تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

منچستر یونایتد
کپنهاگن

سه‌شنبه ۲ آبان ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد کپنهاگن، امروز سه‌شنبه ۲ آبان و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های منچستر یونایتد و کپنهاگن بازی خواهند داشت. منچستر یونایتد مقابل کپنهاگن را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده منچستر یونایتد و کپنهاگن و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد کپنهاگن را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد کپنهاگن

۲ آبان ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا، تیم های منچستریونایتد و کپنهاگن با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد کپنهاگن روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی، یونایتد با ضربه هری مگوایر به برتری ۱-۰ رسید.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد کپنهاگن

منچستریونایتد کپنهاگن ش
۵۰%مالکیت۵۰%
۵شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۴
۵۰۰تعداد پاس۴۸۷
۴۴۲پاس صحیح۴۰۶
۱۳سانتر۲۳
۵کرنر۹
۸خطا۶
۱آفساید۱
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی منچستر یونایتد کپنهاگن

پخش زنده بازی منچستر یونایتد کپنهاگن

۲۰ مرداد ۱۳۹۹

در جریان بازی های مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، تیم های منچستریونایتد و کپنهاگن با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد کپنهاگن به وقت های اضافه کشیده شد. در دقیقه ۹۵ فرناندز تک گل این دیدار را به ثبت رساند و منچستر را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کرد.

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد کپنهاگن

منچستریونایتد کپنهاگن 
۵۵%مالکیت۴۵%
۱۴شوت در چارچوب ۰
۸شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۱۳
۷۵۰تعداد پاس۵۷۸
۶۳۴پاس صحیح۴۸۰
۱۷سانتر۱۸
۸کرنر۴
۱۰خطا۱۷
۴آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد کپنهاگن

آخرین بروز رسانی : نوامبر 6, 2023