تی وی تو
فوتبال  ناپولی جنوا زنده

فوتبال ناپولی جنوا زنده

ناپولی
جنوا

شنبه ۲۸ بهمن ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال ناپولی و جنوا امروز شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ در رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم‌های ناپولی و جنوا بازی خواهند داشت. ناپولی مقابل جنوا را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال ناپولی جنوا

۷ شهریور ۱۴۰۰

در ادامه بازی‌های شب دوم از هفته دوم سری A ایتالیا، تیم فوتبال جنوا پذیرای ناپولی بود و این بازی را با نتیجه ۲ بر یک به میهمانش واگذار کرد.

ناپولی با گلزنی فابیان رویس در دقیقه ۳۹ پخش زنده فوتبال ناپولی جنوا پیش افتاد اما گل دقیقه ۶۹ آندره‌آ کامبیاسو جنوا را به بازی برگرداند.با این حال ۴ دقیقه به پایان وقت‌های معمول مسابقه مانده بود که آندره‌آ پتانیا گل دوم ناپولی را به ثمر رساند تا این تیم با کسب دومین برد متوالی‌اش ۶ امتیازی شود و به رده سوم جدول صعود کند. جنوا هم که هنوز موفق به کسب اولین امتیازش نشده است به رده نوزدهم سقوط کرد.

 

پخش زنده بازی ناپولی جنوا

 

جنوا ناپولی 
۳۹%مالکیت۶۱%
۳شوت در چارچوب ۸
۲شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۲
۳۵۸تعداد پاس۵۸۱
۲۸۰پاس صحیح۴۹۸
۱۵سانتر۱۳
۴کرنر۵
۱۷خطا۱۵
۳آفساید۲
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی ناپولی جنوا

 

پخش زنده بازی ناپولی و جنوا

۱۸ بهمن ۱۳۹۹

تیم فوتبال ناپولی در هفته بیست و یکم سری آ میهمان جنوا بود که با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد. آنها با درخشش گوران پاندف ۳۷ ساله از سد تیم گتوزو گذشتند تا انتقام باخت ۶-۰ بازی رفت را هم بگیرند ، او زننده هر دو گل جنوا  در دقایق ۱۱ و ۲۶ در این مسابقه بود و تک گل ناپولی نیز توسط متئو پولیتانو به ثمر رسید.

شاگردان گتوزو با این باخت با ۳۷ امتیاز در رده پنجم ماندند. جنوا با این برد ۲۴ امتیازی شد و به رده یازدهم صعود کرد.ناپولی با این باخت برای چندمین بار شانس صعود به جمع ۴ تیم بالای جدول را از دست داد.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی جنوا – تی وی تو

 

جنوا ناپولی 
۳۳%مالکیت۶۷%
۲شوت در چارچوب ۹
۱شوت خارج از چارچوب۱۰
۸مهار دروازه بان۰
۳۴۳تعداد پاس۶۶۴
۲۵۱پاس صحیح۵۸۳
۷سانتر۲۷
۱کرنر۶
۱۳خطا۱۱
۲آفساید۰
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال ناپولی جنوا – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی ناپولی و جنوا

۶ مهر ۱۳۹۹

ناپولی پس از پیروزی ۲-۰ مقابل پارما در هفته اول سری آ، در هفته دوم مسابقات توانست به یک پیروزی فوق العاده برسد و ۶-۰ جنوا را در هم بکوبد. ناپولی که هفته سوم مهمان یوونتوس خواهد بود، با این برد پرگل برای قهرمان سری آ خط و نشان کشید. ناپولی در دقیقه ی ۱۰ با تک گل لوزانو به برتری ۱-۰ رسید و به رختکن بازگشت. با شروع نیمه ی دوم شاهد آغاز طوفانی از ناپولی بودیم بازیکنان این تیم با افزایش فشار بر دروازه ی حریف اجازه ی جبران اختلاف را به جنوا نمی دادند. در دقیقه ی ۴۶ زیلنسکی و در دقیقه ی ۵۷ مرتنز دو  بازیکنی بودند که ناپولی را به برتری ۳-۰ رساندند.

البته این پایان کار ستارگان ناپولی در این دیدار نبود. آن ها در دقیقه ی ۶۵ با ضربه ی لوزانو و در دقیقه ی ۶۹ با ضربه ی الماس حساب کار را ۵-۰ کردند. جنوا که ناامید تر از همیشه به دفاع مشغول بود در دقایق آخر نیز نتوانست از دروازه ی خود حفاظت کند و در دقایق آخر با ضربه ی پولیتانو دروازه ی خود را باز شده دید.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی جنوا – تی وی تو

 

ناپولی جنوا 
۵۷%مالکیت۴۳%
۹شوت در چارچوب ۰
۹شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۳
۶۳۷تعداد پاس۴۷۷
۵۹۰پاس صحیح۴۲۰
۲۲سانتر۱۵
۴کرنر۲
۶خطا۱۳
۰آفساید۲
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال ناپولی جنوا – تی وی تو

پخش بازی زنده ناپولی مقابل جنوا

۱۸ تیر ۱۳۹۹

در چارچوب بازی های هفته ی سی و یکم لیگ سری آ ایتالیا ، تیم های ناپولی و جنوا به مصاف هم رفتند.  نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی رو به پایان بود که ناگهان در دقیقه ی ۱ وقت اضافه ، ضربه ی مرتنز به دروازه ی ناپولی راه یافت تا برتری ۱-۰ را برای این تیم رقم بزند. در ۴۵ دقیقه ی دو این رقابت جذاب، جنوا موفق شد با ضربه ی گردانیگا این برتری را به تساوی ۱-۱ بدل کند اما این نتیجه تا مدت زیادی دوام نداشت زیرا که در دقیقه ۶۶ بار دیگر ناپولی به برتری رسید . اینبار لوزانو بود که این برتری برای تیمش به ثبت رساند. در ادامه اتفاق خاصی  بر دروازه های دو تیم رخ نداد تا این دیدار با برتری ۲-۱ ناپولی به پایان رسد.

پخش زنده فوتبال ناپولی جنوا – تی وی تو

 

جنوا ناپولی 
۳۳%مالکیت۶۷%
۳شوت در چارچوب ۹
۴شوت خارج از چارچوب۶
۸مهار دروازه بان۲
۳۲۵تعداد پاس۶۶۷
۲۵۴پاس صحیح۵۹۲
۲۲سانتر۲۱
۶کرنر۸
۱۳خطا۶
۳آفساید۰
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال ناپولی جنوا – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی ناپولی جنوا

۱۸ آبان ۱۳۹۸

تیم های ناپولی و جنوا در ادامه ی بازی های هفته ی دوازدهم رقابت های سری آ ایتالیا به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و بدون اتفاق خاصی به پایان رسید تا دو تیم با نتیجه ی ۰-۰ به رختکن بازگردند. در ادامه ی بازی ، صروند بازی سریع تر شد و شاهد افزایش خشونت بودیم که این خشونت نتیجه ای جز چند کارت زرد برای بازیکنان دو تیم به همراه نداشت. با غفلت بازیکنان دو تیم از فرصت های طلایی بوجود آمده دروازه ی تیم ها بسته ماند تا این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی جنوا – تی وی تو

ناپولی جنوا 
۴۲%مالکیت۵۸%
۷شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۷
۴۱۱تعداد پاس۵۶۸
۳۵۰پاس صحیح۵۰۱
۲۵سانتر۱۲
۵کرنر۲
۱۶خطا۲۰
۴آفساید۱
۱کارت زرد۴

 

 

پخش زنده فوتبال ناپولی جنوا – تی وی تو

برچسب‌ها: