تی وی تو
ناپولی
فیورنتینا

یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده ناپولی فیورنتینا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ناپولی فیورنتینا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ناپولی فیورنتینا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ناپولی فیورنتینا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ناپولی فیورنتینا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ناپولی فیورنتینا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ناپولی فیورنتینا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ناپولی فیورنتینا

در هفته دوازدهم از لیگ برتر انگلستان تیم لیورپول در ورزشگاه خانگی خود آنفیلد موفق شد تیم آرسنال را با چهار گل بدرقه کند . در این دیدار پر گل و جذاب در نیمه اول تیم لیورپول موفق شد در دقیقه ۳۹ توسط سادیو مانه به گل اول خود دست پیدا کند . در ادامه نیمه اول اتفاق خاص دیگری رخ نداد و قرمز های آنفیلد نیمه اول را با برتری یک گله به رختکن رفتند .

آتش بازی شاگردان کلوپ در نیمه دوم آغاز شد . جایی که ژوتا در دقیقه ۵۲ گل دوم تیمش را وارد دروازه آرسنال کرد . آرسنال که تحت پرس شدید شاگردان کلوپ قرار داشت قدرت ایجاد موقعیت های خطرناک روی دروازه لیورپول نداشت و همان معدود حملاتشان هم به نتیجه خاصی راه پیدا نمیکرد . در ادامه نیمه دوم باز هم این لیورپول بود که به گل رسید . در دقیقه ۷۳ محمد صلاح و در دقیقه ۷۷ میناموتو ، بازیکنی که هنوز یک دقیقه از حضورش در میدان سپری نمیشد گلهای سوم و چهارم لیورپول را به ثمر رساندند .

در ده دقیقه پایانی پخش زنده بازی ناپولی فیورنتینا نیز اتفاق مهمی روی دروازه ها رخ نداد و بازی بیشتر در میانه های زمین پیگیری میشد . در نهایت هم این لیورپول بود که با برتری چهار بر صفر در این دیدار به پیروزی رسید 

 

فوتبال زنده ناپولی فیورنتینا

 

لیورپولآرسنال
۶۳مالکیت۳۷
۹شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۰
۳مهار دروازه بان۵
۶۳۹تعداد پاس۳۸۴
۵۶۵پاس صحیح۳۳۱
۱۷سانتر۷
۶کرنر۱
۱۵خطا۱۲
۲آفساید۸
۲کارت زرد۰

 

فوتبال زنده ناپولی فیورنتینا

 

پخش زنده فوتبال ناپولی و فیورنتینا

در هفته هفتم از سری آ ایتالیا تیم ناپولی موفق شد در یک دیدار نزدیک تیم فیورنتینا را با نتیجه دو بر یک شکست دهد . در این دیدار لوکاس مارتینز در دقیقه ۲۸ موفق شد گل اول فیورنتینا را به ثمر برساند و این تیم را پیش بیاندازد . ده دقیقه بعد اما برای تیم ناپولی ضربه پنالتی اعلام شد . لورنزو اینسینیه پشت توپ ایستاد و دراگوفسکی موفق به مهار این ضربه اینسینیه شد ولی در ریباند اروینگ لوزانو توپ را وارد دروازه کرد و حساب کار را به تساوی کشاند . نیمه اول با تساوی به پایان رسید .

در شروع نیمه دوم و در همان ابتدا رحمانی موفق شد گل دوم ناپولی را به ثمر برساند و اینبار میهمان را از میزبان پیش بیفتد . بعد از این گل ایتالیانو سرمربی تیم فیورنتینا تغییراتی را در ترکیب تیمش به وجود آورد و سعی در جبران نتیجه و حداقل گرفتن تساوی در این دیدار بود اما تیم ناپولی به خوبی توانست از یک گل برتری خود دفاع کند و این امر را تا پایان پخش زنده بازی ناپولی فیورنتینا ادامه دهد . در نهایت نیز این  شاگردان اسپالتی بودند که با برتری دو بر یک به پیروزی و سه امتیاز در این دیدار خارج از خانه رسیدند . 

