تی وی تو
نیوکاسل
اورتون

پنجشنبه ۹ دی ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده بازی نیوکاسل اورتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی نیوکاسل اورتون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی نیوکاسل اورتون امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال زنده نیوکاسل و اورتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی نیوکاسل اورتون را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی نیوکاسل اورتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال نیوکاسل اورتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی نیوکاسل و اورتون

در ادامه ی بازی ها هفته ی بیست و یکم لیگ برتر انگلیس ، تیم های نیوکاسل و اورتون در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار ، با خشونت نسبتا بالایی اما با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم شانس خود را برای گلزنی امتحان کنند. در نیمه ی دوم نیوکاسل بازی را در دست گرفت و موفق شد با نزدیک شدن به دقایق پایانی گزارش زنده بازی نیوکاسل اورتون با دبل ویلسون حساب کار را ۲-۰ کرده و به پیروزی برسد.

پخش زنده بازی نیوکاسل و اورتون

 

اورتون نیوکاسل 
۶۰%مالکیت۴۰%
۳شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۳
۴۸۶تعداد پاس۲۹۹
۴۱۳پاس صحیح۲۲۵
۲۵سانتر۳۰
۷کرنر۱۲
۱۳خطا۶
۴آفساید۰
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی نیوکاسل و اورتون

 

پخش زنده بازی نیوکاسل و اورتون

در خلال بازی های هفته ی بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس ، تیم های نیوکاسل و اورتون با یکدیگر دیدار کردند. مویس کین در نیمه ی نخست این رقابت دروازهی نیوکاسل را باز کرد تا تیمش این نیمه را با برتری ۱-۰ به پایان برساند . ۴۵ دقیقه ی دوم را نیوکاسل بهتر شروع کرد و در همان ابتدا با ضربه ی کالورت لوین به گل دوم رسید . در ادامه ی بازی اورتونی ها توپ و میدان را در دست گرفتند و توانستند در دقایق پایانی نیمه ی دوم ، دو بار دروازه ی حریف را باز کنند. این گل ها با دبل زیبا ی لوژن در یک دقیقه به ثبت رسید تا طرفداران دو تیم را شوکه کند. در نهایت با پایان زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۲-۲ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال نیوکاسل اورتون – تی وی تو

 

اورتوننیوکاسل
۵۵%مالکیت۴۵%
۸شوت در چارچوب۲
۷شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۶
۵۵۶تعداد پاس۴۵۴
۴۶۸پاس صحیح۳۶۰
۲۴سانتر۱۸
۶کرنر۴
۱۳خطا۱۰
۱آفساید۰
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال نیوکاسل اورتون – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال نیوکاسل و اورتون

دیدار رفت تیم های اورتون و نیوکاسل در هفته ی بیستم لیگ برتر انگلیس برگزار شد. اورتون توانست ضمن به نمایش گذاشتن بازی ای تماشایی ، نیوکاسل را با برتری ۲-۱ شکست دهد. کالورت لوین در دقیقه ی ۱۳ نیمه ی نخست دروازه ی نیوکاسلی ها را باز کرد و اورتون را پیش انداخت. این گل  در دقیقه ی ۵۶ نیمه ی دوم با ضربه ی شار جبران شد تا کار به تساوی ۱-۱ بکشد. در ادامه بازی روند سریع تری به خود گرفت ، حملات بیشتر شد و تیم ها فشار بیشتری به دروازه ی هم می آوردند. اورتون در این حملات موفق تر عمل کرد و در دقیقه ی ۶۴ با گل دوم کالورت لوین به برتری ۲-۱ رسید. جبران این گل برای نیوکاسل تا پایان بازی ممکن نبود و در نهایت این دیدار با پیروزی اورتون به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال نیوکاسل اورتون – تی وی تو

 

نیوکاسلاورتون
۴۲%مالکیت۵۸%
۵شوت در چارچوب۹
۹شوت خارج از چارچوب۷
۷مهار دروازه بان۴
۳۱۱تعداد پاس۴۳۴
۲۳۰پاس صحیح۳۴۰
۲۷سانتر۲۵
۵کرنر۸
۱۳خطا۱۳
۳آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال نیوکاسل اورتون – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی نیوکاسل اورتون

در یکی از دیدار های پرگل هفته ی سی ام لیگ برتر انگلیس ، تیم های نیوکاسل و اورتون به مصاف هم رفتند. هر دو تیم ضمن به نمایش گذاشتن بازی ای عالی ،  به نتیجه ی ۲-۳ دشت یافتند و نیوکاسل پیروز میدان شد. این تیم عملکرد خوبی در ۴۵ دقیقه ی ابتدایی بازی نداشت و تقریبا تمام زمین در مالکیت اورتون بود. در دقیقه ی ۱۸ کالورت لوین گل اول این دیدار را به ثبت رساند . ریتچی که تمام سعی خود را برای به تساوی کشاندن بازی به کار گرفته بود ضربه ی ناموفقی به تیرک دروازه ی اورتون زد . در ادامه باز این اورتون بود که حمله ی موفقی داشت و با ضربه ی ریچارسون در دقیقه ی ۳۲ دروازه ی نیوکاسل را در هم کوبید . ستارگان نیوکاسلی در نیمه ی دوم اما حسابی خوش درخشیدند و در دقایق ۶۵ با ضربه ی روندون قفل دروازه ی اورتون را باز کردند. پس از این گل ، پرز در دقایق ۸۱ و ۸۴ دو بار دیگر به دروازه ی اورتون حمله کرد  تا نتیجه ی ۳-۲ را برای این بازی رقم زند.

پخش زنده فوتبال نیوکاسل اورتون – تی وی تو

 

نیوکاسلاورتون
۴۵%مالکیت۵۵%
۷شوت در چارچوب۳
۷شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۴
۳۶۳تعداد پاس۴۴۴
۲۵۳پاس صحیح۳۳۵
۵سانتر۲
۸کرنر۲
۹ضربه ایستگاهی۱۲
۱۳خطا۱۰
۲آفساید۰
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال نیوکاسل اورتون – تی وی تو