نظرسنجی بزرگ بیلد و انتخاب بهترین های سال ۲۰۲۱

ژانویه 3, 2022

بیش از ۲۰۰ بازیکن بوندس لیگا، بهترین های فوتبال دنیا را انتخاب کرده اند. سال ۲۰۲۱ هم با تمام افت و خیزهایش و درگیری ادامه دار با پاندمی کرونا، به پایان رسید و نهادهای مختلف در پایان سال، بهترین های حوزه های مختلف را برگزیدند.

به گزارش “تی وی تو” و به نقل از طرفداری،  نشریه بیلد در نظرسنجی بزرگی که ۲۳۴ بازیکن بوندس لیگا در آن شرکت کردند، برترین های سال ۲۰۲۱ را در حوزه های مختلف معرفی کرده است. در این نظرسنجی، روبرت لواندوفسکی و یورگن کلوپ، به ترتیب بهترین بازیکن و مربی دنیا شناخته شده اند.

بهترین بازیکن دنیا در سال ۲۰۲۱

در این نظرسنجی، روبرت لواندوفسکی ۴۳٫۲ درصد رای کسب کرده و اول است. محمد صلاح و لیونل مسی به ترتیب با ۲۰٫۵ و ۱۱٫۵ درصد آرا، در رده های بعدی قرار گرفته اند. همچنین رونالدو، هالند، ام باپه، بنزما، دی بروین و آندره در رده های چهارم تا نهم ایستاده اند.

بهترین بازیکن سال ۲۰۲۱

لواندوفسکی همچنین به عنوان بهترین بازیکن غیردروازه بان بوندس لیگا انتخاب شده و حدود ۴۰ درصد آرا را به خود اختصاص داده است. ارلینگ هالند و انکوکو در این نظرسنجی در رده های بعدی قرار گرفته اند. در بین دروازه بان ها هم مانوئل نویر با ۳۰ درصد آرا اول است و مارک فلکن (فرایبورگ) و گرگور کوبل (دورتموند) در رده های بعدی قرار دارند.

بهترین مربی دنیا در سال ۲۰۲۱

یورگن کلوپ با کسب ۳۴٫۶ درصد آرا، بهترین مربی دنیا از نظر بازیکنان بوندس لیگایی است و توماس توخل و پپ گواردیولا در رده های دوم و سوم هستند. ناگلزمان، آنچلوتی و فلیک هم در رده های بعدی قرار گرفته اند که مشاهده می کنید:

بهترین مربی سال ۲۰۲۱

همچنین در بین مربیان بوندس لیگا، کریستین اشترایش، سرمربی تحسین شده فرایبورگ، ۲۲٫۲ درصد رای کسب کرده و اول است. اشتفان بوگمارت، سرمربی کلن، ۱۵٫۸ درصد رای آورده و دوم است و یولیان ناگلزمان با ۱۳٫۷ درصد، در رده سوم قرار دارد.