تی وی تو
ناگویا گرامپوس
پوهانگ استیلرز

یکشنبه ۲۵ مهر ۰۸:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

گزارش زنده بازی ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای گزارش زنده فوتبال از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال ناگویا گرامپوس و پوهانگ استیلرز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز را از تی وی تو دنبال کنید

چطور گزارش زنده بازی ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز – ۱۶ تیر ۱۴۰۰

تیم های پوهانگ استیلرز و ناگویا گرامپوس برای اولین بار در هفته ی شک لیگ قهرمانان آسیا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار علی رغم تلاش بازیکنان دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار ، مائدا خیلی زود گل برتری تیمش را درون دروازه ی پوهانگ جای داد . در ادامه اما بازی در میانه ی میدان دنبال شد و تمام موقعیت های مناسب برای گلزنی از دست رفت تا با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز این پوهانگ بود که با ضربه ای از تاشچی موفق شد حساب کار را ۱-۱ کند.

 

پخش زنده بازی ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز

 

پوهانگ استیلرزناگویا گرامپوس
۵۴%مالکیت۴۶%
۳شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۲
۵۱۱تعداد پاس۴۳۰
۴۲۷پاس صحیح۳۴۷
۱۸سانتر۱۶
۵کرنر۶
۱۷خطا۱۲
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز

پخش زنده بازی ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز – ۴ تیر ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم لیگ قهرمانان آسیا ، تیم های پوهانگ استیلرز و ناگویا گرامپوس در مقابل هم صف آرایی کردند. کیتانی در دقیقه  ی ۳۴ اولین گل این دیدار را درون دروازه ی پوهانگ جای داد تا تیمش را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند. در نیمه ی دوم  پوهانگ پیش کشید تا بلکه بتواند این تفاوت امتیاز را جبران کند اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه با دو کارت زرد شدن هون شین این تیم ۱۰ نفره شد. بازیکنان ناگویا نیز از این فرصت استفاده کرده و بر شدت حملات خود افزودند. متئوس در دقیقه ی ۶۵ و ۸۲ برای تیمش دبل کرد تا با پایان پخش زنده بازی ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز ناگویا به برتری ۳-۰ برسد.

 

پخش زنده بازی ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز

 

ناگویا گرامپوسپوهانگ استیلرز
۶۰%مالکیت۴۰%
۵شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۵۶۸تعداد پاس۳۷۷
۴۹۹پاس صحیح۳۰۹
۱۳سانتر۱۱
۳کرنر۵
۱۳خطا۱۸
۱آفساید۱
۲کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی ناگویا گرامپوس پوهانگ استیلرز