تی وی تو
ناپولی
سمپدوریا

یکشنبه ۱۹ دی ۱۹:۰۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده ناپولی و سمپدوریا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ناپولی سمپدوریا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ناپولی سمپدوریا امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ناپولی سمپدوریا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ناپولی سمپدوریا را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ناپولی سمپدوریا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ناپولی سمپدوریا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ناپولی و سمپدوریا

در هفته پنجم از سری آ ایتالیا تیم ناپولی موفق شد در مقابل میزبان خود تیم سمپدوریا با نتیجه پرگل چهار بر صفر به برتری برسد . در این دیدار ویکتور اوسیمن مهاجم ناپولی در دقیقه ۱۰ گل اول تیمش را روی پاس لورنزو اینسینیه وارد دروازه سمپدوریا کرد . در ادامه هم فابیان رویز اینبار هم روی حرکت تماشایی و پاس اینسینیه به گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا ناپولی با برتری دو بر صفر نیمه اول این دیدار را به اتمام برساند .

در نیمه دوم باز هم این شاگردان اسپالتی بودند که موفق به گلزنی شدند . ویکتور اوسیمن در دقیقه ۵۰ سومین چراغ ناپولی را روشن کرد تا خیلی زود این تیم از برد در این مسابقه اطمینان حاصل کند . تیم سمپدوریا نیز حملات متعددی را روی دروازه ناپولی شکل داد اما با درخشش اوسپینا دروازه بان ناپولی مواجه شدند و با پنج مهار توپ یکی از بهترین بازیکنان زمین نام گرفت .

در دقیقه ۵۹ از گزارش زنده بازی ناپولی و سمپدوریا ناپولی موفق شد برای بار چهارم دروازه میزبان خود را فرو ریزد و  اینبار زننده گل زیلینسکی نام داشت . در دقایق باقی مانده این دیدار سعی به حفظ پیروزی و کنترل بازی داشت که در این امر موفق ظاهر شد و در نهایت توانست با برتری  چهار بر صفر در این دیدار خارج از خانه به پیروزی برسد . 

پخش زنده بازی ناپولی و سمپدوریا

 

سمپدوریاناپولی
۴۸مالکیت۵۲
۵شوت در چارچوب ۹
۳شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۵
۴۵۶تعداد پاس۵۱۴
۳۸۷پاس صحیح۴۵۵
۲۴سانتر۱۵
۵کرنر۵
۱۰خطا۷
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی ناپولی و سمپدوریا

 

پخش زنده بازی ناپولی و سمپدوریا

سمپدوریا و ناپولی در چارچوب بازی های هفته ۳۰ فصل ۲۱-۲۰۲۰ سری آ به مصاف هم رفتند که در نهایت ناپولی با دو گل زیبای رویز و اوسیمن به برتری رسید تا رقابت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در سری آ همچنان داغ و جذاب بماند. ابتدا در دقیقه ی ۳۵  و در نتیجه کار تیمی و پاس کاری عالی ناپولی، پاس زیلنسکی در پشت محوطه به فابیان رویز رسید. این بازیکن پس از کنترل توپ، با یک شوت دقیق و زیبا دروازه سمپدوریا را باز کرد تا نیمه ی نخست با برتری ۱-۰ این تیم به پایان برسد . در دقیقه ی ۸۷ نیمه ی دوم نیز ،پاس در عمق عالی دریس مرتنز به ویکتور اوسیمن رسید. این بازیکن وارد محوطه جریمه شد و با یک شوت زیبا ناپولی را به گل دوم رساند.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی سمپدوریا ‌ – تی وی تو

 

سمپدوریا ناپولی 
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۸
۲شوت خارج از چارچوب۸
۶مهار دروازه بان۴
۳۵۱تعداد پاس۴۸۴
۲۵۶پاس صحیح۳۸۸
۲۵سانتر۱۷
۸کرنر۷
۱۴خطا۱۰
۲آفساید۵
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال ناپولی سمپدوریا ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال ناپولی سمپدوریا

تیم های ناپولی و سمپدوریا در چارچوب هفته یازدهم سری آ به مصاف یکدیگر رفتند. در دقیقه ی ۲۰  یانکتو از جناح چپ یک استارت ۳۰-۲۰ متری زد و با مرت تک به تک شد. ضربه بازیکن اهل جمهوری چک دروازه ناپولی را باز کرد و پارتنوپی نیمه اول را بازنده به رختکن رفت اما تعویض های گتوزو در نیمه دوم ورق را کاملا برگرداند. هیروینگ لوزانو و آندره آ پتانیا در آغاز نیمه دوم به زمین آمدند و هر دو گل پیروزی بخش ناپولی را به ثمر رساندند. 

