تی وی تو
نروژ
ترکیه

جمعه ۱۶ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی نروژ ترکیه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی نروژ ترکیه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی نروژ ترکیه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال نروژ ترکیه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی نروژ ترکیه را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده بازی ترکیه نروژ امشب

اگر برای دیدن پخش زنده بازی ترکیه نروژ به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ترکیه نروژ را از تی وی تو تماشا کنید

پخش زنده بازی نروژ ترکیه  – ۷ فروردین ۱۴۰۰ 

از گروه G رقابتهای مقدماتی جام جهانی جدال دو تیم ترکیه و نروژ با برتری سه گله ترکیه پایان پذیرفت . در همان ابتدا و در دقیقه ۴ بازی اوزان توفان گل اول بازی را برای ترکها به ثمر رساند . در دقیقه ۲۸ سویونجو گل بعدی را وارد دروازه نروژ کرد و اختلاف را به دو گل رساند . در نیمه دوم و در دقیقه ۵۹ توفان گل دوم خودش و گل سوم ترکیه را روی پاس چالهان اوغلو به ثمر رساند . با پایان پخش زنده بازی نروژ ترکیه ، بازی با همین سه گل به پایان رسید . همچنین تورسوت هافبک نروژ در دقیقه ۸۰ از زمین بازی اخراج شد. 

پخش زنده بازی نروژ ترکیه

 

نروژترکیه 
۵۷مالکیت۴۳
۱شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۱
۶۱۵تعداد پاس۴۶۳
۵۳۷پاس صحیح۳۸۰
۲۴سانتر۸
۷کرنر۳
۱۴خطا۱۳
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی نروژ ترکیه

پخش زنده بازی نروژ ترکیه – ۲۶ آبان ۱۳۸۶  

از هفته چهاردهم از گروه C رقابتهای انتخابی یورو ۲۰۰۸ دو تیم ترکیه و نروژ به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با پیروزی دو بر یک ترکیه به پایان رسید . 

پخش زنده بازی نروژ ترکیه

 

پخش زنده بازی نروژ ترکیه