تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

مونزا
اینترمیلان

شنبه ۲۸ مرداد ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

فوتبال زنده اینترمیلان و مونزا . امروز شنبه ۲۸ مرداد و در چارچوب رقابتهای سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های اینترمیلان و مونزا بازی خواهند داشت. اینترمیلان مقابل مونزا را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده اینترمیلان و مونزا و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اینترمیلان و مونزا را از تی وی تو تماشا کنید

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و مونزا

در چارچوب بازی های هفته سی ام سری آ بود که اینتر و مونزا در مقابل هم قرار گرفتند.نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

۴۵ دقیقه دوم نیز با تساوی بدون گل رو به پایان بود که درست در لحظات پایانی، کالدیرولا موفق شد دروازه اینتر را باز کرده و مونزا را به برتری ۱-۰ برساند.پخش زنده بازی اینترمیلان و مونزا

اینتر مونزا 
۵۷%مالکیت۴۳%
۶شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۶
۵۲۳تعداد پاس۴۲۳
۴۵۸پاس صحیح۳۴۰
۳۶سانتر۳
۵کرنر۲
۱۳خطا۴
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی اینترمیلان و مونزا

پخش زنده بازی اینترمیلان و مونزا

در یکی از دیدارهای مهم هفته هفدهم سری آ ایتالیا، تیم فوتبال اینتر در ورزشگاه بریانتئو مهمان رقیب دیرینه خود مونزا بود که با تساوی دو بر دو متوقف شد.

اینتر برای اینکه در رقابت بالای جدول باقی بماند دنبال سه امتیاز این دیدار بود و مونزا هم برای اینکه حاشیه امنیتی برای خود در جدول ایجاد کند، دوست نداشت از این دیدار خانگی امتیاز از دست دهد.

با این حال متئو دارمیان در دقیقه ۱۰ برای نراتزوری گلزنی کرد اما این برتری تنها یک دقیقه دوام داشت و میزبان بازی را به تساوی رساند.

در دقیقه ۲۲ پخش زنده بازی اینترمیلان و مونزا لائوتارو مارتینز برای دومین بار برای اینتر گل زد. در شرایطی که بازی با همین نتیجه رو به اتمام بود کالدیرولا در دقیقه ۹۳ دروازه شاگردان اینزاگی را باز کرد تا بازی با تساوی خاتمه پیدا کند.

پخش زنده بازی مونزا اینترمیلان

مونزا اینتر 
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۳
۵۱۳تعداد پاس۴۲۳
۴۲۵پاس صحیح۳۴۸
۱۹سانتر۱۹
۳کرنر۵
۱۴خطا۲۰
۰آفساید۳
۰کارت زرد۳

پخش زنده بازی مونزا اینترمیلان

 

پخش آنلاین بازی اینترمیلان و مونزا

تیم های اینترمیلان و مونزا برای اولین بار و در یک بازی دوستانه با هم دیدار کردند. 

نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم اما ، کربونی موفق شد ضربه ی زیبایی را راهی دروازه ی حریف کند تا حساب کار ۱-۰ به نفع اینتر باشد.

در ادامه پخش زنده بازی اینترمیلان و مونزا بازی در میانه میدان در جریان بود و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند .

آمار ۱۰ بازی اخیر این دو تیم

پخش زنده بازی مونزا اینترمیلان