تی وی تو
موناکو
رن

شنبه ۶ خرداد ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

بازی زنده موناکو و رن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی موناکو و رن را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی موناکو و رن امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال موناکو و رن امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده موناکو و رن به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی موناکو رن را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی موناکو رن را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی موناکو رن، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده موناکو و رن را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال موناکو رن، شما می توانید بازی موناکو و رن زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی موناکو رن

در جریان بازی های هفته ی سی و دوم لیگ یک فرانسه تیم های رن و موناکو با هم دیدار کردند. هر دو تیم شروع خوبی در نیمه ی نخست داشتندو تیت در دقیقه ی ۲ و اندرسون در دقیقه ی ۱۲ دروازه ی رقیبانشان را باز کردند تا دو تیم با تساوی ۱-۱ راهی رختکن شودند. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بن یدر موفق شد موناکو را پیش بیاندازد و البته با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی موناکو رن بوآدو نیز ضربه ی زیبایی را درون دروازه ی رن جای داد . به این ترتیب با برتری ۳-۱ موناکو به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی موناکو رن

 

رن موناکو 
۶۴%مالکیت۳۶%
۴شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۲
۶۶۷تعداد پاس۳۸۲
۵۶۸پاس صحیح۲۹۲
۱۸سانتر۸
۶کرنر۰
۷خطا۱۵
۰آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی موناکو رن