تی وی تو
موناکو
کلرمونت فوت

یکشنبه ۴ مهر ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی موناکو کلرمونت فوت امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی موناکو کلرمونت فوت را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی موناکو کلرمونت فوت امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی موناکو کلرمونت فوت امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال موناکو کلرمونت فوت به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی موناکو کلرمونت فوت را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی موناکو کلرمونت فوت را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی موناکو کلرمونت فوت، شما می توانید پخش آنلاین بازی موناکو کلرمونت فوت را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی موناکو کلرمونت فوت، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال موناکو کلرمونت فوت را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی موناکو کلرمونت فوت – ۲ اردیبهشت ۹۲

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و سوم لیگ دو فرانسه تیم های موناکو و کلرمونت با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست اسن سردسار با گل های ژرمن در دقیقه ی ۱۶ و دیرار در دقیقه ی ۴۵ به پایان رسید. در نیمه ی دوم بدشانسی کلر مونتی ها با اخراج  جوآن کامل شد. از آن سو موناکو کاملا بازی را در دست داشت . اوکامپوس در دقیقه ی ۷۳ و ریویر در دقیقه ی  ۸۷ در این نیمه برای موناکو گلزنی کردند. در نهایت با اتمام زمان بازی ٬ موناکو به برتری ۴-۰ رسید.