تی وی تو
فوتبال  ناپولی بولونیا زنده

فوتبال ناپولی بولونیا زنده

ناپولی
بولونیا

شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۹:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال ناپولی و بولونیا امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های ناپولی و بولونیا بازی خواهند داشت. ناپولی مقابل بولونیا را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ناپولی بولونیا را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده بازی ناپولی و بولونیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی ناپولی بولونیا را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی ناپولی و بولونیا

۰۶ آبان ۱۴۰۰

در آخرین دیدار هفته دهم لیگ فوتبال باشگاه‌ های ایتالیا، تیم مدعی ناپولی در ورزشگاه “دیگو مارادونا” پذیرای بولونیا بود و با ارائه نمایشی ایده‌آل‌ به برتری سه بر صفر دست یافت.ناپولی که در این فصل با “لوچیانو اسپالتی” عملکرد درخشانی داشته است با این پیروزی به امتیاز ۲۸ رسید و صدر جدول را از آث‌میلان‌ پس گرفت. میلان با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل در رتبه دوم است.

بولونیا هم با ۱۲ امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول ماندگار شد. در پخش زنده بازی ناپولی و بولونیا ، لورنزو اینسینه‌ ۲ مرتبه از روی نقطه پنالتی و فابیان‌ هافبک اسپانیایی برای ناپولی گلزنی کردند.

اکنون‌ هواداران ناپولی امید زیادی به فتح اسکودتو دارند تا سال‌ها حسرت آنان‌ برای قهرمانی به پایان‌ برسد.

 

پخش زنده بازی ناپولی بولونیا 

 

ناپولی بولونیا
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب۱
۹شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۳
۶۹۰تعداد پاس۳۶۰
۶۴۱پاس صحیح۳۰۱
۱۱سانتر۶
۴کرنر۲
۲۰خطا۵
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی ناپولی بولونیا

 

پخش زنده فوتبال ناپولی و بولونیا

۱۷ اسفند ۱۳۹۹

از هفته بیست و ششم رقابت های سری آ ایتالیا، ناپولی در ورزشگاه دیگو مارادونا میزبان بولونیا بود. اینسینیه در دقیقه ی ۸ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند تا ناپولی با نتیجه ی ۱-۰ به رختکن بازگردد. در نیمه ی دوم بازی بسیار پرهیجان دنبال شد. اوسیمن در دقیقه ی ۶۲ و اینسینیه در دقیقه ی ۷۳ برای ناپولی و سوریانو در دقیقه ی ۷۳ برای بولونیا گلزنی کردند.

در نهایت با پایان پخش زنده بازی ناپولی بولونیا تیم ناپولی با نتیجه ۳-۱ مقابل بولونیا پیروز شد تا با ۵۷ امتیاز به صدرنشینی اش ادامه دهد.

 

پخش زنده بازی ناپولی بولونیا

 

ناپولی بولونیا 
۴۳%مالکیت۵۷%
۷شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۴
۴۱۲تعداد پاس۵۲۱
۳۱۹پاس صحیح۴۱۵
۹سانتر۲۷
۶کرنر۳
۱۲خطا۱۴
۱آفساید۱
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی ناپولی بولونیا

 

پخش آنلاین فوتبال ناپولی بولونیا

۱۸ آبان ۱۳۹۹

 تیم فوتبال ناپولی در چارچوب هفته هفتم سری A ایتالیا، میهمان بولونیا بود و با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. ویکتور اوسیمن در دقیقه ۲۳ تک گل ناپولی را به ثمر رساند تا شاگردان جنارو گتوزو به رتبه سوم جدول صعود کنند.کالیدو کولیبالی در دقیقه ۴۹ نیمه ی دوم برای ناپولی گلزنی کرد که این گل پس از بازبینی صحنه توسط کمک داور ویدیویی، مردود اعلام شد. تلاش های بولونیا اما  برای جبران این اختلاف امتیاز در نیمه ی دوم بی نتیجه ماند تا این دیدار با برتری ۱-۰  ناپولی به پایان رسد.بولونیا هم در رده چهاردهم جدول باقی ماند. 

