تی وی تو
ناپولی
امپولی

یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده ناپولی و امپولی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ناپولی امپولی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای بازی زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ناپولی امپولی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده ناپولی و امپولی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ناپولی امپولی را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ناپولی امپولی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ناپولی امپولی را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال ناپولی و امپولی

ناپولی در ادامه هفته هفدهم سری آ ایتالیا میزبان امپولی بود که این دیدار با تک گل مهمان به سود این تیم به پایان رسید تا شاگردان اسپالتی بهترین فرصت برای رسیدن به صدر جدول را از دست بدهند.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در دقیقه ی ۷۰ نیمه ی دوم این کوترونه بود که موفق شد تک گل این دیدار را به ثبت برساند تا با پایان پخش زنده بازی ناپولی امپولی امپولی به برتری ۱-۰ برسد.

ناپولی از ۶ بازی اخیر خود در سری آ فقط ۱ برد کسب کرده کرده است تا صدر جدول را با رتبه چهارم عوض کند.

پخش زنده بازی ناپولی امپولی

 

امپولی 
۶۰%مالکیت۴۰%
۶شوت در چارچوب ۵
۱۳شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۶
۵۴۸تعداد پاس۳۷۳
۴۷۳پاس صحیح۳۰۴
۲۷سانتر۹
۱۰کرنر۳
۸خطا۱۱
۱آفساید۵
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی ناپولی امپولی

 

پخش زنده بازی ناپولی و امپولی

در دور یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا تیم ناپولی موفق شد در یک بازی پرگل و جذاب تیم امپلولی را با نتیجه سه بر دو شکست دهد و به دور بعد صعود کند . در این دیدار جیوانی دی لورنزو زنند گل اول ناپولی در دقیقه ۱۸ بود . در دقیقه ۳۳ ندیم باجرامی هافبک آلبانیایی امپولی گل تساوی را وارد دروازه ناپولی کرد . پنج دقیقه بعد لوزانو مهاجم مکزیکی ناپولی گل دوم تیمش را به ثمر رساند و باعث شد ناپولی نیمه اول را با برتری یک گله نسبت به حریف به رختکن برود .

در نیمه دوم باز هم این باجرامی بود که برای امپولی گلزنی کرد و حساب کار در دقیقه ۶۸ به تساوی کشاند . بعد از گل تساوی امپولی بازی روند محتاطانه تر و آرام تری به خود گرفت . تا اینکه در دقیقه ۷۶ آندره آ پتانیا گل سوم ناپولی را به ثمر رساند . این گل زمینه پیروزی ناپولی را در این دیدار فراهم کرد و امپولی هم نتوانست در دقایق باقی مانده پخش زنده بازی ناپولی امپولی به گل دست پیدا کند و مانع از شکستش شود . در نهایت ناپولی با برتری سه بر دو به مرحله بعدی صعود کرد . 

پخش زنده بازی ناپولی امپولی

 

ناپولیامپولی 
۵۹مالکیت۴۱
۹شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۵
۶۸۰تعداد پاس۴۴۹
۶۲۲پاس صحیح۳۸۷
۱۷سانتر۱۴
۵کرنر۲
۲خطا۸
۳آفساید۰
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی ناپولی امپولی

 

پخش آنلاین بازی ناپولی و امپولی از اینترنت

دو تیم امپولی و ناپولی از چارچوب هفته سی ام سری آ ایتالیا به مصاف هم رفتند. پارتنوبی کار را با حضور دریس مرتنز و سیمونه وردی روی نیمکت آغاز کرد. امپولی نیز تغییر خاصی نسبت به دیدار مقابل یوونتوس در ترکیب خود نداشت. در دقیقه ی ۲۸ حرکت تیمی بازیکنان امپولی، توپ را به فاریاس رساند. او از سمت چپ به تو زد و با شوتی غافلگیرانه دروازه مرت را باز کرد. توپ پس از برخورد به زیلنسکی، تغییر جهت داد. البته در دقیقه ی آخر نیمه ی نخست ، حساب کار به تساوی ۱-۱ تبدیل شد. شوت سرکش و دیدنی زلینسکی از فاصله ۳۰ یاردی، به زیبایی وارد دروازه امپولی شد.

امپولی در نیمه ی دوم پخش زنده بازی ناپولی امپولی عملکرد بهتری داشت. در دقیقه ی ۵۲ کرنر بن ناصر به دی لورنزو رسید تا مدافع راست میزبان با ضربه سر خود، دوباره امپولی را پیروز بازی کند. در ادامه اما اتفاق خاصی بر دروازه ی دو تیم رخ نداد تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ امپولی به پایان رسد.

