تی وی تو
بواویشتا
موریرنزه

یکشنبه ۲۸ آذر ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده موریرنزه بواویشتا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی موریرنزه بواویشتا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی موریرنزه بواویشتا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال موریرنزه و بواویشتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی موریرنزه بواویشتا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور بازی زنده بواویشتا و موریرنزه را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی موریرنزه بواویشتا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال موریرنزه بواویشتا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی موریرنزه بواویشتا ۲ اسفند ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی بیستم لیگ برتر پرتغال ، تیم های بوآویشتا و موریرنز با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم شانس خود را برای گلزنی امتحان کنند. گومز در دقیقه ی ۵۳ موفق شد اولین گل این دیدار را به ثبت برساند تا بازی کمی هیجان انگیز شود اما بر خلاف انتظار ، تا پایان گزارش زنده بازی موریرنزه بواویشتا شاهد باز شدن دروازه ها برای بار دوم نبودیم و این دیدار با برتری ۱-۰ بوآویشتا به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی موریرنزه بواویشتا

 

بوآویشتا موریرنز 
۴۲%مالکیت۵۸%
۶شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۳۴۱تعداد پاس۴۵۴
۲۷۵پاس صحیح۳۶۷
۱۱سانتر۲۳
۱۰کرنر۵
۱۴خطا۱۹
۲آفساید۳
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی موریرنزه بواویشتا

پخش زنده بازی موریرنزه بواویشتا ۱۱ مهر ۹۹

تیم  های بوآویشتا  موریرنز در هفته ی سوم لیگ برتر پرتغال در مقابل هم صف آرایی کردند. در ۹ دقیقه ی ابتدایی بازی این گومز بود که موفق شد دروازه ی موریرنز را باز کند تا تیمش به برتری ۱-۰ برسد. در نیمه ی دوم اما این برتری با ضربه ی آبرو در دقیقه ی ۶۵ به تساوی ۱-۱ بدل شد. پس از این گل بازی در میانه ی میدان جریان داشت تا در پایان گزارش زنده بازی موریرنزه بواویشتا دو تیم به تساوی ۱-۱ رضایت دهند.

 

پخش زنده بازی موریرنزه بواویشتا

 

موریرنز بوآویشتا 
۵۴%مالکیت۴۶%
۶شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۵
۴۰۱تعداد پاس۳۳۵
۲۹۹پاس صحیح۲۴۹
۱۹سانتر۷
۵کرنر۳
۱۰خطا۱۹
۲آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی موریرنزه بواویشتا