تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال ناپولی سمپدوریا ‌

ناپولی
سمپدوریا

یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی ناپولی سمپدوریا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ناپولی سمپدوریا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ناپولی سمپدوریا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ناپولی – سمپدوریا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ناپولی سمپدوریا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی ناپولی سمپدوریا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ناپولی سمپدوریا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ناپولی سمپدوریا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ناپولی سمپدوریا – ۲۳ آذر ۹۹

تیم های ناپولی و سمپدوریا در چارچوب هفته یازدهم سری آ به مصاف یکدیگر رفتند. در دقیقه ی ۲۰  یانکتو از جناح چپ یک استارت ۳۰-۲۰ متری زد و با مرت تک به تک شد. ضربه بازیکن اهل جمهوری چک دروازه ناپولی را باز کرد و پارتنوپی نیمه اول را بازنده به رختکن رفت اما تعویض های گتوزو در نیمه دوم ورق را کاملا برگرداند. هیروینگ لوزانو و آندره آ پتانیا در آغاز نیمه دوم به زمین آمدند و هر دو گل پیروزی بخش ناپولی را به ثمر رساندند. در دقیقه ی ۵۳ لوزانو از فضای به وجود آمده میان دو مدافع سمپدوریا استفاده کرد و با ضربه سر خود، سانتر مرتنز را تبدیل به گل تساوی کرد و در دقیقه ی ۶۸  لوزانو با سرعت و تکنیک خود مدافع یارگیرش را در سمت راست جا گذاشت و توپ را برای پتانیا سانتر کرد. ضربه سر این مهاجم از فاصله ای نسبتا دور وارد دروازه تیم مهمان شد. شاگردان گتوزو با احتساب این پیروزی به رده سوم جدول صعود کردند.

 

 

ناپولی  سمپدوریا 
۶۷% مالکیت ۳۳%
۷ شوت در چارچوب  ۳
۶ شوت خارج از چارچوب ۲
۲ مهار دروازه بان ۵
۷۶۲ تعداد پاس ۳۶۹
۶۸۰ پاس صحیح ۲۸۸
۳۳ سانتر ۱۸
۷ کرنر ۵
۷ خطا ۱۳
۱ آفساید ۵
۳ کارت زرد ۴

 

 

پخش زنده بازی ناپولی سمپدوریا – ۱۴ بهمن ۹۸

سمپدوریا و ناپولی در هفته بیست و دوم سری آ به مصاف یکدیگر رفتند. نیمه ی نخست این دیدار از سوی دو تیم طوفانی آغاز شد .در ابتدا این ناپولی بود که در دقیقه ی ۳ با ضربه ی میلیک و در دقیقه ی ۱۶ با ضربه ی الماس به برتری ۲-۰ دست یافت اما یکی از این گل ها در دقیقه ی ۲۶ با ضربه ی کوالیارلا جبران شد تا این نیمه با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. انتظار میرفت سمپدوریایی ها در نیمه ی دوم گل بعدی را نیز را جبران کنند اما افزایش حملات از سوی بازیکنان ناپولی این اجازه را به آن ها نداد. در این نیمه این بار دمه در دقیقه ی ۸۳ و مرتنز در دقیقه ی ۸+ ۹۰ دو گل دیگر برای ناپولی به ثبت رساندند تا تیمشان پیروز بی چون و چرا این رقابت باشد. و تنها این گابیادینی بود که در دقیقه ۷۳ با ضربه ی خود توانست یک بار دیگر دروازه ی ناپولی را باز کند.  در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۴-۲ و برتری ناپولی به پایان رسید.

 

سمپدوریا  ناپولی
۳۶% مالکیت ۶۴%
۵ شوت در چارچوب  ۷
۴ شوت خارج از چارچوب ۴
۳ مهار دروازه بان ۳
۳۳۴ تعداد پاس ۶۰۵
۲۵۲ پاس صحیح ۵۲۱
۱۴ سانتر ۱۷
۴ کرنر ۶
۱۷ خطا ۶
۱ آفساید ۲
۴ کارت زرد ۳

 

پخش زنده بازی ناپولی سمپدوریا – ۲۳ شهریور ۹۸

دو تیم ناپولی و سمپدوریا در جریان هفته سوم سری آ ایتالیا، به مصاف هم رفتند که ناپولی با دو گل دریس مرتنز با نتیجه ۲ بر ۰ پیروز شد.مرتنز در دقیقه ی ۱۳ نیمه ی نخست گل اول این دیدار و تیمش را وارد دروازه ی سمپدوریا کرد تا ناپولی با برتری ۱-۰ به رختکن باز گردد. در ۴۵ دقیقه ی دوم باز هم بازی در دستان ناپولی بود. مرتنز در دقیقه ی ۶۷ با جایگیری دقیق خود پاس یورنته را دریافت و آن را تبدیل به گل دوم ناپولی کرد. بازی که کم کم روند کندی به خود گرفته بود با اتمام زمان ، با نتیجه ی ۲-۰ و برتری ناپولی به پایان رسید. 

 

ناپولی سمپدوریا 
۶۷% مالکیت ۳۳%
۶ شوت در چارچوب  ۲
۱۳ شوت خارج از چارچوب ۶
۲ مهار دروازه بان ۴
۶۸۸ تعداد پاس ۳۳۳
۶۲۵ پاس صحیح ۲۵۹
۲۴ سانتر ۱۰
۸ کرنر ۷
۶ خطا ۱۰
۲ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی ناپولی سمپدوریا – ۱۳ بهمن ۹۷

استادیوم سن پائولو شهر ناپل ایتالیا در خلال هفته ی بیست و دوم رقابت های سری آ ایتالیا ، شاهد رویارویی بین دو تیم ناپولی و سمپدوریا بود. نیمه ی نخست این رقابت دیدنی با شروع طوفانی تیم میزبان ، آغاز شد . ناپولی با ضربه ی میلیک در دقیقه ی ۲۵ و اینسینیک در دقیقه ی ۲۶ به دو گل رسید تا این نیمه را فوق العاده به پایان ببرد. در نیمه ی دوم اما تلاش های سمپدوریا برای کاهش اختلاف کاملا بی نتیجه ماند. ورود بازیکنان تازه نفس و تقویت خط دفاعی این تیم هم نتوانست مانع حملات ناپولی ها شود و در نهایت دروازه ی این تیم دوباره در دقیقه ی ۸۹ با ضربه ی وردی باز شد تا این دیدار با برتری ۳-۰ تیم میزبان به پایان برسد.

 

ناپولی سمپدوریا 
۵۷% مالکیت ۴۳%
۹ شوت در چارچوب  ۲
۶ شوت خارج از چارچوب ۶
۲ مهار دروازه بان ۶
۶۹۱ تعداد پاس ۵۱۱
۶۱۲ پاس صحیح ۴۴۵
۳ سانتر ۱
۵ کرنر ۳
۱۳ ضربه ایستگاهی ۵
۵ خطا ۱۵
۲ آفساید ۰
۰ کارت زرد ۳

 

بازیهای دوشنبه ۲۳ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۲۴ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۲۵ فروردین

بازیهای پنجشنبه ۲۶ فروردین

بازیهای جمعه ۲۷ فروردین

بازیهای شنبه ۲۸ فروردین