پخش زنده فوتبال ناپولی امپولی – تی وی تو

 

امپولی ناپولی 
۳۷%مالکیت۶۳%
۷شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۵
۳۸۲تعداد پاس۶۵۴
۳۱۰پاس صحیح۵۸۳
۷سانتر۶
۸کرنر۲
۵ضربه ایستگاهی۱۲
۱۳خطا۶
۰آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال ناپولی امپولی – تی وی تو

پخش بازی ناپولی و امپولی زنده

در اولین بازی از هفته یازدهم سری آ، ناپولی میزبان امپولی بود. ناپولی در این بازی ملکردی خیره کننده داشت و توانست با برتری ۵-۱ امپولی را شکست دهد. در دقیقه ی ۹ نیمه ی نخست ، کالیدو کولیبالی از خط دفاعی توپ را یک تنه به خط حمله آورد، با پاسی دقیق اینسینیه را در موقعیت گلزنی قرارداد؛ اینسینیه با شوتی آرام اما مطمئن گل اول پارتنوپی را به ثمر رساند. سپس در دقیقه ی ۳۸ پاس به عقب اشتباه بازیکنان امپولی باعث شد تا توپ به اینسینیه برسد. او توپ را به مرتنز واگذار کرد. وینگر بلژیکی با شوتی زمینی از پشت محوطه جریمه، اولین گلش در این دیدار را به ثمر رساند. در نیمه ی دوم هم این برتری ادامه داشت.

در دقیقه ی ۵۸ بازی زنده ناپولی امپولی بازیکنان امپولی سرانجام در خط دفاعی پرس سنگین ناپولی را شکستند و با دو پاس عمقی، کاپوتو را با کارنزیس تک به تک کردند. او نیز قدر این فرصت را دانست و گل اول تیمش را به ثمر رساند و در دقیقه ی ۶۴ بود که پاس رو به عقب کایخون در پشت محوطه جریمه به مرتنز رسید، او بدون معطلی با شوتی استثنایی، به زیبایی گل دوم خود در این دیدار را به ثمر رساند. در دقیقه ی ۹۰ بازی پخش بازی زنده ناپولی و امپولی ، حرکت در عمق اینسینیه، پاس او به مرتنز و پاس تک ضرب مرتنز به میلیک، گل چهارم تیم آنچلوتی را به دنبال داشت.

این گل ها پایان کار ناپولی نبود . آن ها در دقیقه ی ۳ وقت اضافه برای بار آخر دروازه ی حریف را باز کردند.روی یک ضدحمله بسیار سریع که از خود مرتنز شروع شده بود، توپ به اینسینیه رسید و او با پاس در عمقی زیبا، مرتنز را در موقعیت گلزنی قرار داد. اشتباه دروازه بان امپولی در بیرون آمدن از دروازه باعث شد تا مرتنز پس از دریبل او، دروازه خالی را به راحتی باز کند.

 

پخش زنده فوتبال ناپولی امپولی – تی وی تو

 

ناپولی امپولی 
۴۷%مالکیت۵۳%
۱۲شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۷
۵۶۰تعداد پاس۵۸۶
۴۹۳پاس صحیح۵۱۱
۱سانتر۴
۰کرنر۷
۸ضربه ایستگاهی۷
۸خطا۸
۱آفساید۳
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال ناپولی امپولی – تی وی تو

پخش زنده فوتبال ناپولی و امپولی امروز

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و نهم لیگ سری آ ایتالیا ، تیم های ناپولی و امپولی به دیدار هم رفتند و در نهایت ناپولی با نتیجه ۳ بر ۲ از سد میزبانش گذشت. در دقیقه ی ۷ این بازی ، دریس مرتنز، ضربه پنالتی را نمی تواند تبدیل به گل کند تا علی رغم شروع عالی پارتنوپی، بازی ۰-۰ دنبال شود. در دقیقه ی ۱۹ اما شوت اینسینیه از فاصله ای نزدیک، وارد دروازه امپولی می شود تا ناپولی در همین دقایق ابتدایی بازی، طوفانی عمل کرده باشد. در دقیقه ی ۲۴ پخش بازی زنده ناپولی و امپولی بازهم مرتنز بود و باز هم گل زیبای دیگری . در واقع بر روی ضربه آزاد، این بازیکن بلژیکی توپ را به گوشه دروازه امپولی می چسباند تا بازی  ۲-۰ به نفع ناپولی دنبال شود.

در دقیقه ی ۳۸  لورنزو اینسینیه این پنالتی را به گل تبدیل می کند تا این بازی جذاب و پرگل تر دنبال شود. نیمه ی نخست با نتیجه ی ۳-۰ ناپولی به پایان میرسد. در ۴۵ دقیقه ی بعدی ، امپولی تمام تلاشش را برای کاهش اختلاف به کار گرفت و تیم برتر میدان بود. در دقیقه ی ۷۰ عمر ال کادوری، با کاشته ای زیبا، اولین گل تیمش را به ثمر می رساند و در دقیقه ی ۸۲ پخش زنده ناپولی و امپولی ماسیمو ماکارونه، مهاجم با تجربه امپولی نوید بازگشت رویایی به بازی را می دهد. او پنالتی را به گوشه سمت راست دروازه می فرستد تا نتیجه ۳-۲ شود.

پخش زنده فوتبال ناپولی امپولی – تی وی تو

 

امپولی ناپولی 
۳۸%مالکیت۶۲%
۴شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۲
۴۰۱تعداد پاس۶۵۹
۲۹۱پاس صحیح۵۴۵
۵سانتر۲
۲کرنر۱
۱۶ضربه ایستگاهی۲۴
۲۵خطا۱۶
۲آفساید۲
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال ناپولی امپولی – تی وی تو