تی وی تو
ناپولی
آاس رم

دوشنبه ۲۹ فروردین ۲۱:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده بازی ناپولی و رم امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رم و ناپولی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ناپولی و رم امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال رم به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ناپولی رم و ناپولی را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه پخش بازی ناپولی رم را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه پخش فوتبال رم و ناپولی را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال رم و ناپولی

آاس رم و ناپولی در هفته ی نهم سری آ به مصاف یکدیگر رفتند. در این دیدار حساس و مهیج که همه چیز به غیر از گل داشت، رم و ناپولی به تساوی رضایت دادند. ناپولی بیشتر توپ را در اختیار داشت اما فرصت های رم به مراتب خطرناک تر بود تا تیم میزبان با افسوس از این بازی خانگی خارج شود. مورینیو به خوبی خط حمله زهردار ناپولی را مهار کرد تا این تیم به نهمین برد پیاپی خود در آغاز فصل جدید سری آ نرسد.

عملکرد خط دفاعی رم در این بازی پس از مدت ها بی نقص بود اما این بار بی دقتی ها در خط حمله، بلای جان تیم مورینیو شد. آبراهام و مانچینی دو موقعیت مسلم گلزنی را هدر دادند درحالیکه مهم ترین فرصت های ناپولی در طول پخش زنده بازی ناپولی و رم ، دو تیرکی بود که روی حرکات اوسیمن زده شد.

پخش زنده بازی ناپولی و رم

 

آاس رم ناپولی 
۳۸%مالکیت۶۲%
۱شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۳۱۲تعداد پاس۵۳۶
۲۵۱پاس صحیح۴۶۷
۲۳سانتر۱۷
۷کرنر۴
۱۴خطا۱۰
۰آفساید۶
۴کارت زرد۱

پخش زنده بازی ناپولی و رم

 

پخش زنده بازی رم و ناپولی

آاس رم و ناپولی در هفته ی سی و هشتم  سری آ به مصاف یکدیگر رفتند.نیمه ی نخست این دیدار از سمت بازیکنان ناپولی طوفانی آغاز شد. مرتنز در دقیقه ی ۲۷ و ۳۴ برای تیمش در همین نیمه دبل کرد تا ناپولی با برتری ۲-۰ به رختکن باز گردد. در نیمه ی دوم تلاش بازیکنان رم برای کاهش اختلاف امتیاز راه به جایی نبرد و در نهایت با پایان پخش زنده بازی ناپولی و رم آن ها مجبور شدند به پیروزی ۲-۰ حریف رضایت دهند.

 

پخش زنده بازی ناپولی آاس رم

 

آاس رمناپولی 
۵۲%مالکیت۴۸%
۳شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۵۴۲تعداد پاس۴۹۶
۴۷۹پاس صحیح۴۲۹
۲۲سانتر۱۰
۶کرنر۴
۱۷خطا۱۳
۱آفساید۲
۵کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی ناپولی آاس رم

 

پخش زنده بازی ناپولی و رم

تیم‌های فوتبال ناپولی و رُم در چارچوب هفته نهم سری A ایتالیا، مقابل هم صف‌آرایی کردند که در این مسابقه ناپولی با نتیجه ۴ بر صفر پیروز شد.لورنزو اینسینه در دقیقه ۳۱، فابیان رویس پنیا در دقیقه ۶۴، دریس مرتنس در دقیقه ۸۱ و متئو پولیتانو در دقیقه ۸۷ برای شاگردان جنارو گتوسو گلزنی کردند تا آن‌ها با ۱۷ امتیاز و ضمن سبقت از رُم، به رتبه پنجم جدول سری A صعود کنند. جالوروسی هم با این شکست، با ۱۷ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به یوونتوس و ناپولی، به رده ششم جدول سقوط کرد.

در این مسابقه که نخستین دیدار ناپولی در سری A پس از درگذشت دیه‌گو آرماندو مارادونا به شمار می‌رفت، به اسطوره فوتبال آرژانتین ادای احترام شد. بازیکنان ناپولی برای پاسداشت یاد مارادونا با پیراهن‌های شبیه به پیراهن آرژانتین وارد میدان شدند. همچنین اینسینیه پیش از مسابقه، دسته گلی در نزدیکی تصویر مارادونا گذاشت و پس از گلزنی، پیراهن منقش به نام مارادونا را به دوربین‌های تلویزیونی نشان داد.

 

پخش زنده فوتبال رم ناپولی – تی وی تو

 

ناپولی آ اس رم
۵۴%مالکیت۴۶%
۸شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۴
۵۴۱تعداد پاس۴۵۳
۴۷۱پاس صحیح۳۸۹
۲۱سانتر۱۲
۱۱کرنر۴
۳خطا۱۱
۴آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رم ناپولی – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال رم و ناپولی

ناپولی و آاس رم در چارچوب رقابت های سری آ در ورزشگاه سن پائولو ایتالیا به مصاف هم رفتند. در نیمه اول اتفاق خاصی نیفتاد. با اینکه هر دو تیم آرایش دفاعی به خود گرفته بودند چندین موقعیت گلزنی داشتند که به ثمر نرسید. در نتیجه نیمه نخست با نتیجه تساوی ۰-۰ به پایان رسید. هر دو تیم نیمه دوم را هجومی آغاز کردند.۱۰ دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که ناپولی با شوت جانانه خوزه کایخون روی پاس زیبای ماریو روی، دروازه میهمان را گشود. ۵ دقیقه بعد، در حالی که بازیکنان ناپولی در خوشحالی گل زده بودند، هنریک مخیتاریان با ظرافت خاصی تک گل  رم را به ثبت رساند و نتیجه بازی را به تساوی تغییر داد.

