تی وی تو
ناپولی
اسپارتاک مسکو

چهارشنبه ۳ آذر ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده بازی ناپولی اسپارتاک مسکو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت مستقیم بازی ناپولی اسپارتاک مسکو زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ناپولی اسپارتاک مسکو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی ناپولی اسپارتاک مسکو امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال ناپولی اسپارتاک مسکو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ناپولی اسپارتاک مسکو را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی ناپولی اسپارتاک مسکو را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی ناپولی اسپارتاک مسکو، شما می توانید پخش آنلاین بازی ناپولی اسپارتاک مسکو را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی ناپولی اسپارتاک مسکو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ناپولی اسپارتاک مسکو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ناپولی اسپارتاک مسکو – ۸ مهر ۱۴۰۰

ناپولی در دومین بازی از مرحله گروهی لیگ اروپا میزبان اسپارتاک مسکو بود که در نهایت این بازی جذاب با نتیجه ۳-۲ به سود مهمان روسی به پایان رسید تا صدرنشین بدون شکست سری آ، با تنها ۱ امتیاز از دو بازی قبلی خود در گروه C سوم باشد.اخراج زود هنگام نیمه نخست ماریو روی، گل زودهنگام الیف الماس در دقیقه ی ۱ را تحت الشعاع قرار داد و علی رغم پیروزی ۱-۰ ناپولی ، ورق در نیمه دوم این بازی پربرخورد برگشت و حتی ۱۰ نفره شدن تیم روسی با اخراج کوفریز در دقایق پایانی هم کمکی به ناپولی نکرد تا آنها اولین شکست فصل خود را تجربه کنند.

در نیمه ی دوم این دیدار ، پرومس در دقیقه ی ۵۵ و ۹۰ و ایگناتو در دقیقه ی ۸۰ برای اسپارتاک گلزنی کردند. از آن سو گل دیگر ناپولی توسط اوسیمن در دقیقه ی ۹۴ به ثبت رسید تا با پایان گزارش زنده بازی ناپولی اسپارتاک مسکو اسپارتاک به برتری ۳-۲ برسد.

پخش زنده بازی ناپولی اسپارتاک مسکو

 

ناپولی اسپارتاک مسکو
۴۸%مالکیت۵۲%
۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۱
۴۱۶تعداد پاس۴۳۷
۳۵۴پاس صحیح۳۷۴
۱۷سانتر۲۴
۶کرنر۹
۱۱خطا۱۹
۶آفساید۱
۴کارت زرد۸
۱کارت قرمز۱

پخش زنده بازی ناپولی اسپارتاک مسکو