تی وی تو
نساجی مازندران
صنعت نفت آبادان

شنبه ۱۵ آبان ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

گزارش زنده بازی نساجی مازندران و صنعت نفت امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی نساجی مازندران صنعت نفت آبادان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی نساجی مازندران صنعت نفت آبادان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال نساجی مازندران و صنعت نفت آبادان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی نساجی مازندران صنعت نفت آبادان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی نساجی مازندران صنعت نفت آبادان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال نساجی مازندران صنعت نفت آبادان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی نساجی مازندران صنعت نفت آبادان ۱۵ تیر ۱۴۰۰

 تیم صنعت نفت آبادان و نساجی مازندران در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بریک مساوی به پایان رسید. هر دو گل این دیدار در نیمه ی نخست و با ضربه ی مطلق زاده و شیری به ثبت رسید.در پایان گزارش زنده بازی نساجی مازندران و صنعت نفت صنعت نفت با این تساوی خانگی ۳۳ امتیازی شد تا تیم دهم جدول باشد و نساجی نیز به امتیاز ۲۶ رسید تا روی پله سیزدهم باقی بماند.       

 

پخش زنده بازی نساجی مازندران صنعت نفت آبادان

پخش زنده بازی نساجی مازندران صنعت نفت آبادان – ۲۱ دی ۹۹

نساجی مازندران که امیدوار بود به روند نزولی کسب نتیجه خود خاتمه دهد در هفته ی یازدهم لیگ برتر ایران به مصاف صنعت نفت رفت و در نیمه اول با عملکردی دور از انتظار و پاس‌های اشتباه پرتعداد فرصت را به حریف داد تا طالب ریکانی با گلی دیدنی تیمش را به برتری برساند.اصرار زیاد آنها به ارسال‌ها خصوصا از سمت راست به نتیجه لازم در نیمه اول نرسید. در نیمه دوم، نفت آبادان برای حفظ تک گل ارزشمند خارج از خانه خود در فاز دفاعی فرو رفت اما حملات پردامنه نساجی مازندران نیز بی نتیجه ماند تا این تیم بار دیگر در قائمشهر با شکست به کار خود پایان دهد.

در ۴۵ دقیقه دوم این نساجی مازندران بود که کنترل بازی را در اختیار داشت و بارها به ایجاد موقعیت روی دروازه حریف پرداخت. مهمترین موقعیت این تیم هم ضربه پنالتی بود که حامد شیری نتوانست آن را به گل تساوی بخش تیمش تبدیل کند و برابر فرزین گروسیان ناکام ماند. این برد باعث صعود دوباره نفت آبادان به صدر جدول شد.

پخش زنده فوتبال نساجی مازندران صنعت نفت ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی نساجی مازندران صنعت نفت آبادان – ۲۱ تیر ۹۹

تیم های نساجی و صنعت نفت در هفته ی بیست و چهارم لیگ برتر ایران با هم دیدار کردند.در ابتدای بازی هوای آبادان بارانی بود ولی در ادامه با قطع بارش باران بازی در جریان قرار داشت.در نیمه ی نخست شاهد بازی بسیار جذابی از دو تیم بودیم. جبیره در دقیقه ی ۲۶ و رحمان جعفری در دقیقه ی ۴۵ برای تیمشان گلزنی کردند تا این نیمه با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

البته در دقیقه ۴۲ عدم اعلام خطای میانه زمین روی کرار با اعتراض او مواجه شد و در ادامه نیز گرفتن اوت به سود نساجی موجب اعتراض شدید بازیکنان صنعت نفت شد که کرمانشاهی در این صحنه به عقیل کعبی، میلاد جهانی و شهاب گردان از صنعت نفت اخطار داد و به دلیل اعتراض نیمکت‌نشینان آبادانی، تعدادی از اعضای کادر فنی این تیم را از کنار زمین اخراج کرد. در ۴۵ دقیقه ی دوم سرعت بازی کم شد و حمله ی موفق بر دروازه ها روی نداد تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال نساجی مازندران صنعت نفت ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی نساجی مازندران صنعت نفت آبادان – ۹ آبان ۹۸

دو تیم نساجی و صنعت نفت در دیداری کم برخورد و کم حادثه به تساوی بدون گل رضایت دادند.نساجی برای فرار از بحران و صنعت نفت برای حفظ جایگاه خوب خود تلاش می کردند اما در نهایت توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا این تک امتیاز هیچ کسی را در ورزشگاه وطنی راضی نکند.مرتضی منصوریان قضاوت این دیدار را بر عهده داشت. او در این بازی به مجتبی بیژن از تیم نساجی کارت زرد نشان داد.با این نتیجه تیم‌های نساجی و صنعت نفت با ۱۰ و ۱۶ امتیاز بدون تغییر نسبت به هفته قبل در دره نهم و پنجم جدول باقی ماندند.

 

پخش زنده فوتبال نساجی مازندران صنعت نفت ‌ – تی وی تو