تی وی تو
ناپولی
اودینزه

پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده ناپولی اودینزه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ناپولی اودینزه را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ناپولی اودینزه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ناپولی اودینزه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ناپولی اودینزه را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ناپولی اودینزه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ناپولی اودینزه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ناپولی اودینزه

اودینزه و ناپولی در سری آ به مصاف یکدیگر رفتند.شاگردان اسپالتی در ادامه درخشش خود در این فصل از مسابقات سری آ ایتالیا در خانه اودینزه و ورزشگاه «فریولی» به برتری پرگل ۴ بر صفر دست یافتند و صدرنشین ایتالیا شدند.ناپولی به تنها تیمی در سری آ بدل شد که در هر ۴ مسابقه خود به پیروزی رسیده است.

در طول پخش زنده بازی ناپولی اودینزه برای ناپولی ویکتور اوسیمن در دقیقه ۲۴، امیر رحمانی در دقیقه ۳۵، کالیدو کولیبالی در دقیقه ۵۲ و ایروینگ لوسانو در دقیقه ۸۴ گلزنی کردند

در جدول سری آ ناپولی با ۱۲ امتیاز صدرنشین است و تیم های اینترمیلان و میلان با ۱۰ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفته اند. یوونتوس نیز همچنان با ۲ امتیاز در رده هجدهم جای دارد.

پخش زنده بازی ناپولی اودینزه

 

اودینزه ناپولی 
۳۸%مالکیت۶۲%
۱شوت در چارچوب ۸
۵شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۱
۳۸۴تعداد پاس۶۴۲
۳۳۸پاس صحیح۵۸۷
۱۱سانتر۱۲
۲کرنر۵
۱۰خطا۱۱
۳آفساید۳
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی ناپولی اودینزه

 

پخش زنده فوتبال ناپولی اودینزه

در آغاز هفته سی‌وششم رقابت‌های سری A ایتالیا، تیم فوتبال ناپولی در ورزشگاه دیه‌گو مارادونای شهر ناپل میزبان تیم اودینزه بود و موفق شد میهمان خود را با نتیجه ۵ بر یک شکست دهد.

پیوتر زیه‌لینسکی در دقیقه ۲۹، فابیان رویس در دقیقه ۳۱، ایروینگ لوسانو در دقیقه ۵۶، جووانی دی‌لورنزو در دقیقه ۶۶ و لورنزو اینسینیه در دقیقه ۱+۹۰ گل‌های بیست‌وسومین پیروزی فصل تیم تحت هدایت جنارو گتوزو را به ثمر رساندند.  تنها گل اودینزه نیز در دقیقه ۴۱ توسط استفانو اوکاکا رقم خورد.

با این نتیجه ناپولی ۷۳ امتیازی شد و به رده دوم صعود کرد تا گامی بلند برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده بردارد. تیم فوتبال اودینزه نیز با قبول شانزدهمین باختش در این فصل به رده دوازدهم سقوط کرد.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی اودینزه – تی وی تو

 

ناپولی اودینزه 
۵۱%مالکیت۴۹%
۹شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۴
۵۳۴تعداد پاس۴۹۴
۴۷۸پاس صحیح۴۲۸
۱۷سانتر۱۱
۸کرنر۳
۷خطا۱۴
۱آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال ناپولی اودینزه – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی ناپولی اودینزه

در ادامه ی بازی های هفته ی هفدهم سری آ ایتالیا ، تیم های ناپولی و اودینزه با هم دیدار کردند. بازی خوب  دو تیم در نیمه ی نخست ، تساوی ۱-۱ را برای آن ها رقم زد. اینسینیه در دقیقه ی ۱۵ و لازانیا در دقیقه ی ۲۷ دو بازیکنی بودند که این گل ها را به ثمر رساندند. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، ناپولی مالکیت بیشتری نسبت به اودینزه داشت و در دقیقه ی ۹۰ ، باکایوکو بود که برای بار دوم برای تیمش گلزنی کرد تا این دیدار در دقایق آخر با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. 

 

پخش زنده فوتبال ناپولی اودینزه – تی وی تو

 

اودینزه ناپولی 
۳۷%مالکیت۶۳%
۸شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۷
۳۹۶تعداد پاس۶۶۵
۳۲۰پاس صحیح۵۹۴
۸سانتر۲۰
۲کرنر۷
۱۹خطا۶
۰آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال ناپولی اودینزه – تی وی تو

پخش فوتبال زنده ناپولی اودینزه

تیم های ناپولی و اودینزه در هفته ی سی و چهارم رقابت های سری آ ایتالیا به مصاف هم رفتند. دپل در دقیقه ی ۲۲ و میلیک در دقیقه ی ۳۱ دو بازیکنی بودند که با ورود ضربه ی خود به دروازه ی حریف ، تساوی ۱-۱ را برای نیمه ی نخست رقم زدند. در نیمه ی دوم ، اودینزه عقب کشید و این راه را برای بازیکنان ناپولی باز کرد تا حملات بیشتری بر دروازه ی این تیم ترتیب دهد. در دقیقه ی ۵ وقت اضافه بود که پولیتانو موفق شد دروازه ی حریف را برای بار دوم باز کند تا ناپولی به برتری ۲-۱ برسد.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی اودینزه – تی وی تو

 

ناپولی اودینزه 
۶۸%مالکیت۳۲%
۹شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۷
۸۲۹تعداد پاس۳۷۸
۷۵۴پاس صحیح۲۹۸
۱۰سانتر۵
۲کرنر۳
۱۳خطا۱۷
۰آفساید۴
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال ناپولی اودینزه – تی وی تو