تی وی تو
موناکو
آیندهوون

پنجشنبه ۱۳ آبان ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده فوتبال موناکو آیندهوون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی موناکو و آیندهوون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی موناکو و آیندهوون امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال موناکو و آیندهوون امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال موناکو و آیندهوون به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی موناکو آیندهوون را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی موناکو آیندهوون را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال موناکو آیندهوون، شما می توانید بازی موناکو و آیندهوون زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی موناکو آیندهوون، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال موناکو و آیندهوون را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال موناکو آیندهوون ۲۹ مهر ۱۴۰۰

در هفته سوم از دور گروهی لیگ اروپا در گروه B جدال دو تیم موناکو و آیندهوون با نتیجه دو بر یک به سود تیم فرانسوی به پایان رسید . در نیمه اول این دیدار مایرون بوادو مهاجم هلندی تیم موناکو توانست در دقیقه ۱۹ دروازه آیندهوون را باز کند . به جز این تک گل در دیگر دقایق نیمه اول بازی براری از سوی هر دو تیم شاهد بودیم و نیمه اول با همین تک گل به پایان رسید .

آیندهوون که در این بازی میزبان بود و نمیخواست امتیاز از دست بدهد در نیمه دوم هجومی ظاهر شد و در دقیقه ۵۹ توسط گاکپو به گل تساوی دست پیدا کند . بعد از گل تساوی آیندهوون بازی یکنواخت دنبال می شد تا این که در دقایق پایانی بازی و در دقیقه ۸۹ سوفیان دیوپ برای موناکو گلزنی کرد و این تیم را پیش انداخت .در پایان گزارش زنده فوتبال موناکو آیندهوون تلاشهای فراوان آیندهوون برای جبران نتیجه فایده ای نداشت و این شاگردان نیکو کواچ بودند که توانستند سه امتیاز مسابقه را کسب کنند 

پخش زنده فوتبال موناکو آیندهوون

 

آیندهوونموناکو
۵۴مالکیت۴۶
۶شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۵۰۲تعداد پاس۴۳۶
۴۱۱پاس صحیح۳۲۷
۲۱سانتر۸
۷کرنر۳
۹خطا۱۱
۱آفساید۱
۲کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال موناکو آیندهوون

 

پخش زنده فوتبال موناکو آیندهوون – ۲۵ تیر ۹۶

تیم های موناکو و آیندهوون در یک بازی دوستانه به دیدار هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه ی دوم سرعت کند بازی بهتر نشد و همچنان تلاش بازیکنان دو تیم برای باز کردن دروازه ها بی نتیجه بود. در نهایت با پایان گزارش زنده فوتبال موناکو آیندهوون دو تیم به تساوی بدون گل رضایت داده و به رختکن بازگشتند.