تی وی تو
بازی زنده  موناکو مون پلیه

بازی زنده موناکو مون پلیه

پخش زنده فوتبال موناکو مون پلیه، امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی موناکو مون پلیه را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز
موناکو
مون پلیه

یکشنبه ۱۲ آذر ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال موناکو مون پلیه، امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی موناکو مون پلیه را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی موناکو مون پلیه امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال موناکو و مون پلیه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی موناکو مون پلیه را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی موناکو مون پلیه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال موناکو مون پلیه را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال موناکو مون پلیه

۱۲ آذر ۱۴۰۲

موناکو در هفته چهاردهم لیگ یک فرانسه میزبان مون پلیه بود و در این دیدار با نتیجه ۲-۰ به پیروزی رسید. در کمال تعجب اولین گل این دیدار در دقیقه ۹ و با شلیک عالی مینامینو به ثبت رسید تا مون پلیه از همان ابتدا حساب کار دستش بیاید. در ادامه بازیکنان میزبان کار را برای جبران این اختلاف بسیار سخت کردند و به این ترتیب در نیمه نخست شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال موناکو مون پلیه مون پلیه خوش شانس نبود زیرا که ابتدا کویاته را با کار  قرمز از دست داد و ۱۰ نفره شد و سپس علی رغم مقاومت بازیکنانش در دقیقه ۹۲ بن یدر دروازه این تیم را برای بار دوم باز کرد و موناکو به برتری ۲-۰ رسید که دیگر برای جبران این اختلاف خیلی دیر بود.

پخش زنده فوتبال موناکو مون پلیه

موناکو مون پلیه
۶۴٪مالکیت۳۶٪
۹شوت در چارچوب۴
۹شوت خارج چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۷
۵۷۵تعداد پاس۳۳۰
۵۰۵تعداد پاس صحیح۲۲۴
۱۸سانتر۱۳
۸کرنر۲
۱۵خطا۱۳
۱آفساید۱
۲کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال موناکو مون پلیه

پخش زنده بازی موناکو مون پلیه

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

در هفته بیست و ششم لیگ ۱ فرانسه جدال پر گل دو تیم موناکو و مون پلیه با پیروزی سه بر دو موناکو به پایان رسید . در دقیقه ۲۴ کوین ولند و ۳۵ ویسام بن یدر دو گل موناکو را در نیمه اول به ثمر رساندند.

در دقیقه ۶۱ بن یدر بار دیگر و اینبار از روی نقطه پنالتی گل سوم تیمش را وارد دروازه مون پلیه کرد . در دقایق ۶۴ و ۶۹ واهی و دلورت با گلزنی برای مون پلیه توانستند اختلاف را به یک گل برسانند اما نتوانستند مانع شکست تیمشان شوند و در پایان پخش زنده فوتبال موناکو مون پلیه موناکو بود که سه امتیاز بازی را کسب کرد و به اندوخته های خودش افزود . 

پخش زنده فوتبال موناکو مون پلیه

 

مون پلیهموناکو
۵۱مالکیت۴۹
۳شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۱
۴۴۱تعداد پاس۴۲۳
۳۲۷پاس صحیح۳۰۳
۱۱سانتر۱۲
۵کرنر۶
۱۷خطا۱۲
۱آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

 پخش زنده فوتبال موناکو مون پلیه

برچسب‌ها: