تی وی تو
منچستر یونایتد
یانگ بویز

چهارشنبه ۱۷ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی منچستر یونایتد یانگ بویز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچستر یونایتد یانگ بویز را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچستر یونایتد یانگ بویز امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد یانگ بویز به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد یانگ بویز را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی منچستر یونایتد یانگ بویز را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی منچستر یونایتد یانگ بویز، شما می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد یانگ بویز را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی منچستر یونایتد یانگ بویز، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچستر یونایتد یانگ بویز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد یانگ بویز ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

در هفته نخست از دور گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در گروه F تیم منچستریونایتد با نتیجه دو بر یک مغلوب میزبان خود یانگ بویز شد . در این دیدار کریستیانو رونالدو در دقیقه ۱۳ روی پاس برونو فرناندز گل اول تیمش را به ثمر رساند و شیاطین سرخ را پیش انداخت . در ادامه آرون وان بیساکو مدافع راست یونایتد بعد از خطای خشنی که انجام داد با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد . نیمه اول این دیدار با همان تک گل رونالدو به پایان رسید .

منچستر ده نفره در نیمه دوم برای حفظ تک گلی که به ثمر رسانده بود به زمین آمد و بیرون رفتن فن دبیک و آمدن واران در ابتدای نیمه دوم تصدیقی بر این امر بود . مقاومت منچستر در نیمه دوم بیست و یک دقیقه بیشتر دوام نداشت و نگامالو هافبک کامرونی یانگ بویز حساب کار را به تساوی کشاند .

چیزی به اتمام گزارش زنده بازی منچستر یونایتد یانگ بویز و تقسیم امتیازات نمانده بود که سیاتچو مهاجم آمریکایی و بیست و پنج ساله یانگ بویز در دقیقه ۹۵ برای بار دوم دروازه دخیا را گشود و تمام معادلات را به هم زد . در نهایت نیز این یانگ بویز بود که با این پیروزی به سه امتیاز این دیدار رسید و منچستر بدون امتیاز سوئیس را ترک کرد 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد یانگ بویز

 

یانگ بویزمنچستریونایتد
۵۴مالکیت۴۶
۵شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۳
۴۵۲تعداد پاس۴۱۰
۳۸۸پاس صحیح۳۲۴
۳۲سانتر۴
۸کرنر۱
۱۴خطا۳
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد یانگ بویز

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد یانگ بویز – ۶ آذر ۹۷

از دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و از گروه هشتم رقابت ها، منچستریونایتد با یک گل مقابل یانگ بویز به برتری دست یافت. نیمه ی نخست این دیدار با موقعیت های خوبی همراه بود اما عملکرد بازیکنان در این موقعیت ها چندان مناسب نبود تا در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل به پایان برسد. درنیمه ی دوم ، از آن سرعت اولیه و حملات سنگین خبری نبود اما باز هم شاهد تلاش دو تیم برای عبور از خط دفاعی تیم حریف بودیم.

در  نهایت در دقیقه ی ۹۱ ، ارسال دقیق شاو از سمت چپ با پاس لوکاکو در درون محوطه جریمه به هموطنش فلینی رسید تا او با یک چرخش و ضربه‌ای آرام ولی دقیق، گل سه امتیازی تیمش را به ثمر برساند تا در نهایت منچستر به برتری ۱-۰ برسد.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد یانگ بویز – تی وی تو

 

منچستریونایتد یانگ بویز
۶۵%مالکیت۳۵%
۴شوت در چارچوب ۰
۱۲شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۴
۶۵۹تعداد پاس۳۳۴
۵۶۸پاس صحیح۲۴۵
۴سانتر۳
۲کرنر۴
۱۶ضربه ایستگاهی۱۲
۱۳خطا۱۹
۸آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد یانگ بویز – تی وی تو