تی وی تو
ناپولی
تورینو

شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده فوتبال ناپولی تورینو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ناپولی تورینو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ناپولی تورینو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال ناپولی و تورینو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ناپولی تورینو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ناپولی تورینو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که بازی فوتبال ناپولی تورینو زنده را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال ناپولی و تورینو 

ناپولی در چارچوب هفته هشتم سری A ایتالیا، در ورزشگاه دیه‌گو آرماندو مارادونا میزبان تورینو بود و با نتیجه یک بر صفر بر حریف خود غلبه کرد.

لورنزو اینسینیه در دقیقه ۲۷، یک پنالتی تیم ناپولی را هدر داد و جیووانی دی‌لورنتزو در دقیقه ۵۶ برای میزبان گلزنی کرد که پس از بازبینی صحنه توسط VAR، این گل رد شد. این پایان کار نبود و ویکتور اوسیمن با گلزنی در دقیقه ۸۱، هشتمین پیروزی متوالی را برای شاگردان اسپالتی به ارمغان آورد.

در پایان پخش زنده بازی ناپولی تورینو  ناپولی با ۲۴ امتیاز، به صدر جدول سری A بازگشت و تورینوی هشت امتیازی، همچنان در رتبه دوازدهم جدول روزگار می‌گذراند.

 

پخش زنده بازی ناپولی تورینو 

 

ناپولی تورینو 
۵۱%مالکیت۴۹%
۳شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۲
۳۸۵تعداد پاس۳۶۱
۲۹۷پاس صحیح۲۶۷
۱۱سانتر۱۶
۳کرنر۴
۶خطا۲۰
۲آفساید۳
۲کارت زرد۴

پخش زنده بازی ناپولی تورینو 

 

پخش زنده بازی ناپولی و تورینو 

از هفته سی و سوم رقابت های سری آ ایتالیا، تورینو میزبان ناپولی بود.ناپولی در نیمه ی نخست طوفانی ظاهر شد. این تیم در دقیقه ی ۱۱ با ضربه ی باکایوکو و در دقیقه ی ۱۳ با ضربه ی اوسیمن دو بار دروازه ی تورینو را باز کرد. در نیمه ی دوم اما تلاش بازیکنان تورینو برای جبران این گل ها بی نتیجه ماند تا با پایان پخش زنده بازی ناپولی تورینو  ناپولی به برتری ۲-۰ برسد.

ناپولی با پیروزی در خانه تورینو ۶۶ امتیازی شد و هم امتیاز با یوونتوس، به رده چهارم رسید. این شکست وضعیت تورینو را برای بقا متزلزل می کند. 

 

پخش زنده بازی ناپولی تورینو

 

تورینو ناپولی 
۴۷%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۱۱
۵مهار دروازه بان۵
۴۰۴تعداد پاس۴۵۹
۳۴۴پاس صحیح۳۹۸
۲۷سانتر۲۲
۸کرنر۱۱
۱۵خطا۱۵
۰آفساید۴
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی ناپولی تورینو

 

پخش آنلاین بازی ناپولی و تورینو 

در ادامه ی بازی های هفته ی چهاردهم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های ناپولی و تورینو با هم دیدار کردند .در این دیدار که با تساوی ۱-۱ به پایان رسید،ناپولی موفق شد با تک گل اینسینیه در دقیقه ی ۲ وقت اضافه ، تک گل  ایتزو در دقیقه ی ۵۶ را جبران کند . در این بازی شاهد حملات زیادی از دو تیم بودیم اما با غفلت بازیکنان از موقعیت های مناسب پیش آمده ، سبب شد تا رقابت پرگلی را شاهد نباشیم.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی تورینو – تی وی تو

 

ناپولی تورینو 
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۶۳۳تعداد پاس۳۴۴
۵۶۹پاس صحیح۲۷۵
۲۶سانتر۱۲
۴کرنر۳
۲۰خطا۱۶
۲آفساید۱
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال ناپولی تورینو – تی وی تو

 

پخش بازی ناپولی و تورینو زنده

در خلال بازی های هفته ی بیست و ششم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های ناپولی و تورینو با هم دیدار کردند. در این بازی جذاب   دو تیم موفق شدند به نتیجه ی ۲-۱ دست پیدا کنند. در نیمه ی نخست این دیدار مانولاس با گل خود در دقیقه ی ۱۹ تیمش ناپولی را با برتری ۱-۰ به رختکن فرستاد.

در نیمه ی دوم ، برتری ناپولی ، با ضربه ی دی لورنزو در دقیقه ی ۸۲ ادامه پیدا کرد. از آن سو ، تورینو که تلاش میکرد اختلاف را کاهش دهد ، در دقیقه ی اول وقت اضافه ، با گل ادرا حسب کار را به ۲-۱ کشاند اما زمان کافی برای تبدیل نتیجه به تساوی نداشت ، از این رو این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ و برد ناپولی به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال ناپولی تورینو – تی وی تو

 

ناپولی تورینو
۶۴%مالکیت۳۶%
۶شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۴
۷۳۷تعداد پاس۴۰۹
۶۶۷پاس صحیح۳۴۲
۲۱سانتر۱۶
۷کرنر۱
۱۲خطا۱۳
۱آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال ناپولی تورینو – تی وی تو

 

پخش زنده بازی ناپولی تورینو از اینترنت

تیم های تورینو و ناپولی در هفته ی هفتم رقابت های سری آ ایتالیا به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار تقریبا با خشونت آغاز و به پایان رسید اما در طول آن هیچ یک از تیم ها موفق به باز کردن دروازه ی حریف نشدند. روند کند بازی در نیمه ی دوم هم ادامه یافت و حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز نتوانست این موضوع را تغییر دهد در نهایت با اتمام زمان ، دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.

پخش زنده فوتبال ناپولی تورینو – تی وی تو

 

تورینوناپولی
۳۹%مالکیت۶۱%
۴شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۴
۳۲۸تعداد پاس۵۲۴
۲۴۶پاس صحیح۴۳۶
۱۸سانتر۱۶
۴کرنر۵
۱۱خطا۱۲
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال ناپولی تورینو – تی وی تو

 

پخش فوتبال ناپولی و تورینو امشب

استادیوم دیگو آرماندو مارادونا واقع در شهر ناپل در خلال بازی های هفته ی بیست و چهارم لیگ سری آ ایتالیا ، شاهد رقابت بین تیم های ناپولی و تورینو بود. بازی در نیمه ی نخست تقریبا روند آرامی را طی کرد و در نهایت با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید تا تیم ها در نیمه ی دوم بخت خود را در زمین آزمایش کنند.

در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی خشونت بیشتری داشت و حملات از سوی دو تیم افزایش پیدا کرده بود اما بازیکنان دو تیم از فرصت های طلایی پیش آمده استفاده نکردند و اینگونه این رقابت با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال ناپولی تورینو – تی وی تو

 

ناپولی تورینو
۶۴%مالکیت۳۶%
۹شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۹
۵۲۶تعداد پاس۲۹۳
۴۶۰پاس صحیح۲۲۰
۵سانتر۵
۱۵کرنر۴
۱۱ضربه ایستگاهی۱۸
۱۸خطا۱۳
۴آفساید۰
۵کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال ناپولی تورینو – تی وی تو