تی وی تو
بواویشتا
موریرنزه

یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده بواویشتا و موریرنزه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بواویشتا و موریرنزه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بواویشتا و موریرنزه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال موریرنزه و بواویشتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بواویشتا و موریرنزه را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بواویشتا و موریرنزه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بواویشتا و موریرنزه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بواویشتا و موریرنزه

در جریان بازی های هفته ی پانزدهم لیگ برتر پرتغال ، تیم های بوآویشتا و موریرنز در مقابل هم صف آرایی کردند. تک گل این دیدار در دقیقه ی  ۳۴ و توسط هماچه به ثبت رسید. در نیمه ی دوم این دیدار علی رغم وجود موقعیت های خوب ، دروازه ی دو تیم باز نشد و تنها اتفاق ۴۵ دقیقه ی دوم پخش زنده بازی بواویشتا و موریرنزه اخراج گاسپر و تیتن بود که بوآویشتا را ۹ نفره بر جای گذاشت. 

 

پخش زنده بازی بواویشتا و موریرنزه

 

بوآویشتا موریرنز 
۴۹%مالکیت۵۱%
۵شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۳
۳۴۵تعداد پاس۳۶۱
۲۶۷پاس صحیح۲۷۲
۱۶سانتر۲۴
۵کرنر۷
۱۵خطا۱۳
۰آفساید۱
۲کارت زرد۲
۲کارت قرمز۰

پخش زنده بازی بواویشتا و موریرنزه

 

 

پخش زنده بازی بواویشتا و موریرنزه

در ادامه ی بازی های هفته ی بیستم لیگ برتر پرتغال ، تیم های بوآویشتا و موریرنز با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم شانس خود را برای گلزنی امتحان کنند. گومز در دقیقه ی ۵۳ موفق شد اولین گل این دیدار را به ثبت برساند تا بازی کمی هیجان انگیز شود اما بر خلاف انتظار ، تا پایان پخش زنده بازی بواویشتا و موریرنزه شاهد باز شدن دروازه ها برای بار دوم نبودیم و این دیدار با برتری ۱-۰ بوآویشتا به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی موریرنزه بواویشتا

 

بوآویشتا موریرنز 
۴۲%مالکیت۵۸%
۶شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۳۴۱تعداد پاس۴۵۴
۲۷۵پاس صحیح۳۶۷
۱۱سانتر۲۳
۱۰کرنر۵
۱۴خطا۱۹
۲آفساید۳
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی موریرنزه بواویشتا

پخش زنده فوتبال بواویشتا و موریرنزه

تیم  های بوآویشتا  موریرنز در هفته ی سوم لیگ برتر پرتغال در مقابل هم صف آرایی کردند. در ۹ دقیقه ی ابتدایی بازی این گومز بود که موفق شد دروازه ی موریرنز را باز کند تا تیمش به برتری ۱-۰ برسد. در نیمه ی دوم اما این برتری با ضربه ی آبرو در دقیقه ی ۶۵ به تساوی ۱-۱ بدل شد. پس از این گل بازی در میانه ی میدان جریان داشت تا در پایان پخش زنده بازی بواویشتا و موریرنزه دو تیم به تساوی ۱-۱ رضایت دهند.

 

پخش زنده بازی موریرنزه بواویشتا

 

موریرنز بوآویشتا 
۵۴%مالکیت۴۶%
۶شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۵
۴۰۱تعداد پاس۳۳۵
۲۹۹پاس صحیح۲۴۹
۱۹سانتر۷
۵کرنر۳
۱۰خطا۱۹
۲آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی موریرنزه بواویشتا