بعد از این گل در ادامه پخش زنده رم و ناپولی ، بازی به گونه دیگری ادامه پیدا کرد. رم حمله را شدیدتر کرد و ناپولی تعویض های متعدد انجام داد و در نهایت در دقیقه ۸۲ این ناپولی بود که گل دوم را به ثبت رساند و با نتیجه ۱-۲ پیروز میدان شد. 

 

پخش زنده فوتبال رم ناپولی – تی وی تو

ناپولیآ.اس. رم
۵۹٪مالکیت۴۱٪
۱۰شوت در چارچوب۳
۷شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۸
۵۶۸تعداد پاس۴۳۸
۵۸۷پاس صحیح۳۷۵
۱۷سانتر۱۲
۸کرنر۱
۱۰خطا۱۶
۱آفساید۰
۲کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال رم ناپولی – تی وی تو

پخش زنده فوتبال ناپولی و رم

در چارچوب هفته یازدهم سری‌آ ایتالیا، در حساس‌ترین بازی هفته، رم در استادیوم المپیک رم میزبان ناپولی بود.و در یک بازی سخت و نزدیک، به برتری ۲ بر یک دست یافت. همان طور که انتظار می رفت در نیمه نخست، رم بازی را هجومی آغاز کرد و ناپولی آرایش دفاعی به خود گرفت. در دقیقه ۱۹، نیکولا زانیولو روی پاس لئوناردو اسپیناتزولا دروازه مرت را در هم شکست. بعد از این گل، برخلاف انتظار، ناپولی حلقه دفاعی را محکم تر کرد. البته چند موقعیت برای گل زدن داشت که متاسفانه به ثمر نرسید و نیمه اول با برتری رمی ها به پایان رسید. در نیمه دوم، رم بازی را خشن آغاز کرد.

هنوز ۵ دقیقه از شروع پخش زنده فوتبال رم و ناپولی در این نیمه نگذشته بود که گل دوم رم روانه دروازه میهمان شد. بعد از این گل کارلو با چند تعویض در تلاش بود تا گل های خورده را جبران کند و سرانجام در دقیقه ۷۲ بود که آرکادیوش میلیک اولین گل ناپولی را روی پاس زیبای ایروین لوزانو به ثبت رساند. از دقیقه ۷۶، هر دو تیم بازی را خشن ادامه دادند و چندین کارت زرد گرفتند. حتی داور در وقت اضافه به بازیکن آ.اس. رم کارت قرمز نشان داد. در نهایت این بازی با برتری رم به پایان رسید. 

 

پخش زنده فوتبال رم ناپولی – تی وی تو

آ.اس. رمناپولی
۴۳٪مالکیت۵۷٪
۶شوت در چارچوب۴
۹شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۴
۳۷۵تعداد پاس۵۰۱
۲۹۳پاس صحیح۴۱۵
۱۹سانتر۱۴
۱۰کرنر۴
۲۳خطا۱۵
۴آفساید۲
۵کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال رم ناپولی – تی وی تو

پخش آنلاین بازی ناپولی و رم

در هفته بیست و نهم  بازی های سری آ ایتالیا، آ.اس. رم و ناپولی در استادیوم المپیک رم به دیدار هم رفتند. هنوز دو دقیقه از شروع نیمه اول نگذشته بود که آرکادیوش میلیک با یک شوت عالی روی پاس سیمونه وردی دروازه رم را گشود. بعد از این گل، هر دو تیم طبق انتظار همگان، بازی را خشن آغاز کردند و داور چندین کارت زرد نشان داد. در ادامه پخش زنده فوتبال رم و ناپولی ، ناپولی در تلاش بود  تا گلی دیگر به ثمر برساند ولی موفق نشد و رم چندین موقعیت گلزنی را از دست داد تا اینکه در وقت اضافه گل تساوی را به ثبت رساند و بازیکنان با تساوی ۱-۱ راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم طوفان ناپولی شروع شد.۴ دقیقه از شروع بازی گذشته بود که ناپولی گل خورده را جبران کرد. ۶ دقیقه بعد، سیمونه وردی با پاس زیبایی که از  فابیان رویز دریافت کرد برای سومین بار دروازه حریف را در هم شکست. در ادامه پخش زنده بازی رم و ناپولی شاگردان رانیری در شوک گل های خورده دست از حمله کشیدند و حلقه دفاعی را محکم تر کردند که متاسفانه این شیوه هم کارساز نبود و امین یونس که در دقیقه ۷۴ با سیمونه وردی تعویض شده بود گل چهارم را ۷ دقیقه بعد از ورودش وارد دروازه رم کرد. در نهایت این رقابت با نتیجه ۴ بر ۱ با برتری ناپولی خاتمه یافت.

پخش زنده فوتبال رم ناپولی – تی وی تو

آ.اس. رمناپولی
۳۹٪مالکیت۶۱٪
۳شوت در چارچوب۱۰
۷شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۲
۳۸۵تعداد پاس۶۱۷
۳۱۱پاس صحیح۵۵۷
۴سانتر۳
۴کرنر۷
۱۲ضربه ایستگاهی۱۳
۱۴خطا۱۳
۰آفساید۲
۴کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال رم ناپولی – تی وی تو