موافقت ژاوی: ستاره بارسا قربانی خرید بزرگ

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، دی یونگ بازیکنی بوده است که در چند فصل اخیر صحبت‌های بسیاری درباره احتمال جدایی او از بارسا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی مطرح شده است و به نظر می‌رسد که این بحث این بار کاملا جدی باشد.

مدیران بارسا پیش از این هم تلاش کرده بودند که او را برای پیوستن به منچستریونایتد متقاعد کنند اما این بازیکن حاضر به پذیرش این پیشنهاد نشد و با وجود مشکلاتی که در بارسا داشت در این تیم ماند و توانست خودش را به ژاوی ثابت کند.

اما مشکلات مالی این باشگاه باعث شده است که آنها بار دیگر به فکر فروش این ستاره هلندی باشند و قصد دارند با فروش او با بودجه مد نظر برای خرید برناردو سیلوا از منچسترسیتی را تامین کند، بازیکنی که یکی از شروط ژاوی برای تغییر نظرش و ادامه حضور روی نیمکت بارسا در فصل آینده بود.

روزنامه اسپورت خبر داده است که بارسا فرصت زیادی برای جذب سیلوا ندارد و این بازیکن حاضر نیست تا پایان تابستان برای آنها صبر کند چون مایل است که تکلیف آینده‌اش پیش از شروع مسابقات یورو مشخص شود و این بار ژاوی هم کاملا با فروش دی یونگ برای خرید این ستاره پرتغالی موافق است و به نظر می‌رسد که او چاره‌ای جز ترک بارسا نداشته باشد.