ناپولی به پیشنهاد الهلال پوزخند می‌زند

جولای 30, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، ویکتور اوسیمن فصلی رویایی را با ناپولی پشت سر گذاشت و توانست علاوه بر بالا بردن جام قهرمانی اسکودتو، با ۲۶ گل به عنوان اولین بازیکن آفریقایی تاریخ، کفش طلای سری A را به دست بیاورد. به واسطه این عملکرد درخشان ناپولی کار بسیار سختی برای حفظ این بازیکن دارد.

با این وجود آئورلیو دی لورنتیس، رئیس ناپولی، از شروع فصل نقل و انتقالات تلاش می‌کند تا به هر نحوی که شده اوسیمن را در تیم قهرمان حفظ کند. او برای این کار حاضر شده تا دستمزد این ستاره را نیز به طرز شگفت انگیزی افزایش دهد.

قرارداد این مهاجم تا ژوئن ۲۰۲۵ اعتبار دارد، اما ناپولی هم‌ اکنون در حال کار برای تمدید قرارداد اوست. این باشگاه به تازگی پیشنهاد ۱۳۰ میلیون یورویی الهلال عربستان برای خرید اوسیمن را رد کرد تا تیر عربستانی ها نیز مثل پاری‌سن‌ژرمن به سنگ بخورد.

ناپولی که حاضر شده دستمزد سالیانه اوسیمن را به ازای تمدید ۲ ساله قرارداد به ۶٫۵ میلیون یورو برساند، به خریداران این مهاجم اعلام کرده که او را کمتر از ۲۰۰ میلیون یورو نمی فروشد. در صورتی که اوسیمن با دستمزد پیشنهادی ناپولی قرارداد خود را تمدید کند به گران ترین بازیکن تاریخ باشگاه تبدیل می شود.