تی وی تو
فوتبال  موناکو لانس زنده

فوتبال موناکو لانس زنده

موناکو
لانس

یکشنبه ۱۷ دی ۱۷:۰۰

پخش زنده جام حذفی فرانسه

پخش زنده بازی موناکو و لانس امروز یکشنبه ۱۷ دی ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای جام حذفی فرانسه و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های موناکو و لانس بازی خواهند داشت. موناکو مقابل لانس را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال موناکو لانس

۱۱ شهریور ۱۴۰۲

تیم های موناکو و لانس در هفته چهارم لیگ یک فرانسه با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با درخشش ستارگان موناکو و برتری ۲-۰ این تیم همراه بود. سینگو و الکساندر گولووین دو بازیکنی بودند که برای موناکویی ها در نیمه نخست گلزنی کردند.

در نیمه دوم باز هم مالکیت موناکو بیشتر از لانس بود. گیرمو ماریپان در همان دقایق ابتدایی با استفاده از یک موقعیت مناسب موفق شد دروازه حریف را برای بار سوم باز کند و برتری ۳-۰ را برای تیمش رقم بزند. در ادامه پخش زنده فوتبال موناکو لانس تلاش بازیکنان لانس برای جبران گل های خورده بی نتیجه ماند و این تیم با قبول شکست راهی رختکن شد.

پخش زنده فوتبال موناکو لانس – تی وی تو

موناکو لانس 
۵۲%مالکیت۴۸%
۶شوت در چارچوب ۱
۲شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۳
۴۹۳تعداد پاس۴۴۸
۴۰۲پاس صحیح۳۷۹
۸سانتر۱۴
۵کرنر۲
۲۱خطا۱۶
۳آفساید۳
۴کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال موناکو لانس – تی وی تو

پخش زنده بازی موناکو و لانس

در جریان بازی های هفته ی سی و هشتم لیگ یک فرانسه ، تیم های لانس و موناکو با هم دیدار کردند.  نیمه ی نخست این دیدار از سمت دو تیم بسیار خوب آغاز شد. فرانکوفسکی در دقیقه ی ۳۰ برای لانس و بادیاشیله در دقیقه ی ۳۴ برای موناکو گلزنی کردند تا نیمه ی نخست با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان برسد.

در نیمه ی دوم بن یدر موفق شد حمله ی موفق در دقیقه ی ۶۲ به دروازه ی لانس داشته باشد اما این بار نوبت لانسی ها بود که این برتری را از حریف بگیرند. گاناگو در آخرین دقایق پخش زنده بازی موناکو لانس ، قبل از سوت پایان بازی ، دروازه ی موناکو را در هم کوبید تا حسرت برد را بر دل حریف بگذارد.

پخش زنده بازی موناکو لانس

 

لانس موناکو 
۶۰%مالکیت۴۰%
۱۰شوت در چارچوب ۵
۱۰شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۸
۵۴۸تعداد پاس۳۶۴
۴۶۷پاس صحیح۲۷۱
۳۷سانتر۱۶
۱۰کرنر۸
۵خطا۷
۰آفساید۲
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی موناکو لانس

 

پخش زنده دیدار موناکو لانس

در هفته ۳۸ و پایانی لیگ برتر فرانسه دو تیم موناکو و لانس با هم به رقابت پرداختند که این بازی با نتیجه بدون گل به تساوی رسید . شاگردان نیکو کواچ با این یک امتیاز ۷۸ امتیاز شدند و رتبه ی سوم را از آن خود کردند . همچنین لانس هم رقابتهای این فصل را با ۵۷ امتیاز و جایگاه هفتمی به پایان رساند 

پخش زنده فوتبال هامبورگ هانوفر – تی وی تو

 

لانس موناکو
۳۴مالکیت۶۶
۱شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۱۱
۳مهار دروازه بان۱
۳۳۸تعداد پاس۶۳۲
۲۴۲پاس صحیح۵۲۸
۶سانتر۲۸
۲کرنر۷
۱۶خطا۶
۳آفساید۴
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال هامبورگ هانوفر – تی وی تو

پخش آنلاین بازی موناکو لانس

دو تیم موناکو و لانس در هفته ی ۱۵ لیگ ۱ فرانسه با هم روبرو شدند که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به نفع لانس به پایان رسید . هر سه گل این تیم در نیمه اول به ثمر رسید . اولین گل در همان دقیقه یک بازی توسط سیلا وارد دروازه موناکو شد.

در دقیقه ۲۳ پخش زنده فوتبال موناکو لانس با اخراج اکسل دیساسی کار برای شاگردان کواچ از قبل هم سخت تر شد . طولی نکشید که ۱۰ نفره شدن تیم موناکو کار دستشان داد و در دقیقه ۳۳ سیمون بانزا گل دوم لانس را به ثمر رساند . شش دقیقه بعد یعنی در دقیقه ۳۹ کاکوتا سومین تیر را بر پیکره بی جان موناکو زد و کار را نیمه اول یکسره کرد . در نیمه دوم هم اتفاق قابل ذکری رخ نداد و بازی با همین سه گل به نفع لانس به اتمام رسید 

پخش زنده فوتبال هامبورگ هانوفر – تی وی تو

موناکولانس
۳۲مالکیت۶۸
۱شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۳۲۵تعداد پاس۷۱۱
۲۴۵پاس صحیح۶۳۱
۱۵سانتر۱۳
۳کرنر۳
۸خطا۱۷
۳آفساید۰
۲کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال هامبورگ هانوفر – تی وی تو