 

پخش زنده بازی ناپولی فیورنتینا

 

فیورنتیناناپولی
۵۴مالکیت۴۶
۳شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۲
۴۵۵تعداد پاس۴۰۴
۳۸۵پاس صحیح۳۲۷
۲۶سانتر۶
۸کرنر۲
۱۶خطا۱۳
۱آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی ناپولی فیورنتینا

 

پخش زنده بازی ناپولی و فیورنتینا

در بازی سرنوشت ساز از هفته سی و هفتم سری آ ایتالیا، فیورنتینا از ناپولی میزبانی کرد و با نتیجه دو بر صفر تن به شکست داد.در این بازی پر برخورد، نیمه اول آن بدون گل و اتفاقی خاصی سپری شد اما نیمه دوم برخلاف انتظار پیش رفت. زیرا با خطای بازیکن میزبان، داور پنالتی گرفت اما پس از بازرسی ویدیویی، به دراگوفسکی از فیورنتینا کارت سرخ نشان داد، سپس لورنزو اینسینیه پشت ضربه ایستاد و پنالتی را تبدیلی به گل کرد. دومین گل این تیم نیز توسط لورنزو ونوتی بازیکن میزبان روی یک اشتباه به ثمر رسید تا حساب کار ۲-۰ شود.

با پایان پخش زنده بازی ناپولی فیورنتینا ، ناپولی ۷۶ امتیازی شد و دوباره رده سوم بازگشت در حالی‌که فیورنتینا با ۳۹ امتیاز در جایگاه سیزدهم باقی مانند.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی فیورنتینا – تی وی تو

 

فیورنتینا ناپولی 
۴۰%مالکیت۶۰%
۳شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۸
۵مهار دروازه بان۳
۳۲۴تعداد پاس۴۷۶
۲۶۶پاس صحیح۴۱۶
۱۳سانتر۲۰
۳کرنر۶
۱۵خطا۹
۱آفساید۲
۵کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال ناپولی فیورنتینا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال ناپولی و فیورنتینا از اینترنت

در ادامه بازی‌های هفته هجدهم سری A ایتالیا، تیم فوتبال ناپولی در دیداری خانگی موفق شد میهمان خود تیم فیورنتینا را با نتیجه ۶ بر صفر شکست دهد و به لطف این پیروزی قاطع به رده سوم جدول صعود کند.شروع شاگردان جنارو گتوسو در این بازی طوفانی بود و آنها در دقیقه ۵ با گلی که کاپیتان‌شان لورنزو اینسینیه به ثمر رساند از تیم تحت هدایت چزاره پراندلی پیش افتادند.پس از اینسینیه، دیگو دمه در دقیقه ۳۶، ایروین لوزانو در دقیقه ۳۸ و پیوتر زیلنسکی در دقیقه ۴۵ نیز گلزنی کردند تا ناپولی با بردی قاطع راهی رختکن شود و در همان نیمه اول کار حریف را یکسره کند.

در ادامه پخش زنده بازی ناپولی و فیورنتینا پنجمین گل بازی را زننده گل اول یعنی اینسینیه در دقیقه ۷۲ به ثمر رساند. آخرین گل از جشنواره گل ناپولی هم در دقیقه ۸۹ توسط متئو پولیتانو به ثبت رسید تا دومین برد شش گله ناپولی (پس از پیروزی ۶ بر صفر ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ مقابل جنوا) و سنگین‌ترین باخت فیورنتینا در فصل جاری رقم بخورد.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی فیورنتینا – تی وی تو

 

ناپولی فیورنتینا 
۴۸%مالکیت۵۲%
۷شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۱
۴۸۱تعداد پاس۴۹۷
۴۱۹پاس صحیح۴۲۶
۴سانتر۱۷
۱کرنر۴
۱۱خطا۱۵
۴آفساید۳
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال ناپولی فیورنتینا – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی ناپولی فیورنتینا

از هفته بیستم رقابت های سری آ ایتالیا، دو تیم ناپولی و فیورنتینا به مصاف هم رفتند. فیورنتینا از ماه اکتبر تاکنون موفق به دو پیروزی پیاپی در سری آ نشده بود و حالا این کار را انجام داد. آخرین باری که ناپولی در سری آ انقدر بد نتیجه گرفته بود، به فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۸ یعنی فصلی که تازه به سری آ صعود کرده بود، بر می گردد. آخرین باری که آنها سه شکست پیاپی متحمل شده بودند، به سال ۲۰۱۲ با والتر ماتزاری بر می گردد.

فدریکو کیه زا در نیمه اول با پاس بنازی، گل اول ویولا را به ثمر رساند و در ادامه بازی ناپولی و فیورنتینا زنده  و در نیمه دوم نیز در دقیقه ۷۴، ولاهوویچ با پاس پل لیرولا اختلاف را دو برابر کرد. دیگو دمه، خرید جدید ناپولی از لایپزیش نیز در نیمه دوم به جای آلان به میدان رفت اما سودی در پی نداشت.