در ادامه پخش زنده بازی ناپولی سمپدوریا در دقیقه ی ۵۳ لوزانو از فضای به وجود آمده میان دو مدافع سمپدوریا استفاده کرد و با ضربه سر خود، سانتر مرتنز را تبدیل به گل تساوی کرد و در دقیقه ی ۶۸  لوزانو با سرعت و تکنیک خود مدافع یارگیرش را در سمت راست جا گذاشت و توپ را برای پتانیا سانتر کرد. ضربه سر این مهاجم از فاصله ای نسبتا دور وارد دروازه تیم مهمان شد. شاگردان گتوزو با احتساب این پیروزی به رده سوم جدول صعود کردند.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی سمپدوریا ‌ – تی وی تو

 

ناپولی سمپدوریا 
۶۷%مالکیت۳۳%
۷شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۵
۷۶۲تعداد پاس۳۶۹
۶۸۰پاس صحیح۲۸۸
۳۳سانتر۱۸
۷کرنر۵
۷خطا۱۳
۱آفساید۵
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال ناپولی سمپدوریا ‌ – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال ناپولی و سمپدوریا

سمپدوریا و ناپولی در هفته بیست و دوم سری آ به مصاف یکدیگر رفتند. نیمه ی نخست این دیدار از سوی دو تیم طوفانی آغاز شد .در ابتدا این ناپولی بود که در دقیقه ی ۳ با ضربه ی میلیک و در دقیقه ی ۱۶ با ضربه ی الماس به برتری ۲-۰ دست یافت اما یکی از این گل ها در دقیقه ی ۲۶ با ضربه ی کوالیارلا جبران شد تا این نیمه با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. انتظار میرفت سمپدوریایی ها در نیمه ی دوم گل بعدی را نیز را جبران کنند اما افزایش حملات از سوی بازیکنان ناپولی این اجازه را به آن ها نداد.

در ادامه پخش زنده فوتبال ناپولی سمپدوریا در این نیمه این بار دمه در دقیقه ی ۸۳ و مرتنز در دقیقه ی ۸+ ۹۰ دو گل دیگر برای ناپولی به ثبت رساندند تا تیمشان پیروز بی چون و چرا این رقابت باشد. و تنها این گابیادینی بود که در دقیقه ۷۳ با ضربه ی خود توانست یک بار دیگر دروازه ی ناپولی را باز کند.  در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۴-۲ و برتری ناپولی به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال ناپولی سمپدوریا ‌ – تی وی تو

 

سمپدوریا  ناپولی
۳۶%مالکیت۶۴%
۵شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۳
۳۳۴تعداد پاس۶۰۵
۲۵۲پاس صحیح۵۲۱
۱۴سانتر۱۷
۴کرنر۶
۱۷خطا۶
۱آفساید۲
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال ناپولی سمپدوریا ‌ – تی وی تو

پخش آنلاین بازی ناپولی و سمپدوریا

دو تیم ناپولی و سمپدوریا در جریان هفته سوم سری آ ایتالیا، به مصاف هم رفتند که ناپولی با دو گل دریس مرتنز با نتیجه ۲ بر ۰ پیروز شد.مرتنز در دقیقه ی ۱۳ نیمه ی نخست گل اول این دیدار و تیمش را وارد دروازه ی سمپدوریا کرد تا ناپولی با برتری ۱-۰ به رختکن باز گردد. در ۴۵ دقیقه ی دوم باز هم بازی در دستان ناپولی بود.

در ادامه پخش زنده فوتبال ناپولی سمپدوریا مرتنز در دقیقه ی ۶۷ با جایگیری دقیق خود پاس یورنته را دریافت و آن را تبدیل به گل دوم ناپولی کرد. بازی که کم کم روند کندی به خود گرفته بود با اتمام زمان ، با نتیجه ی ۲-۰ و برتری ناپولی به پایان رسید. 

پخش زنده فوتبال ناپولی سمپدوریا ‌ – تی وی تو

 

ناپولیسمپدوریا 
۶۷%مالکیت۳۳%
۶شوت در چارچوب ۲
۱۳شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۴
۶۸۸تعداد پاس۳۳۳
۶۲۵پاس صحیح۲۵۹
۲۴سانتر۱۰
۸کرنر۷
۶خطا۱۰
۲آفساید۰
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال ناپولی سمپدوریا ‌ – تی وی تو

پخش بازی زنده ناپولی و سمپدوریا

استادیوم سن پائولو شهر ناپل ایتالیا در خلال هفته ی بیست و دوم رقابت های سری آ ایتالیا ، شاهد رویارویی بین دو تیم ناپولی و سمپدوریا بود. نیمه ی نخست این رقابت دیدنی با شروع طوفانی تیم میزبان ، آغاز شد . ناپولی با ضربه ی میلیک در دقیقه ی ۲۵ و اینسینیک در دقیقه ی ۲۶ به دو گل رسید تا این نیمه را فوق العاده به پایان ببرد. در نیمه ی دوم اما تلاش های سمپدوریا برای کاهش اختلاف کاملا بی نتیجه ماند. ورود بازیکنان تازه نفس و تقویت خط دفاعی این تیم هم نتوانست مانع حملات ناپولی ها شود و در نهایت دروازه ی این تیم دوباره در دقیقه ی ۸۹ با ضربه ی وردی باز شد تا این دیدار با برتری ۳-۰ تیم میزبان به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال ناپولی سمپدوریا ‌ – تی وی تو

 

ناپولیسمپدوریا 
۵۷%مالکیت۴۳%
۹شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۶
۶۹۱تعداد پاس۵۱۱
۶۱۲پاس صحیح۴۴۵
۳سانتر۱
۵کرنر۳
۱۳ضربه ایستگاهی۵
۵خطا۱۵
۲آفساید۰
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال ناپولی سمپدوریا ‌ – تی وی تو