 

پخش زنده فوتبال ناپولی بولونیا – تی وی تو

 

بولونیا ناپولی 
۴۷%مالکیت۵۳%
۳شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۴۴۸تعداد پاس۴۹۴
۳۶۶پاس صحیح۴۱۱
۱۸سانتر۲۲
۴کرنر۷
۱۲خطا۱۱
۶آفساید۰
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال ناپولی بولونیا – تی وی تو

 

پخش فوتبال ناپولی مقابل بولونیا

۲۵ تیر ۱۳۹۹

در خلال بازی های هفته ی سی و سوم لیگ سری آ ایتالیا ۲۰۱۹-۲۰۲۰ ، تیم های ناپولی و بولونیا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این بازی با تک گل مانولاس در دقیقه ی ۷ و برتری ۱-۰ ناپولی به پایان رسید. بولونیا که زمان کافی برای جبران این گل داشت در ۴۵ دقیقه ی بعدی فشار زیادی بر دروازه ی ناپولی آورد. هر دو مربی نیز با تعویض بازیکنان خود سعی در افزایش سرعت بازی داشتند. سرانجام انتظار هواداران بولونیا به پایان رسید و این تیم با ضربه ی بارو در دقیقه ی ۸۰ به گل تساوی رسید. هرچه به پایان بازی نزدیک می شدیم روند بازی کندتر شد. تا سرانجام با پایان زمان ، این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی بولونیا – تی وی تو

 

بولونیاناپولی
۴۷%مالکیت۵۳%
۱شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۰
۴۸۹تعداد پاس۵۵۱
۴۲۶پاس صحیح۴۷۲
۱۹سانتر۱۲
۸کرنر۴
۲۰خطا۹
۳آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال ناپولی بولونیا – تی وی تو

 

پخش بازی ناپولی و بولونیا زنده

۱۰ آذر ۱۳۹۸

در ادامه هفته چهاردهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، ناپولی در ورزشگاه سن‌پائولو میزبان بولونیا بود و در ادامه نتایج ضعیف خود در هفته‌های اخیر باز هم در خانه ۲-۱ مغلوب شد.فرناندو یورنته مهاجم اسپانیایی در حالی که نیمه اول رو به پایان بود موفق شد گل اول میزبان را به ثمر برساند تا شاگردان آنچلوتی با برتری به رختکن بروند. اما در نیمه دوم بولونیا احیا شد و در دقیقه ۵۸، آندریاس اولسن موفق شد گل تساوی شاگردان میهایلوویچ را وارد دروازه داوید اوسپینا کند.

اما این پایان کار نبود در دقیقه ۸۰ پخش آنلاین بازی ناپولی بولونیا ، نیکولا سانسونه گل دوم بولونیا را به ثمر رساند تا شرایط برای میزبان دشوار شود. در دقیقه ۹۴، یورنته گل دوم را هم زد اما VAR گل او را مردود کرد و بازی با شکست ۲-۱ شاگردان کارلتو به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی بولونیا – تی وی تو

 

ناپولیبولونیا
۶۱%مالکیت۳۹%
۶شوت در چارچوب ۵
۱۶شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۵
۵۶۰تعداد پاس۳۶۶
۵۰۰پاس صحیح۳۰۰
۳۴سانتر۹
۷کرنر۰
۱۲خطا۱۰
۳آفساید۵
۱کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال ناپولی بولونیا – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده ناپولی و بولونیا

۴ خرداد ۱۳۹۸

تیم های بولونیا و ناپولی در هفته ی سی و هشتم رقابت های لیگ سری آ ایتالیا ۲۰۱۸-۲۰۱۹ با یکدیگر دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار از طرف بولونیا  طوفانی آغاز شد. آن ها در دقیقه ی ۴۳ با ضربه ی سانتاندر و ۴۵ با ضربه ی ژمایلی به برتری ۲-۰ رسیدند. در نیمه ی دوم ناپولی تمام تلاش خود را برای کاهش اختلاف به کار گرفت و توانست در دقیقه ی ۵۷ با ضربه ی فوزی غلام و ۷۷ با ضربه ی مرتنز این اختلاف را به تساوی ۲-۲ تبدیل کند.

هنوز خستگی بازیکنان این تیم تمام نشده بود که سانتاندر در دقیقه ی ۸۸ پخش زنده فوتبال ناپولی و بولونیا ، گل سوم را وارد دروازه ی ناپولی کرد. وقت اضافه ی این بازی ، این بار برای جبران نتیجه کافی نبود. این بازی با نتیجه ی ۲-۳ و برد بولونیا به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی بولونیا – تی وی تو

 

بولونیاناپولی
۳۲%مالکیت۶۸%
۴شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۱۱
۳مهار دروازه بان۱
۲۶۱تعداد پاس۵۵۷
۱۸۲پاس صحیح۴۷۹
۴سانتر۴
۵کرنر۸
۸ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۸
۲آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال ناپولی بولونیا – تی وی تو

برچسب‌ها: