تی وی تو
نیس
نانت

شنبه ۱۷ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده جام حذفی فرانسه

بازی زنده نیس و نانت امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی نیس نانت را از تی وی تو مشاهده کنید. . تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی نیس نانت امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال نیس و نانت به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی نیس نانت را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی نیس نانت را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال نیس نانت را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی نیس و نانت

در هفته پنجم از سری رقابتهای لوشامپیونه فرانسه تیم نیس موفق شد حریف خود تیم نانت را با نتیجه دو بر صفر از پیش رو بردارد . دو تیم در نیمه اول این دیدار بازی محتاطانه از خود به نمایش گذاشتند و بیشتر دقایق این نیمه توپ در میانه های میدان در حال پیگیری بود . در نهایت نیز چهل و پنج دقیقه اول این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت .

در نیمه دوم نانت که در زمین خانگی خود بازی می کرد فشار حملات خود را روی دروازه نیس بیشتر کرد و سعی در به گل رسیدن داشت . اما بر خلاف جریان بازی این تیم نیس بود که در دقیقه ۷۵ توسط دولبرگ در یک غافلگیری به گل رسید . آنتوان کومبوار سرمربی تیم نانت و شاگردانش که اصلا دوست نداشتند در این دیدار خانگی امتیاز از دست بدهند مجبور به حمله همه جانبه به سمت دروازه نیس شدند که همین امر منجر به ضد حملات تیم نیس میشد .

پنج دقیقه بعد از گل اول در یک ضد حمله سریع تیم نیس موفق شد توسط گوئیری به گل دوم خود برسد و این گل آب سردی بر پیکره  تیم نانت بود . در دقایق باقی مانده بازی زنده نیس و نانت تیم نیس به خوبی از برتری دو گله خود دفاع کرد و تیم نانت هرچه زد به در بسته خورد . در نهایت نیز این تیم نیس بود که با نتیجه دو بر صفر در این دیدار به پیروزی رسید .

پخش بازی زنده نیس نانت

 

نانتنیس
۵۰مالکیت۵۰
۷شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۶
۴۱۵تعداد پاس۴۲۵
۳۳۵پاس صحیح۳۵۰
۲۷سانتر۱۳
۸کرنر۳
۷خطا۱۳
۰آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش بازی زنده نیس نانت