تی وی تو
موناکو
بوردو

یکشنبه ۱ اسفند ۱۹:۳۵

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی موناکو بوردو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی موناکو بوردو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی موناکو بوردو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال موناکو – بوردو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی موناکو بوردو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی موناکو بوردو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی موناکو بوردو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال موناکو بوردو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی موناکو بوردو – ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و سوم لیگ یک فرانسه ، تیم های موناکو و بوردو به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با درخشش بازیکنان موناکو همراه بود ، این تیم موفق شد حریفش را با نتیجه ی ۳-۰ شکست دهد. در نیمه ی نخست این دیدار که تقریبا به آرامی سپری شد ، ولند در دقیقه ی ۲۹ برای موناکو گلزنی کرد تا این تیم با نتیجه ی ۱-۰ به رختکن بازگردد. در نیمه ی دوم تلاش بازیکنان بوردو برای جبران این گل به ضد حمله های سنگین موناکو پاسخ داده شد. مارتینز در دقیقه ی ۴۷ و یووتیچ در دقیقه ی ۹۰ دو بار دیگر دروازه ی بوردو را در هم کوبیدند. همانطور که به پایان پخش زنده بازی موناکو بوردو نزدیک  می شدیم ، اخراج لاکوکس در دقیقه ی ۷۸ بوردو را ۱۰ نفره به جای گذاشت.

 

پخش زنده بازی موناکو بوردو

 

بوردو موناکو 
۴۰%مالکیت۶۰%
۲شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۴۲۰تعداد پاس۶۱۶
۳۳۲پاس صحیح۵۲۰
۱۵سانتر۲۰
۴کرنر۵
۱۳خطا۱۱
۱آفساید۲
۴کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی موناکو بوردو

 

پخش زنده بازی موناکو بوردو – ۱۱ آبان ۹۹

تیم های موناکو و بوردو در هفته ی نهم لیگ یک فرانسه مقابل هم صف آرایی کردند. موناکویی ها ضمن به نمایش گذاشتن یک بازی دیدنی موفق شدند ۴-۰ از سد حریف خود بگذرند. در نیمه ی نخست این دیدار که طوفانی سپری شد ، بازیکنان این تیم ۳ بار دروازه ی بوردو را در هم کوبیدند. یدر در دقیقه ی ۲۸ ، مارتینز در دقیقه ی ۳۰ و ولند در دقیقه ی ۳۱ سه بازیکنی بودند که این گل ها را به ثبت رساندند.

در نیمه ی دوم بوردو سعی کرد با بازی دفاعی خود جلوی باز شدن دوباره ی دروازه اش را بگیرد اما در این کار چندان موفق نبود. ولند در دقیقه ی ۵۸ بار دیگر خود را به دروازه ی این تیم رساند تا با پایان پخش زنده فوتبال موناکو بوردو  حساب کار را ۴-۰ کند.

پخش زنده بازی موناکو بوردو

 

موناکو بوردو 
۵۲%مالکیت۴۸%
۶شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۲
۴۷۴تعداد پاس۴۳۹
۴۱۲پاس صحیح۳۵۷
۱۹سانتر۸
۱۰کرنر۴
۱۰خطا۱۲
۲آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی موناکو بوردو