پخش زنده فوتبال ناپولی فیورنتینا – تی وی تو

 

ناپولی فیورنتینا 
۶۶%مالکیت۳۴%
۴شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۴
۶۶۸تعداد پاس۳۱۷
۵۸۵پاس صحیح۲۲۶
۳۰سانتر۲۲
۴کرنر۵
۷خطا۱۰
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال ناپولی فیورنتینا – تی وی تو

پخش فوتبال زنده ناپولی و فیورنتینا

در دومین بازی از هفته اول سری آ ۲۰۱۹/۲۰، فیورنتینا میزبان ناپولی بود؛ در یک بازی پر گل، پر برخورد و جذاب، سرانجام این شاگردان آنچلوتی بودند که با سه امتیاز، زمین را ترک کردند. در دقیقه ی ۹ نیمه ی نخست ، خطای هند زیلنسکی در محوطه جریمه با دخالت VAR، یک پنالتی برای تیم میزبان به همراه داشت. اریک پولگار، هافبک جدید ویولا پشت ضربه پنالتی ایستاد و در خلاف جهت حرکت مرت، اولین گل بازی را به ثمر رساند. البته در ادامه بازی ناپولی و فیورنتینا پخش زنده ، دقیقه ی ۳۸ شوت زیبای مرتنز از پشت محوطه جریمه و واکنش نه چندان خوب دراگوفسکی، اولین گل این فصل ناپولی را به نام این مهاجم بلژیکی به ثبت رساند تا این بازی با نتیجه ی ۱-۱ ادامه یابد.

در دقیقه ی ۴۲ بود که مرتنز در محوطه جریمه با زیرکی، یک پنالتی برای تیمش گرفت تا اینسینیه اولین گل خود در این بازی را به ثمر برساند. در دقیقه  ۵۱ نیمه ی دوم نیز ، روی حرکت انفرادی و زیبای کیه زا، فیورنتینا به یک ضربه کرنر رسید. توپ ارسال شده از روی نقطه کرنر با ضربه سر میلینکوویچ همراه شد تا ویولا به گل تساوی برسد. مدافع فیورنتینا روی سر کولیبالی این ضربه را به سمت دروازه مرت زد. ۵ دقیقه ی بعد ، پاس مرتنز در پشت محوطه جریمه فیورنتینا به کایخون رسید و او با یک ضربه دقیق و فنی، دوباره تیم آنچلوتی را پیش انداخت. در پخش آنلاین بازی ناپولی و فیورنتینا و دقیقه ی ۶۲ ، خرید جدید ویولا پس از ورود به زمین، خیلی زود موفق به گلزنی شد.

شوت زیبای او به تیرک دروازه ناپولی برخورد کرد و وارد دروازه شد تا بار دیگر نتیجه بازی عوض شود. و۵ دقیقه بعد از این گل ، روی حرکت هماهنگ مثلث خط حمله ناپولی، پاس در عمق زیبای مرتنز به کایخون رسید. او بلافاصله توپ را در مقابل دروازه به اینسینیه رساند تا کاپیتان پارتنوپی با ضربه سر برای چهارمین بار دروازه دراگوفسکی را باز کند تا در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۳-۴ ناپولی برنده باشد.

پخش زنده فوتبال ناپولی فیورنتینا – تی وی تو

 

فیورنتینا ناپولی 
۴۲%مالکیت۵۸%
۶شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۳۸۹تعداد پاس۵۲۰
۳۲۱پاس صحیح۴۴۴
۱۵سانتر۱۴
۴کرنر۵
۲۱خطا۱۶
۱آفساید۰
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال ناپولی فیورنتینا – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی ناپولی و فیورنتینا

دو تیم فیورنتینا و ناپولی در چارچوب هفته ۲۳ سری آ رقابت های ایتالیا و در ورزشگاه آرتیمو فرانکی به مصاف هم رفتند که در نهایت دو تیم صفر بر صفر رسیدند. هر دو تیم عملکرد فوق العاده ای در نیمه ی نخست داشتند اما در ۴۵ دقیقه ی دوم ، روند بازی کمی کندتر شده بود و حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز به آن کمکی نکرد. در نهایت با اتمام زمان پخش زنده بازی ناپولی و فیورنتینا ، این دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.شاگردان آنچلوتی بعد از این مسابقه ۵۲ امتیازی شدند و در رده دوم جدول قرار گرفتند.

پخش زنده فوتبال ناپولی فیورنتینا – تی وی تو

 

فیورنتینا ناپولی 
۴۰%مالکیت۶۰%
۳شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۳
۳۳۵تعداد پاس۵۱۰
۲۴۰پاس صحیح۴۱۵
۷سانتر۲
۵کرنر۵
۱۷ضربه ایستگاهی۸
۹خطا۱۸
۱آفساید۰
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال ناپولی فیورنتینا – تی وی تو