تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

موناکو
استراسبورگ

یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۸:۴۵

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال موناکو استراسبورگ، امروز یکشنبه ۲۹ مرداد و در چارچوب رقابتهای لیگ دسته یک فرانسه و از ساعت ۱۸:۴۵ تیم های موناکو و استراسبورگ بازی خواهند داشت. موناکو و استراسبورگ را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال موناکو استراسبورگ ‌

۱۳ فروردین ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته بیست و یکم لیگ یک فرانسه ، شاهد بازی پرگل موناکو و استراسبورگ بودیم. موناکو با تک گل واندرسون در دقیقه ۱۹، نیمه نخست را آغاز کرد اما این گل پاسخ کوبنده ای از طرف استراسبورگ  دریافت کرد. استراسبورگ  خیلی زود این گل را توسط موتیبا پاسخ گفت و کار  به تساوی ۱-۱ کشید.

شرایط در نیمه نخست پخش زنده فوتبال موناکو استراسبورگ برای موناکو خیلی استرس آور بود تا جایی که ماریپان در آخرین دقایق، دروازه خودی را باز کرد و استراسبورگ  را به برتری ۲-۱ رساند.

حملات در ۴۵ دقیقه دوم از پیش هم بیشتر بود. موناکو رسما به دروازه استراسبورگ  حمله کرده بود و ضربات پی در پی این تیم، دروازه بان استراسبورگ  را خسته کرده بود. سغیر، دیوپ و فوفانا در همان ابتدا برای موناکو گلزنی کردند تا حساب کار ۴-۲ باشد.

در آخرین دقایق بازی اما، موناکو دیگر خوش شانس نبود. ابتدا فوفانا با کارت زرد دوم اخراج شد و سپس غفلت بازیکنان این تیم، دیالو را صاحب توپ کرد که وقتی شوت این بازیکن درون دروازه موناکو جای گرفت، نتیجه ۳-۴ برای این دیدار جذاب و دیدنی رقم خورد.

پخش زنده فوتبال موناکو استراسبورگ

موناکو استراسبورگ 
۵۰%مالکیت۵۰%
۷شوت در چارچوب ۶
۱شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۲
۴۵۳تعداد پاس۴۲۷
۳۳۰پاس صحیح۳۳۴
۱۱سانتر۲۱
۳کرنر۳
۱۵خطا۱۷
۳آفساید۱
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال موناکو استراسبورگ