تی وی تو
موناکو
اشتورم گراتس

پنجشنبه ۱۸ آذر ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده بازی موناکو اشتورم گراتس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی موناکو اشتورم گراتس را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی موناکو اشتورم گراتس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی موناکو اشتورم گراتس امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال موناکو اشتورم گراتس به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی موناکو اشتورم گراتس را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی موناکو اشتورم گراتس را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی موناکو اشتورم گراتس، شما می توانید پخش آنلاین بازی موناکو اشتورم گراتس را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی موناکو اشتورم گراتس، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال موناکو اشتورم گراتس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی موناکو اشتورم گراتس – ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

تیم های موناکو و اشتورم در هفته ی اول بازی های لیگ اروپا برای اولین بار در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز به آرامی سپری شد تا این که این دیاتا بود که موفق شد در دقیقه ی ۶۶ دروازه ی حریف را باز کند. اشتورم در جبران این گل خورده ناتوان بود بنابراین با پایان گزارش زنده بازی موناکو اشتورم گراتس بازی را با نتیجه ی ۱-۰ به حریف واگذار کرد.

 

پخش زنده بازی موناکو اشتورم گراتس

 

موناکو اشتورم 
۷۲%مالکیت۲۸%
۳شوت در چارچوب ۰
۱۲شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۲
۷۳۰تعداد پاس۲۹۰
۶۳۱پاس صحیح۱۹۶
۲۸سانتر۵
۷کرنر۱
۵خطا۱۸
۱آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی موناکو اشتورم گراتس