسل بورنموث باز هم حملات نیوکاسل قدرت یافت و این بار لاتزارو در دقیقه ی ۷۷ برای بار چهارم دروازه ی حریف را در هم کوبید اما این بار نوبت گاسلینگ بود که دروازه ی نیوکاسل را باز کند تا نتیجه ی ۴-۱ را برای این دیدار رقم زند.

پخش زنده بازی نیوکاسل بورنموث

بورنموث نیوکاسل 
۵۴%مالکیت۴۶%
۱شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۰
۴۹۳تعداد پاس۴۲۰
۴۱۰پاس صحیح۳۳۳
۱۶سانتر۷
۶کرنر۳
۱۱خطا۱۰
۲آفساید۱
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی نیوکاسل بورنموث

آخرین بروز رسانی : نوامبر 10, 2023