تی وی تو

پخش زنده فوتبال ناپولی فیورنتینا ‌

ناپولی فیورنتینا

یکشنبه ۲۸ دی ۱۵:۰۰

سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی ناپولی فیورنتینا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ناپولی فیورنتینا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ناپولی فیورنتینا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ناپولی – فیورنتینا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ناپولی فیورنتینا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی ناپولی فیورنتینا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ناپولی فیورنتینا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ناپولی فیورنتینا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ناپولی فیورنتینا- ۲۸ دی ۹۸

از هفته بیستم رقابت های سری آ ایتالیا، دو تیم ناپولی و فیورنتینا به مصاف هم رفتند. فیورنتینا از ماه اکتبر تاکنون موفق به دو پیروزی پیاپی در سری آ نشده بود و حالا این کار را انجام داد. آخرین باری که ناپولی در سری آ انقدر بد نتیجه گرفته بود، به فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۸ یعنی فصلی که تازه به سری آ صعود کرده بود، بر می گردد. آخرین باری که آنها سه شکست پیاپی متحمل شده بودند، به سال ۲۰۱۲ با والتر ماتزاری بر می گردد. فدریکو کیه زا در نیمه اول با پاس بنازی، گل اول ویولا را به ثمر رساند و در نیمه دوم نیز در دقیقه ۷۴، ولاهوویچ با پاس پل لیرولا اختلاف را دو برابر کرد. دیگو دمه، خرید جدید ناپولی از لایپزیش نیز در نیمه دوم به جای آلان به میدان رفت اما سودی در پی نداشت.

 

ناپولی  فیورنتینا 
۶۶% مالکیت ۳۴%
۴ شوت در چارچوب  ۶
۶ شوت خارج از چارچوب ۴
۴ مهار دروازه بان ۴
۶۶۸ تعداد پاس ۳۱۷
۵۸۵ پاس صحیح ۲۲۶
۳۰ سانتر ۲۲
۴ کرنر ۵
۷ خطا ۱۰
۲ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی ناپولی فیورنتینا- ۲ شهریور ۹۸

در دومین بازی از هفته اول سری آ ۲۰۱۹/۲۰، فیورنتینا میزبان ناپولی بود؛ در یک بازی پر گل، پر برخورد و جذاب، سرانجام این شاگردان آنچلوتی بودند که با سه امتیاز، زمین را ترک کردند. در دقیقه ی ۹ نیمه ی نخست ، خطای هند زیلنسکی در محوطه جریمه با دخالت VAR، یک پنالتی برای تیم میزبان به همراه داشت. اریک پولگار، هافبک جدید ویولا پشت ضربه پنالتی ایستاد و در خلاف جهت حرکت مرت، اولین گل بازی را به ثمر رساند. البته در دقیقه ی ۳۸ شوت زیبای مرتنز از پشت محوطه جریمه و واکنش نه چندان خوب دراگوفسکی، اولین گل این فصل ناپولی را به نام این مهاجم بلژیکی به ثبت رساند تا این بازی با نتیجه ی ۱-۱ ادامه یابد.

در دقیقه ی ۴۲ بود که مرتنز در محوطه جریمه با زیرکی، یک پنالتی برای تیمش گرفت تا اینسینیه اولین گل خود در این بازی را به ثمر برساند. در دقیقه  ۵۱ نیمه ی دوم نیز ، روی حرکت انفرادی و زیبای کیه زا، فیورنتینا به یک ضربه کرنر رسید. توپ ارسال شده از روی نقطه کرنر با ضربه سر میلینکوویچ همراه شد تا ویولا به گل تساوی برسد. مدافع فیورنتینا روی سر کولیبالی این ضربه را به سمت دروازه مرت زد. ۵ دقیقه ی بعد ، پاس مرتنز در پشت محوطه جریمه فیورنتینا به کایخون رسید و او با یک ضربه دقیق و فنی، دوباره تیم آنچلوتی را پیش انداخت. در دقیقه ی ۶۲ ، خرید جدید ویولا پس از ورود به زمین، خیلی زود موفق به گلزنی شد.

شوت زیبای او به تیرک دروازه ناپولی برخورد کرد و وارد دروازه شد تا بار دیگر نتیجه بازی عوض شود. و۵ دقیقه بعد از این گل ، روی حرکت هماهنگ مثلث خط حمله ناپولی، پاس در عمق زیبای مرتنز به کایخون رسید. او بلافاصله توپ را در مقابل دروازه به اینسینیه رساند تا کاپیتان پارتنوپی با ضربه سر برای چهارمین بار دروازه دراگوفسکی را باز کند تا در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۳-۴ ناپولی برنده باشد.

 

فیورنتینا  ناپولی 
۴۲% مالکیت ۵۸%
۶ شوت در چارچوب  ۷
۶ شوت خارج از چارچوب ۳
۳ مهار دروازه بان ۳
۳۸۹ تعداد پاس ۵۲۰
۳۲۱ پاس صحیح ۴۴۴
۱۵ سانتر ۱۴
۴ کرنر ۵
۲۱ خطا ۱۶
۱ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۴

 

 

پخش زنده بازی ناپولی فیورنتینا- ۲۰ بهمن ۹۷

دو تیم فیورنتینا و ناپولی در چارچوب هفته ۲۳ سری آ رقابت های ایتالیا و در ورزشگاه آرتیمو فرانکی به مصاف هم رفتند که در نهایت دو تیم صفر بر صفر رسیدند. هر دو تیم عملکرد فوق العاده ای در نیمه ی نخست داشتند اما در ۴۵ دقیقه ی دوم ، روند بازی کمی کندتر شده بود و حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز به آن کمکی نکرد. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.شاگردان آنچلوتی بعد از این مسابقه ۵۲ امتیازی شدند و در رده دوم جدول قرار گرفتند.

 

فیورنتینا  ناپولی 
۴۰% مالکیت ۶۰%
۳ شوت در چارچوب  ۴
۷ شوت خارج از چارچوب ۷
۴ مهار دروازه بان ۳
۳۳۵ تعداد پاس ۵۱۰
۲۴۰ پاس صحیح ۴۱۵
۷ سانتر ۲
۵ کرنر ۵
۱۷ ضربه ایستگاهی ۸
۹ خطا ۱۸
۱ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۴

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن