تی وی تو
فوتبال  ناپولی ساسولو زنده

فوتبال ناپولی ساسولو زنده

پخش زنده فوتبال ناپولی ساسولو امروز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم‌های ناپولی و ساسولو بازی خواهند داشت. ناپولی مقابل ساسولو را آنلاین تماشا کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ناپولی ساسولو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر
ناپولی
ساسولو

چهارشنبه ۹ اسفند ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال ناپولی ساسولو امروز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم‌های ناپولی و ساسولو بازی خواهند داشت. ناپولی مقابل ساسولو را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ناپولی ساسولو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال ناپولی و ساسولو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ناپولی ساسولو را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی ناپولی و ساسولو

در جریان دیداری از هفته دوازدهم سری آ ایتالیا، ناپولی در استادیوم دیگو مارادونا میزبان ساسولو بود.

ویکتور اوسیمن و خویچا کواراتسخلیا ستاره‌های تیم لوچانو اسپالتی در این مسابقه بودند. مهاجم نیجریه‌ای پارتنوپی سه بار در دقایق چهار، ۱۹ و ۷۷ برای تیمش موفق به گلزنی شد که ۲ گل روی پاس‌های وینگر گرجستانی به ثمر رسید. خویچا نیز در دقیقه‌ی ۳۶ زننده‌ دیگر گل تیمش بود تا مجموعا روی سه گل اثر مستقیم داشته باشد.

در پایان پخش زنده بازی ناپولی و ساسولو ناپولی با این پیروزی به سیزدهمین برد متوالی خود در مسابقات مختلف دست یافت و به روند تاریخی خود ادامه داد. آنها حالا با ۳۲ امتیاز به صدرنشینی در سری آ ادامه می‌دهند و فاصله‌شان با میلان رده دومی از یک بازی بیشتر به ۶ امتیاز افزایش پیدا کرد. ساسولو نیز با متحمل شدن پنجمین باخت این فصل ۱۵ امتیازی باقی ماند و در جایگاه نهم ایستاد.

گفتنی است آرماند لارینته، بازیکن تیم میهمان در دقیقه ۸۴ از زمین مسابقه اخراج شد.

پخش زنده بازی ناپولی و ساسولو

ناپولی ساسولو 
۶۷%مالکیت۳۳%
۶شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۲
۶۶۸تعداد پاس۳۱۷
۶۱۴پاس صحیح۲۵۵
۲۱سانتر۱۵
۱۱کرنر۵
۵خطا۶
۳آفساید۰
۰کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی ناپولی و ساسولو

 

پخش زنده فوتبال ناپولی و ساسولو

در ادامه ی  بازی های هفته ی ششم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های ناپولی و ساسولو با هم دیدار کردند. در این دیدار جذاب و دیدنی ، ساسولو موفق شد با برتری ۲-۰ ناپولی را شکست دهد . نیمه ی نخست این دیدار ، به آۀرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، ساسولویی ها بر بازی متمرکز تر بودند. آن ها در دقیقه ی ۵۹ با ضربه ی لوکاتلی حساب کار را ۱-۰ کردند و گل بعدی آن ها در دقیقه ی ۵ وقت اضافه به ثبت رسید.

پخش زنده فوتبال ناپولی ساسولو – تی وی تو

 

ناپولی ساسولو 
۴۳%مالکیت۵۷%
۶شوت در چارچوب ۴
۱۰شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۶
۴۵۸تعداد پاس۶۲۵
۳۸۹پاس صحیح۵۶۱
۳۲سانتر۴
۱۲کرنر۳
۷خطا۹
۳آفساید۰
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال ناپولی ساسولو – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی ناپولی و ساسولو

استادیوم سن پائولو در هفته ی سی و ششم لیگ سری آ ایتالیا شاهد رقابت تیم های ناپولی و مهمانش ، ساسولو بود. در این ۹۰ دقیقه بازی جذاب ، هر دو تیم بازی ای تماشایی از خود به نمایش گذاشتند اما این تنها ناپولی بود که توانست با دو بار باز کردن دروازه ی حریف ، پیروزی ۲-۰ این رقابت را بدست آورد. این دیدار ، نیمه ی نخست آرامی داشت . از تنها نکته ی قابل اهمیت آن میتوان به گل هیساج در دقیقه ی ۸ اشاره کرد که ناپولی را با نتیجه ی ۱-۰ به رختکن فرستاد.

در نیمه ی دوم ابتدا این ساسولو ها بودند که حملات سنگین خود را شروع کردند اما نتوانستند از موقعیت های پیش آمده استفاده کنند. سرانجام ناپولی در دقیقه ی ۳ وقت اضافه ی دوم به گل دوم رسید تا این بازی با نتیجه ی ۲-۰ به پایان برود.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی ساسولو – تی وی تو

 

ناپولی ساسولو
۵۰%مالکیت۵۰%
۸شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۶
۴۸۸تعداد پاس۴۹۱
۴۳۰پاس صحیح۴۳۰
۱۹سانتر۱۰
۷کرنر۴
۴خطا۱۰
۱آفساید۶
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال ناپولی ساسولو – تی وی تو

 

پخش بازی ناپولی و ساسولو زنده

در خلال رقابت های لیگ سری آ ایتالیا ، تیم های ساسولو و ناپولی به مصاف یکدیگر رفتند . در این بازی پرگل هر دو تیم حملات خوب و قابل توجهی به دروازه ی هم داشتند و در نهایت با پایان زمان ، به نتیجه ی ۲-۱ به نفع ناپولی رضایت دادند.ترائوره بازیکن قوی ساسولو در دقیقه ی ۲۹ برای تیمش گلزنی کرد و آن را با نتیجه ی ۱-۰ به رختکن فرستاد . در ۴۵ دقیقه ی بعدی باز هم این تیم سعی کرد از کیفیت بازی خود کم نکند و همچنان تسلط خوب بر بازی را حفظ کند اما ناپولی به آن ها این اجازه را نمی داد.

آلان در دقیقه ی ۵۷ با جایگیری درست خود پاس زیلینسکی را دریافت و به گل تبدیل کرد تا نتیجه به تساوی ۱-۱ برسد. بازی که کم کم آرام تر پیش می رفت ناگهان با اشتباه محض اوبیانگ همگان را شوک کرد. این بازیکن با باز کردن دروازه ی خودی حساب کار را ۲-۱ کرد ، نتیجه ای که جبرانش در این زمان ممکن نبود. 

 

پخش زنده فوتبال ناپولی ساسولو – تی وی تو

 

ساسولوناپولی
۵۸%مالکیت۴۲%
۵شوت در چارچوب ۸
۸شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۳
۶۰۰تعداد پاس۴۱۶
۵۲۹پاس صحیح۳۴۳
۱۷سانتر۲۵
۷کرنر۱۱
۱۷خطا۱۳
۵آفساید۲
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال ناپولی ساسولو – تی وی تو

 

پخش زنده بازی ناپولی ساسولو از اینترنت

تیم های ساسولو و ناپولی برای رقابت های هفته ی بیست و هفتم لیگ سری آ ایتالیا به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید اما در نیمه ی دو شاهد حملات بیشتر و فشار دو تیم بر دروازه ی حریف بودیم . براردی در دقیقه ی ۵۲ برای ساسولو و اینسینیه در دقیقه ی ۸۶ برای ناپولی گلزنی کردند تا این رقابت با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال ناپولی ساسولو – تی وی تو

 

ساسولوناپولی
۴۲%مالکیت۵۸%
۱شوت در چارچوب۴
۷شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۰
۴۱۰تعداد پاس۵۶۳
۳۲۱پاس صحیح۵۰۶
۲سانتر۵
۳کرنر۵
۱۰ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۱۰
۰آفساید۳
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال ناپولی ساسولو – تی وی تو

برچسب‌ها: