تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال ناپولی کالیاری ‌

ناپولی
کالیاری

یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی ناپولی کالیاری امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ناپولی کالیاری را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ناپولی کالیاری امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ناپولی – کالیاری به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ناپولی کالیاری را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی ناپولی کالیاری را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ناپولی کالیاری را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ناپولی کالیاری را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ناپولی کالیاری – ۱۴ دی ۹۹

از هفته پانزدهم رقابت های سری آ، دو تیم ناپولی و کالیاری به مصاف هم رفتند. اولین گل این دیدار در دقیقه ی ۲۵ به ثبت رسید. هجوم های پی در پی ناپولی بالاخره جواب داد و زیلنسکی بر روی پاس پتانیا به راحتی و زیبایی دروازه را باز کرد. نیمه ی دوم اما طوفانی آغاز شد. در دقیقه ی ۶۰ ،  ژائو پدرو از اشتباه خط دفاعی ناپولی استفاده کرد تا این تیم بازی را به تساوی بکشاند. دو دقیقه ی بعد ،ارسال لورنتزو مقابل پای زیلنسکی افتاد تا این هافبک لهستانی با حرکت فریبنده زیبا، با دروازه بان تک به تک شود و دروازه را باز کند.در دقیقه ی ۷۴ ،  بر روی ضربه کرنر، توپ مقابل پای لوزانو افتاد تا با شوتی محکم توپ را به کنج دروازه بفرستد.سپس در دقیقه ی ۸۶ ، شوت لورنتزو به دست مدافع حریف برخورد کرد و اعلام ضربه پنالتی شد. اینسینیه پشت توپ ایستاد و چهارمین گل تیمش را به ثمر رساند در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۴-۱ به پایان رسید. 

 

 

کالیاری  ناپولی 
۳۷۵ مالکیت ۶۳%
۱ شوت در چارچوب  ۱۱
۵ شوت خارج از چارچوب ۱۳
۷ مهار دروازه بان ۰
۳۶۱ تعداد پاس ۶۰۲
۳۰۲ پاس صحیح ۵۶۰
۱۲ سانتر ۷
۳ کرنر ۸
۱۱ خطا ۶
۴ کارت زرد ۱
۱ کارت قرمز ۰

 

 

پخش زنده بازی ناپولی کالیاری – ۲۷ بهمن ۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و چهارم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های ناپولی و کالیاری با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، مرتنز در دقیقه ی ۶۵ برای ناپولی گلزنی کرد. اما تلاش های کالیاری برای جبران اختلاف امتیاز بی نتیجه ماند تا در نهایت این دیدار با برتری ۱-۰ ناپولی به پایان برسد.

 

 

کالیاری  ناپولی 
۴۴% مالکیت ۵۶%
۲ شوت در چارچوب  ۴
۸ شوت خارج از چارچوب ۸
۳ مهار دروازه بان ۲
۴۸۶ تعداد پاس ۶۲۳
۴۲۹ پاس صحیح ۵۵۲
۱۵ سانتر ۱۳
۲ کرنر ۳
۱۴ خطا ۱۱
۰ آفساید ۲
۳ کارت زرد ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت