تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

لیل
مون پلیه

یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال لیل مون پلیه، امروز یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال لیگ دسته یک فرانسه و از ساعت ۱۶:۰۰ تیم های لیل و مون پلیه بازی خواهند داشت. لیل مقابل مون پلیه را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال لیل مون پلیه

۲۷ فروردین ۱۴۰۰

تیم‌های فوتبال لیل و مون پلیه در چارچوب مسابقات هفته سی و سوم لیگ یک فوتبال فرانسه (لوشامپیونه) در ورزشگاه خانگی تیم فوتبال لیل، به مصاف هم رفتند.این بازی با نتیجه تساوی یک – یک به اتمام رسید.

اندی دلور هافبک مطرح الجزایری در دقیقه ۲۱ مون پلیه را پیش انداخت، اما لیل در نهایت با گل دقیقه ۸۵ لوئیس آروژو مهاجم برزیلی بازی را به تساوی کشاند. تیم لیل با ۷۰ امتیاز در صدر جدول باقی ماند، تیم مون پلیه نیز با ۴۷ امتیاز در رتبه هشتم جدول قرار گرفت.

 

پخش زنده فوتبال لیل مون پلیه – تی وی تو

 

لیل مون پلیه
۶۳%مالکیت۳۷%
۹شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۸
۵۹۵تعداد پاس۳۴۸
۵۰۱پاس صحیح۲۶۳
۳۳سانتر۱۳
۹کرنر۰
۱۴خطا۱۱
۱آفساید۲
۳کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال لیل مون پلیه – تی وی تو

پخش زنده بازی لیل مون پلیه

۳ دی ۱۳۹۹

تیم های لیل و مون پلیه در هفته ی هفدهم رقابت های لیگ یک فرانسه به دیدار هم رفتند. در این دیدار پرگل ، لیل موفق شد حریفش را با نتیجه ی ۳-۲ شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل وی آ در دقیقه ۲۳ به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال لیل مون پلیه، شاهد حملات سنگین تر و تمرکز بیشتر بازیکنان بازی بودیم. در این نیمه لابورد در دقیقه ی ۵۷ کار را به تساوی ۱-۱ کشاند اما ایکونه در دقیقه ی ۶۸ بازی را به نفع لیل دوباره تغییر داد. مون پلیه که قصد کوتاه آمدن نداشت ، دو دقیقه ی بعد با ضربه ی دلورت دوباره نتیجه را به تساوی ۲-۲ کشاند.

پس از این گل ، بازی در میانه ی میدان در جریان بود که سرانجام ییلماز در دقیقه ی ۸۶ خودش را به دروازه ی مون پلیه رساند تا دروازه ی این تیم را برای بار سوم در هم بکوبد. بازیکنان این تیم که در پی جبران بودند ، با اخراج زاکاریان در وقت اضافه ، ۱۰ نفره به این دیدار پایان دادند.

 

پخش زنده فوتبال لیل مون پلیه – تی وی تو

 

مون پلیهلیل 
۴۶%مالکیت۵۴%
۶شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۴
۴۰۲تعداد پاس۴۸۰
۳۲۷پاس صحیح۴۰۴
۲۸سانتر۹
۶کرنر۴
۱۳خطا۱۱
۰آفساید۲
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لیل مون پلیه – تی وی تو