تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

چلسی
ناتینگهام فارست

شنبه ۱۱ شهریور ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

فوتبال زنده چلسی و ناتینگهام فارست . امروز شنبه ۱۱ شهریور و در چارچوب رقابتهای فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های چلسی و ناتینگهام فارست بازی خواهند داشت. چلسی مقابل ناتینگهام فارست را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده چلسی و ناتینگهام فارست و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی چلسی و ناتینگهام فارست را از تی وی تو تماشا کنید

پخش زنده فوتبال چلسی ناتینگهام فارست

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس، تیم های چلسی و ناتینگهام فارست با هم دیدار کردند. تک گل نیمه نخست در دقیقه ۱۳پخش زنده فوتبال چلسی ناتینگهام فارست و به کمک اونیای به ثبت رسید تا ناتینگهام با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود.

در نیمه دوم با غفلت بازیکنان ناتینگهام از استرلینگ، این بازیکن در دقیقه ۵۱ و ۵۸ صاحب توپ شد و برای تیمش دبل کرد تا شکست را با این پیروزی عوض کرده باشد. ناتینگهام که حسابی شوک شده بود، با بیشتر کردن حملاتش باز هم موفق شد با ضربه اونیای دروازه حرف را باز کند تا این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال چلسی ناتینگهام فارست

چلسی ناتینگهام فارست
۷۶%مالکیت۲۴%
۶شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۷
۰مهار دروازه بان۴
۶۶۸تعداد پاس۲۰۷
۵۹۷پاس صحیح۱۳۱
۱۷سانتر۱۱
۲کرنر۵
۱۳خطا۱۵
۱آفساید۲
۳کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال چلسی ناتینگهام فارست

پخش زنده بازی چلسی و ناتینگهام فارست

۱۱ دی ۱۴۰۱

در دیداری از هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس، چلسی مقابل ناتینگهام فارست قرار گرفت.

در این بازی برای چلسی رحیم استرلینگ در دقیقه ۱۶ گلزنی کرد و ناتینگهام با ضربه سرژ اوریه در دقیقه ۶۳ پخش زنده بازی چلسی و ناتینگهام فارست به گل تساوی رسید.

چلسی با ۲۵ امتیاز در رده هشتم جدول ایستاد و ناتینگهام فارست با چهارده امتیاز خود را به رتبه هجدهم جدول رساند.

پخش زنده بازی چلسی و ناتینگهام فارست

ناتینگهام فارستچلسی 
۲۸%مالکیت۷۲%
۵شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۴
۲۵۶تعداد پاس۶۹۷
۱۹۶پاس صحیح۶۲۳
۱۲سانتر۱۰
۱کرنر۲
۱۶خطا۱۴
۲آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی چلسی و ناتینگهام فارست

 

پخش آنلاین بازی چلسی و ناتینگهام فارست

۱۵ دی ۱۳۹۸

در سری بازی های دور سوم رقابتهای جام حذفی انگلیس، چلسی موفق به شکست ناتینگهام فارست شد 

چلسی با درخشش در نیمه اول در نهایت با دو گل ناتینگهام فارست را مغلوب کرد. چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ششم به گل اول دست یافت. روی پاس پدرو، کالوم هودسون اودوی در گوشه محوطه صاحب موقعیت شده و با تغییر جهت و یک ضربه زمینی گل اول تیمش را به ثمر رساند. 

در ادامه ناتینگهام فارست در صدد جبران برآمد و حتی در دقیقه ۲۳ به یک پنالتی نیز دست یافت که البته داور بعد از بازبینی صحنه تصمیم خود را تغییر داد. اما چلسی دوباره بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۳۴ به گل دوم هم دست یافت. هودسون اودوی دوباره از سمت راست به سمت دروازه حریف ضربه زد که اسمیت عکس العمل نشان داد و در ریباند، راس بارکلی دروازه خالی را باز کرد تا در نهایت چلسی با برتری ۰-۲ راهی رختکن شود.

در اوایل نیمه دوم پخش زنده فوتبال چلسی و ناتینگهام فارست کاروالیو می توانست دروازه چلسی را باز کرده و اختلاف را به حداقل برساند، اما ضربه او از راه دور با مهار کابایرو همراه شد.

در دقیقه ۶۱ بارکلی ارسال خطرناکی روی دروازه ناتینگهام انجام داد، اما ضربه سر هودسون اودوی با مهار اسمیت همراه شد.در دقیقه ۷۲ و روی ارسال تماشایی هودسون اودوی، باتشوایی در دهانه دروازه صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه او در عین ناباوری به بیرون رفت. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا چلسی با همان دو گل ناتینگهام را مغلوب کند.

 

پخش زنده فوتبال چلسی ناتینگهام فارست – تی وی تو

چلسی ناتینگهام فارست
۷۵%مالکیت۲۵%
۵شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۳
۷۷۴تعداد پاس۲۵۷
۷۰۸پاس صحیح۱۹۰
۳۳سانتر۵
۷کرنر۱
۱۳خطا۹
۴آفساید۳
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال چلسی ناتینگهام فارست – تی وی تو