تی وی تو
موناکو
مون پلیه

یکشنبه ۲ آبان ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی موناکو مون پلیه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی موناکو مون پلیه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی موناکو مون پلیه امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ۱ فرانسه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال موناکو – مون پلیه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی موناکو مون پلیه را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی موناکو مون پلیه را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی موناکو مون پلیه را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال موناکو مون پلیه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی موناکو مون پلیه – ۲۶ دی ۹۹

در هفته بیست و ششم لیگ ۱ فرانسه جدال پر گل دو تیم موناکو و مون پلیه با پیروزی سه بر دو موناکو به پایان رسید . در دقیقه ۲۴ کوین ولند و ۳۵ ویسام بن یدر دو گل موناکو را در نیمه اول به ثمر رساندند . در دقیقه ۶۱ بن یدر بار دیگر و اینبار از روی نقطه پنالتی گل سوم تیمش را وارد دروازه مون پلیه کرد . در دقایق ۶۴ و ۶۹ واهی و دلورت با گلزنی برای مون پلیه توانستند اختلاف را به یک گل برسانند اما نتوانستند مانع شکست تیمشان شوند و در پایان گزارش زنده بازی موناکو مون پلیه موناکو بود که سه امتیاز بازی را کسب کرد و به اندوخته های خودش افزود . 

پخش زنده بازی موناکو مون پلیه

 

مون پلیهموناکو
۵۱مالکیت۴۹
۳شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۱
۴۴۱تعداد پاس۴۲۳
۳۲۷پاس صحیح۳۰۳
۱۱سانتر۱۲
۵کرنر۶
۱۷خطا۱۲
۱آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

 پخش زنده بازی موناکو مون پلیه