نقشه ستاره رئال برای دربی: بیچاره اتلتیکو!

سپتامبر 5, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، رئال مادرید در این فصل به هیچ وجه خوش شانس نبود و شرایط سختی را در همین چند هفته که از آغاز فصل جدید گذشته تجربه کرده است.

مصدومیت جدی تیبو کورتوا در فاصله دو روز تا اولین بازی فصل ۲۴-۲۰۲۳ و سپس مصدومیت ادر میلیتائو در اولین دیدار که در نهایت با انجام عمل جراحی روی پای هر دو بازیکن همراه شد نگرانی را از شرایط بازیکنان این تیم افزایش داد.

این وضعیت با مصدومیت وینیسیوس جونیور برای رئال مادرید بیش از پیش بحرانی شد. هرچند مصدومیت این بازیکن خیلی جدی نیست و او تنها چند هفته از میادین دور خواهد بود که بخشی از آن با وقفه دیدارهای ملی همزمان شده تا به سود خودش و رئال باشد.

در حالی که گفته می‌شود این ستاره برزیلی شش هفته قادر به حضور در میادین نیست و به این ترتیب دیدارهای مهمی از جمله دربی مادرید را از دست خواهد داد اما روزنامه مارکا اعلام کرده که وینی تمام تلاشش را به کار گرفته تا بتواند هرچه زودتر به میادین برگردد.

هدف او بازگشت به میدان در بازی برابر اتلتیکو مادرید است که در تاریخ ۲۴ سپتامبر برگزار خواهد شد و شاید رسیدن به این هدف کمی دشوار به نظر برسد اما او با تمام وجود در حال تمرین و سپری کردن دوران درمان است و حضور در این بازی از اهمیت خاصی برای این بازیکن برخوردار است.

درگیری‌های سال گذشته وینیسیوس با هواداران اتلتیکو مادرید و توهین‌ها و تهدیدهایی که علیه او صورت گرفت باعث شده که این بازیکن انگیزه بیشتری برای رویارویی با آنها و کمک به تیمش برای عبور از سد این تیم داشته باشد.